Paweł Korzeb

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Bydgoszcz
Warszawa

Paweł Korzeb

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Paweł Korzeb

O mnie

Cześć!

Jestem absolwentem VI LO w Bydgoszczy. Obecnie studiuję na Międzywydziałowych indywidualnych studiach matematyczno-przyrodniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Nauka od zawsze była moją pasją, teraz przyszedł czas, aby podzielić się nią z Wami!!

Oferuję korepetycje z wielu dziedzin nauk ścisłych, a o moich kompetencjach świadczą liczne laury i wyróżnienia:

- w 2015 roku uzyskałem tytuły laureata Wojewódzkich konkursów przedmiotowych z matematyki, fizyki, chemii oraz biologii,- w 2017 roku uzyskałem tytuł finalisty LXVI Olimpiady fizycznej oraz tytuł finalisty XLIII Olimpiady Geograficznej- w 2018 roku tytuł finalisty XLIV Olimpiady GeograficznejDodatkowo jestem stypendystą Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci organizacji umożliwiającej uczniom w całego kraju uczestniczenie w wykładach i zajęciach prowadzonych na najlepszych polskich uczelniach, a także pozwalającej im wymieniać się zdobytą wiedzą i dzielić doświadczeniem naukowym.W 2017 roku zostałem również laureatem trzeciej edycji programu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP prowadzonym we współpracy z Akademeia High School. Podczas warsztatów, miałem nie tylko możliwość uczestniczenia w zajęciach, prowadzonych przez pracowników naukowych jednych z najlepszych uczelni na świecie (University of Cambridge, The University of Edinburgh), ale również poznałem metody nauczania stosowane w zagranicznych szkołach.Dodatkowo udzielam się naukowo poza granicami naszego kraju. Latem 2018 roku uczestniczyłem w międzynarodowym obozie naukowym European Summer Program on Rationality organizowanym przez Center for Applied Rationality, gdzie miałem możliwość zawiązania wielu nowych kontaktów, poznałem nowatorskie techniki nauczania i samokształcenia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 04.2018
VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
mat-fiz
09.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Matematyczno-Przyrodnicze
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2019

Paweł nie tylko sam posiada ogromną wiedzę, ale przed wszystkim potrafi ją bez problemu przekazać i wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia w klarowny sposób. Do tego jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą, dlatego korepetycje miną w przyjemnej atmosferze i bez stresu. Polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2018

Korepetytor o bardzo rozległej wiedzy, którą potrafi przekazać w przystępnej dla ucznia formie. Posiada niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktów, co sprawia, że zajęcia toczą się w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze. Współpraca z Panem Pawłem jest czystą przyjemnością, zdecydowanie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Bardzo ciekawe lekcje, miła atmosfera i łatwość w nawiązniu kontaktu. W przystępny sposób pomaga zrozumieć materiał. Polecam z czystym sumieniem ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.