Paulina Urbanowicz

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Bielsko-Biała
Katowice
Warszawa

Paulina Urbanowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Paulina Urbanowicz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2023

Bardzo polecam lekcje z Panią Pauliną! W bardzo szybki sposób potrafi wiele przekazać, a co najważniejsze lekcje są przyjemnością. Polecam :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Bardzo polecam!!
lekcje są bardzo pomocne i ułatwiają zrozumienie i nauczenie się włoskiego

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Lekcje z Panią Pauliną były dla mnie bardzo owocne i ciekawe. Pracowaliśmy w małej grupie, gdzie atmosfera była fantastyczna i tematyka zarazem bardzo ciekawa. Dużo wyniosłam z lekcji i zdecydowanie polecam zajęcia z bardzo sympatyczną i miłą lektorką, dzięki której szybko można ogarnąć ten piękny język. Pani Paulina potrafi dostosować się do potrzeb i zainteresowań uczniów. Gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie :-)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

POLECAM!!

Może krótko ale konkretnie :)

avatar
Piotruś <3
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Pani Paulina ma bardzo profesjonalne podejście do ucznia. Wymaga dużo, ale nie zniechęca do nauka. Przeciwnie, z lekcji na lekcję czułem się bardziej zmotywowany do działania. Wszystkie rzeczy, które sprawiały mi trudność w zrozumieniu ,,na chłopski rozum" Pani Paulina potrafiła wytłumaczyć z wymaganą merytoryką i humorem. Materiały są profesjonalnie przygotowane i zakres zajęć jest dopasowany indywidualnie pod ucznia. Atmosfera pracy jest bardzo przyjemna, nie ma niepotrzebnego stresu czy ,,biczowania".
Polecam Panią Paulinę bardzo serdecznie

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2022

Pani Paulina ma bardzo dobre podejście do uczniów. Potrafi zawsze znaleźć indywidualne podejście do każdego z nas, co sprawiało, że lekcje były bardzo przyjemne i efektywne. Pani Paulina jest bardzo cierpliwa i zawsze chętnie wyjaśnia trudne zagadnienia oraz pomaga rozwiązywać problemy z językiem. Do tego jest bardzo sympatyczna i potrafi zawsze zachować dobry humor, co sprawia, że chętnie chodziłem na jej lekcje. Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że pani Paulina jest świetną nauczycielką języka włoskiego i z przyjemnością poleciłbym ją innym uczniom.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2022

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Paulinę - jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji i świetnie dopasowuje jej intensywność pod bieżące możliwości. Lekcje są skrojone pod ucznia, bardzo elastyczne i dające motywację do dalszej nauki, przez umiejętne inicjowanie tematów i zagadnień gramatycznych w ciekawy, dający "do myślenia" sposób :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2022

Zajęcia z Panią Pauliną pozwoliły mi na przełamanie blokady mówienia po włosku, moją największą bolączką. Dodatkowo Pani Paulina dobierała materiały zgodne z moimi zainteresowaniami.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Polecam zajęcia z Pauliną. Lekcje prowadzi w sposób profesjonalny w bardzo przyjemnej atmosferze. Paulina jest otwartą, miłą osobą, łatwo nawiązuje dobre relacje z uczniem. Dzięki jej podejściu do wspólnej nauki języka włoskiego przełamałam barierę językową, opanowalam podstawy języka. Paulina zawsze jest przygotowana do lekcji, udostępnia materiały dodatkowe.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.