Paulina Liedel-Lange

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam wszystkich, którzy chcą uczyć się na luzie, ale skutecznie :) 

Obecnie mieszkam za granicą i posługuję się językiem angielskim częściej niż polskim. Posiadam certyfikat znajomości języka angielskiego (Certificate in Advanced English - CAE) poświadczający znajomość języka  na poziomie C2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Sposób prowadzenia zajęć dobieram indywidualnie do potrzeb i poziomu ucznia. 
Zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Psychologia
10.2013 - 10.2019
Uniwersytet Warszawski
Magister
Italianistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2023

Lekcje przebiegają bezstresowo i w miłej atmosferze. Zajęcia z Pauliną to czysta przyjemność i mogę je polecić każdemu!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2023

Paula jest bardzo profesjonalna lektorka jezyka wloskiego - do kazdej lekcji starannie sie przygotowuje. Na poczatku obawialam sie lekcji w formie online, ale juz po pierwszych zajeciach bylam zachwycona! Paula oprocz tego, ze zawsze ma przygotowane odpowiednie, ciekawe, autorskie materialy na lekcje, to jest osoba niesamowicie mila i ciepla, ktora zaraża swoja miloscia do wloskiego jezyka i kultury. Goraco polecam lekcje z Paula - ja je uwielbiam i czekam na kazda z niecierpliwoscia!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2023

To od nas zależy czy potraktujemy zajęcia z Pauliną jako miłą formę spędzania wolnego czasu czy kurs intensywny - Paulina dostosuje się do naszych oczekiwań, a wszystko w miłej atmosferze. Szczerze polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

Paulina potrafi tłumaczyć zagadnienia w jasny i zrozumiały sposób ,a na lekcjach zawsze panuje miła i bezstresowa atmosfera :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Super lekcje na wysokim poziomie.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Muszę przyznać, że podchodziłam sceptycznie do lekcji online, ale dzięki Paulinie obecnie nie wyobrażam sobie innego sposobu nauki. Lekcje prowadzone przez Paulinę są naprawdę super: ciekawe i angażujące, widzę bardzo szybki progres w nauce włoskiego, dodatkowo dowiaduję się ciekawych rzeczy o kulturze Włoch. Paulina uczy również angielskiego moją nastoletnią córkę - ma do niej świetne podejście, widać, że jest też z wykształcenia psychologiem i po prostu bardzo ciepłą, miłą osobą. Polecam wszystkim tę nauczycielkę - zajęcia z nią to przyjemność :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2022

Polecam z całego serca, Paulina świetnie prowadzi lekcje włoskiego. Jest ciepłą i pogodną osobą. Omawiane zagadnienia przedstawia w zrozumiały sposób. Nie mam talentu do języków i nie dysponuje olbrzymią ilością czasu na naukę a przy niej bardzo szybko opanowałem podstawowe zagadnienia. Paulina jest bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Dzięki niej moje kolejne wakacje we Włoszech będą jeszcze wspanialsze niż te ostatnie a lektura kolejnych filmów o mafii neapolitańskiej będzie dla mnie wspaniałą ucztą. Grazie mille:*

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Paulina to świetna nauczycielka, którą ktoś mi polecił kilka miesięcy temu i od tego czasu spotykamy się raz w tygodniu na lekcje włoskiego. Lekcje są dostosowane względem rozmowy którą przeprowadziłyśmy na początku o oczekiwaniach i preferencjach. Paulina korzysta z wielu źródeł i poleca wiele materiałów. Jest zawsze przygotowana do zajęć i ma bardzo pozytywne nastawienie. Lekcje z Pauliną to sama przyjemność :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2021

Mieszkałem we Włoszech przez pewien czas, a po powrocie zdecydowałem się kontynuować naukę. Na szczęście trafiłem na Paulinę, która była wstanie dostosować standardowy program nauki do mojego dość nierównego poziomu, dzięki czemu jestem wstanie zarówno uczyć się nowych rzeczy, jak i na bieżąco porządkować posiadaną już wiedzę. Dodatkowo, jej znajomość Włoch i entuzjazm do nauki tego języka sprawiają że lekcje są zawsze ciekawe i przyjemne. Zdecydowanie polecam!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2021

Lekcje z Pauliną są naprawdę godne polecenia. Wszystkie zagadnienia są dokładnie omawiane, a dzięki urozmaiceniu lekcji prezentacjami i grami nauka jest prosta i przyjemna. Na spotkaniach panuje również bardzo miła i luźna atmosfera. Dlatego jak najbardziej zachęcam do spróbowania nauki włoskiego z Pauliną Liedel :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2021

Nauka języka włoskiego była moim marzeniem od kilku lat. Rozpoczęcie nauki z Pauliną Liedel było świetną decyzją. Wiedza przekazywana jest w sposób usystematyzowany, przystępny i ciekawy, co sprawia, że po krótkim czasie widać postępy w nauce. Dodatkowo, atmosfera w trakcie zajęć jest przemiła, godzina lekcji upływa bardzo szybko. Paulina jest niezwykle sympatyczną, wesołą i cierpliwą osobą, z ogromną wiedzą w zakresie języka włoskiego i Włoch w ogólności. Polecam każdemu, kto marzy o rozpoczęciu lub kontynuowaniu przygody z językiem włoskim. Zajęcia z Pauliną oceniam na szóstkę.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2021

Szczerze polecam. Lekcje odbywają się w miłej i wesołej atmosferze dzięki czemu człowiek się nie stresuje. Mimo, że lekcje są prowadzone online to są na tyle urozmaicone, że nie wkrada się monotonia. Paulina wykazuje się cierpliwością i jest zawsze przygotowana. Piąteczka i to z plusem.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2021

Paulina to rewelacyjna nauczycielka. Zawsze zaangażowana i przygotowana do prowadzenia zajęć, a zarazem pełna energii i entuzjazmu.
Stworzony przez Paulinę program nauczania jest klarowny i jasno pokazuje, na czym skupić się między zajęciami.
Lekcje przebiegają bezstresowo, w miłej atmosferze. Wszelkie niejasności są zawsze szczegółowo i cierpliwie wyjaśniane. 
Zajęcia z Pauliną mogę polecić każdemu, komu zależy na najwyższej jakości edukacji.
Polecam!!!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2021

Paulina to fantastyczna i przemiła nauczycielka! Zaraża pasją do języka włoskiego. Jej lekcje są zawsze bardzo ciekawe, a materiały starannie przygotowane. Dzięki niej zaczęłam mówić po włosku i jestem w stanie sama poradzić sobie w rozmowie z Włochami. Nie sądziłam, że tak polubię lekcje online, ale okazało się, że z Pauliną godzina mija błyskawicznie i naprawdę w bezstresowej atmosferze. Polecam wszystkim lekcje z Pauliną : )

avatar
Anetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Lekcje włoskiego z Pauliną są godne polecenia. Jest bardzo kompetentną osobą, zawsze przygotowana i skutecznie uczy! A przy tym bardzo empatyczna, żywiołowa i zaraża pozytywną energią. Znalazłam Ją ponad pół roku na tym portalu i jestem bardzo zadowolona z postępów i wspólnych lekcji. Gorąco polecam!!!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2020

Paulina jest największą pasjonatką języka włoskiego i Włoch jaką znam! W uporządkowany i systematyczny sposób przekazuje wiedzę, zaraża entuzjazmem, tłumaczy każdą zawiłość włoskiej gramatyki, sprawiając tym samym, że lekcje z nią to sama przyjemność :) polecam wszystkim, którzy chcieliby rozpocząć bądź kontynuować naukę tego pięknego języka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.