Paulina Liedel

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Warszawa

Paulina Liedel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Paulina Liedel

O mnie

Ciao a tutti! :)

Jestem absolwentką italianistyki i psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowałam we Włoszech na Alma Mater Studiorum Università degli Studi di Bologna, a następnie na Università degli Studi di Salento w Lecce w ramach wymian programu Erasmus+. Języka włoskiego uczyłam się na studiach oraz podczas pobytu w Italii (m.in. kurs językowy we Florencji). Podczas studiów magisterskich miałam okazję pracować w firmie na stanowisku, które wymagało codziennego posługiwania się językiem włoskim w kontaktach z włoskimi klientami.

Język włoski to moja pasja :)

Oferuję naukę od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Chętnie pomogę rozpocząć lub kontynuować przygodę z językiem włoskim.

Zapewniam miłą atmosferę zajęć. Chętnie udzielam lekcji na Skypie.

Zapraszam do odezwania się :)Certyfikaty i odbyte kursy:

- kurs językowy we Florencji

- stypendium Erasmus+ w Bolonii

-stypendium Erasmus+ w Lecce

- dyplom licencjata italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim

- egzamin na poziomie C2 z języka włoskiego zdany na studiach magisterskich na kierunku Italianistyka na Uniwersytecie Warszawskim

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Psychologia
10.2013 - 10.2019
Uniwersytet Warszawski
Magister
Italianistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2021

Paulina to fantastyczna i przemiła nauczycielka! Zaraża pasją do języka włoskiego. Jej lekcje są zawsze bardzo ciekawe, a materiały starannie przygotowane. Dzięki niej zaczęłam mówić po włosku i jestem w stanie sama poradzić sobie w rozmowie z Włochami. Nie sądziłam, że tak polubię lekcje online, ale okazało się, że z Pauliną godzina mija błyskawicznie i naprawdę w bezstresowej atmosferze. Polecam wszystkim lekcje z Pauliną : )

avatar
Anetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Lekcje włoskiego z Pauliną są godne polecenia. Jest bardzo kompetentną osobą, zawsze przygotowana i skutecznie uczy! A przy tym bardzo empatyczna, żywiołowa i zaraża pozytywną energią. Znalazłam Ją ponad pół roku na tym portalu i jestem bardzo zadowolona z postępów i wspólnych lekcji. Gorąco polecam!!!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2020

Paulina jest największą pasjonatką języka włoskiego i Włoch jaką znam! W uporządkowany i systematyczny sposób przekazuje wiedzę, zaraża entuzjazmem, tłumaczy każdą zawiłość włoskiej gramatyki, sprawiając tym samym, że lekcje z nią to sama przyjemność :) polecam wszystkim, którzy chcieliby rozpocząć bądź kontynuować naukę tego pięknego języka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.