Paweł Orłowski

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Gdańsk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
02.2016
- Udział w Warsztatach Wokalnych motodą TNG (Techniki Naturalnego Głosu)
11.2016
Udział w warsztatach z Dorotą Miśkiewicz, Gdańsk Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki.
04.2018
- Udział w warsztatach wokalno-interpretacyjnych przez Jerzego Sapieyevskiego (USA)
09.2018
- Szkolenie ‘Emisja i Higiena Głosu’ Gdańsk (EDUKAPOL)
Doświadczenie
09.2015 - 05.2016
Niepubliczne Przedszkole 'Wesoła Dwudziestka' w Legnicy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2018

Zajęcia z Pawłem Orłowskim to nie tylko zajęcia.. Po za dużym zasobem wiedzy, którą cały czas rozwija przed wszystkim do każdego człowieka podchodzi z dużym zaangażowaniem i empatią co ułatwia pracę z obu stron. Oczywiście na zajęciach nie jest też lekko, wszystko z grubej rury :D aby osiągnąć zamierzone efekty. Posiada też dobry kontakt z dziećmi, dzieciaki Go uwielbiają. Reasumując - Jest to dobry, wrażliwy człowiek, który pomoże osiągnąć Ci Twój cel w dobrej przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam!!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.