Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Augustów
Sejny
Białystok
Warszawa
Suwałki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 50 / 60 min

Paulina P

Opis ogłoszenia

Interesuje mnie skuteczność pracy, chęć do zmiany, gotowość. Pracuję z ludźmi, którzy są chętni odnieść sukces. Zarażam pozytywną energią i motywuje do działania.Oferuję m.in. przygotowanie do MATURA 2023, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023 w swobodnej, ale merytorycznej atmosferze oraz do poprawy jakiegokolwiek działu w dziedzinie matematyki (zakres podstawowy, rozszerzony, klasy podstawowe liceum oraz studia wyższe). Moje doświadczenie mówi samo za siebie – 15 lat w nauczaniu, setki zadowolonych uczniów i jeszcze więcej zadowolonych rodziców
*Zapraszam wszystkich uczniów i studentów *
Istnieje możliwość zajęć on-line matematyka szkolna – przygotowanie do matury, egzaminów, sprawdzianów i przede wszystkim nadrabianie ZALEGŁOŚCI analiza matematyczna – ciągi, szeregi, funkcje, pochodne, całki, wzór Tayloraalgebra liniowa – geometria analityczna, macierze, przekształcenia liniowe, układy równańalgebra abstrakcyjna – grupy, pierścienie, ciałallogika – rachunek zdań, kwantyfikatory, funkcje, relacjerachunek prawdopodobieństwa i statystykarównania różniczkowewstęp do matematyki Moja praca to przede wszystkim ogromna pasja! Uczenie matematyki jest dla mnie przyjemnością, dzięki czemu miła atmosfera na korepetycjach tworzy się sama. Co egzystuje w tym, że moi uczniowie, moje grupy mają zawsze ponadprzeciętne wyniki na egzaminach. Cena i czas trwania zajęc jest uzależniony od zakresu nauczania. Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.