Paweł Mielniczuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Lublin

Paweł Mielniczuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/52 opinie
Dla użytkownika Paweł Mielniczuk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 04.2017
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Magister
Finanse i rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
12 kwietnia 2023

Słabe połączenie, zakłócenia (1h wcześniej moje połączenie z innym nauczycielem było bardzo dobrej jakości). Pan Paweł nie udostępnia obrazu z kamery, to bardzo podważa zaufanie, uważam że to brak szacunku do rozmówcy.
Obiecałem nie komentować tematu wiedzy.
Uważam że za tą kwotę klient zasługuje na wyższy standard obsługi oraz więcej uwagi i większego skupienia korepetytora na omawianym temacie. Cena jest nieadekwatna.
Nie piszę tego ze złości, lecz aby być drogowskazem dla szukających.

To była zła inwestycja.
Bez urazy, Paweł.

Pozdrawiam,
Tomek

Paweł Mielniczuk

Niestety musze się odnieść do tych uwag.
Po 1sze zarzut, ze się nie połączyłem na kamerce, gdyż leżałem w lozku przeziębiony i od razu to powiedziałem i się zapytałem czy to będzie przeszkadzało jest mocno nieobiektywny, miałem wrażenie, ze nie dostałem zastrzeżenia ( jeśli to jest takie problematyczne, można było powiedzieć, ze życzy sobie Pan abym się połączył na kamerce albo nie będzie dalej kontynuowane), a w mailach nie wspomniał Pan, że Pan tego oczekuję
Po 2gie, z całym szacunkiem, problem z polaczeniem, to jest gdybanie, po jakiej stronie leży wina, niestety wiele pytań miałem problem ze zrozumieniem, bo mówił Pan bardzo niewyraźnie momentami, choć czasem było dobrze słychać. Po opisie, widzę, ze Pan się łączył z zagranicy
Po 3cie sam Pan powiedział, ze jeśli czegoś nie będę wiedział to jest ok, widział Pan mój opis, nie jestem specjalista od wszystkich rzeczy z rynku. Ten obszar jest bardzo szeroki i czasem rzeczywiście nie jestem w stanie odpowiedzieć bardzo kompleksowo na wszystkie pytanie, choć na większość zdaję się wyjaśniłem.
Przyznaję, że miałem problem z poruszaniem się po tej stronie co Pan wysłał, bo z niej nie korzystam wcale ja korzystam z innych takich jak simply wallstreet, marketcap, bloomberg czy seeking alpha, gdyby Pan mi powiedział wcześniej, że chce sobie zrobić analizy z tej strony, to bym się zaznajomił.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2023

Pana Pawła wyróżnia duża wiedzą i szybkość działania. Bardzo dobry kontakt wszystko rzetelnie wytłumaczone. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.