Paulina Urbanowicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Bielsko-Biała
Katowice
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao! Proponuję naukę od strony praktycznej, same kontrety. Che ne dici?

Skoro skupiamy się na konkretach, oto one:

  • każda nasza lekcja jest przeze mnie indywidualnie układana dla Ciebie- zgodnie z Twoimi potrzebami i zainteresowaniami
  • w cenie lekcji udostępniam materiały, które dobieram konsultując z Tobą
  • jeśli chcesz, zadaję zadania domowe, udostępniając jeszcze więcej materiałów ;-)
  • razem omawiamy zadania domowe, analizujemy obszary do poprawy i definiujemy mocne aspekty Twojego włoskiego

A jeśli chcesz popracować nad jednym, konkretnym obszarem, to oferuję zajęcia z gramatyki, języka praktycznego, języka biznesu i ekonomii, czy konwersacje. Z przyjemnością podzielę się wiedzą na temat kultury Italii. 

Skończyłam filologię włoską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, studiowałam na Uniwersytecie w Bolonii. Mam doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego oraz w tłumaczeniach z różnych obszarów. A także, oczywiście, dużo cierpliwości i pasji do pracy z językiem.

60 zł za godzinę lekcji w grupie

90 zł za godzinę konwersacji

100 zł za godzinę kursu   indywidualnego obejmującego wszystkie sprawności językowe i gramatykę (bądź zakres dostosowany do kursanta)

120 zł za godzinę za przygotowanie do egzaminu na certyfikat

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Paulina Urbanowicz
Piastów śląskich 1
43-300 Bielsko- Biała
NIP: 9372639447

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2024

Serdecznie polecam naukę z Panią Pauliną. Włoski z Pauliną to nie tylko gramatyka i słówka ale przede wszystkim rozmowy o Italii, życiu i kulturze, więc szybko zaczyna się używać języka, który później przydaje się w komunikacji. Pani Paulina daje mnóstwo materiałów. Lekcje są wymagające i konkretne i zawsze w miłej atmosferze, która pozwala próbować, mylić się i poprawiać przez co szybko widzi się swoje postępy. Nie zamieniłbym na żadną inną nauczycielkę. 10/10

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2023

Bardzo polecam lekcje z Panią Pauliną! W bardzo szybki sposób potrafi wiele przekazać, a co najważniejsze lekcje są przyjemnością. Polecam :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Bardzo polecam!!
lekcje są bardzo pomocne i ułatwiają zrozumienie i nauczenie się włoskiego

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Lekcje z Panią Pauliną były dla mnie bardzo owocne i ciekawe. Pracowaliśmy w małej grupie, gdzie atmosfera była fantastyczna i tematyka zarazem bardzo ciekawa. Dużo wyniosłam z lekcji i zdecydowanie polecam zajęcia z bardzo sympatyczną i miłą lektorką, dzięki której szybko można ogarnąć ten piękny język. Pani Paulina potrafi dostosować się do potrzeb i zainteresowań uczniów. Gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie :-)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

POLECAM!!

Może krótko ale konkretnie :)

avatar
Piotruś <3
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Pani Paulina ma bardzo profesjonalne podejście do ucznia. Wymaga dużo, ale nie zniechęca do nauka. Przeciwnie, z lekcji na lekcję czułem się bardziej zmotywowany do działania. Wszystkie rzeczy, które sprawiały mi trudność w zrozumieniu ,,na chłopski rozum" Pani Paulina potrafiła wytłumaczyć z wymaganą merytoryką i humorem. Materiały są profesjonalnie przygotowane i zakres zajęć jest dopasowany indywidualnie pod ucznia. Atmosfera pracy jest bardzo przyjemna, nie ma niepotrzebnego stresu czy ,,biczowania".
Polecam Panią Paulinę bardzo serdecznie

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2022

Pani Paulina ma bardzo dobre podejście do uczniów. Potrafi zawsze znaleźć indywidualne podejście do każdego z nas, co sprawiało, że lekcje były bardzo przyjemne i efektywne. Pani Paulina jest bardzo cierpliwa i zawsze chętnie wyjaśnia trudne zagadnienia oraz pomaga rozwiązywać problemy z językiem. Do tego jest bardzo sympatyczna i potrafi zawsze zachować dobry humor, co sprawia, że chętnie chodziłem na jej lekcje. Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że pani Paulina jest świetną nauczycielką języka włoskiego i z przyjemnością poleciłbym ją innym uczniom.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2022

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Paulinę - jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji i świetnie dopasowuje jej intensywność pod bieżące możliwości. Lekcje są skrojone pod ucznia, bardzo elastyczne i dające motywację do dalszej nauki, przez umiejętne inicjowanie tematów i zagadnień gramatycznych w ciekawy, dający "do myślenia" sposób :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2022

Zajęcia z Panią Pauliną pozwoliły mi na przełamanie blokady mówienia po włosku, moją największą bolączką. Dodatkowo Pani Paulina dobierała materiały zgodne z moimi zainteresowaniami.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Polecam zajęcia z Pauliną. Lekcje prowadzi w sposób profesjonalny w bardzo przyjemnej atmosferze. Paulina jest otwartą, miłą osobą, łatwo nawiązuje dobre relacje z uczniem. Dzięki jej podejściu do wspólnej nauki języka włoskiego przełamałam barierę językową, opanowalam podstawy języka. Paulina zawsze jest przygotowana do lekcji, udostępnia materiały dodatkowe.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.