Paweł Korzeb

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka80 - 150 / 60 min

Paweł Korzeb

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć!
Masz problem z ogarnięciem tego co dzieje się na lekcjach w szkole, całą godzinę gapisz się w tablice i nie łapiesz o co chodzi, a może nauka to Twoja pasja i chciałbyś wykorzystać ją do zdobycia laurów w najbardziej prestiżowych konkursach? A może szkolne przygody już dawno za Tobą i zmagasz się z problemami w trakcie studiów?
Jesteś w odpowiednim miejscu!
Oferuję korepetycje z fizyki dla uczniów zarówno gimnazjów, jak i szkół średnich. Prowadzę zajęcia pomagające w zrozumieniu materiału omawianego na lekcjach, a także spotkania przygotowujące do konkursów przedmiotowych i olimpiad. Zajmuję się również przygotowaniem do różnego rodzaju egzaminów m.in.: egzaminu gimnazjalnego, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. O moich kompetencjach świadczą osiągnięcia z dziedziny nauk ścisłych, zdobyte w ostatnich latach:
- w 2015 roku uzyskałem tytuły laureata Wojewódzkich konkursów przedmiotowych z matematyki, fizyki, chemii oraz biologii,
- w 2017 roku uzyskałem tytuł finalisty LXVI Olimpiady fizycznej oraz tytuł finalisty XLIII Olimpiady Geograficznej
- w 2018 roku tytuł finalisty XLIV Olimpiady Geograficznej
Dodatkowo jestem stypendystą Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci organizacji umożliwiającej uczniom w całego kraju uczestniczenie w wykładach i zajęciach prowadzonych na najlepszych polskich uczelniach, a także pozwalającej im wymieniać się zdobytą wiedzą i dzielić doświadczeniem naukowym. 
W 2017 roku zostałem również laureatem trzeciej edycji programu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP prowadzonym we współpracy z Akademeia High School. Podczas warsztatów, miałem nie tylko możliwość uczestniczenia w zajęciach, prowadzonych przez pracowników naukowych jednych z najlepszych uczelni na świecie (University of Cambridge, The University of Edinburgh), ale również poznałem metody nauczania stosowane w zagranicznych szkołach.
Dodatkowo udzielam się naukowo poza granicami naszego kraju. Latem 2018 roku uczestniczyłem w międzynarodowym obozie naukowym European Summer Program on Rationality organizowanym przez Center for Applied Rationality, gdzie miałem możliwość zawiązania wielu nowych kontaktów, poznałem nowatorskie techniki nauczania i samokształcenia.
Jeśli chcesz umówić się na zajęcia proszę o kontakt telefoniczny, tel.: 511 498 280

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 19:00
Wtorek07:00 - 19:00
Środa07:00 - 19:00
Czwartek07:00 - 19:00
Piątek07:00 - 19:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela08:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 04.2018
VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
mat-fiz
10.2018 - 09.2021
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Międzywydziałowe indywidualne studia matematyczno-przyrodnicze
10.2021 - aktualnie
Ludwig-Maximilians-Universität München
Theoretical and Mathematical Physics
10.2021 - aktualnie
Technische Universität München
Theoretical and Mathematical Physics
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2019

Paweł nie tylko sam posiada ogromną wiedzę, ale przed wszystkim potrafi ją bez problemu przekazać i wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia w klarowny sposób. Do tego jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą, dlatego korepetycje miną w przyjemnej atmosferze i bez stresu. Polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2018

Korepetytor o bardzo rozległej wiedzy, którą potrafi przekazać w przystępnej dla ucznia formie. Posiada niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktów, co sprawia, że zajęcia toczą się w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze. Współpraca z Panem Pawłem jest czystą przyjemnością, zdecydowanie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Bardzo ciekawe lekcje, miła atmosfera i łatwość w nawiązniu kontaktu. W przystępny sposób pomaga zrozumieć materiał. Polecam z czystym sumieniem ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.