Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Augustów
Sejny
Białystok
Warszawa
Suwałki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 50 / 60 min

Paulina P

Opis ogłoszenia

Interesuje mnie skuteczność pracy, chęć do zmiany, gotowość. Pracuję z ludźmi, którzy są chętni odnieść sukces! Prawdziwy Lektor musi zarażać pozytywną energią i pasją do języka. Nauczaniem zajmuje się od 15 lat. Potrafię znaleźć wspólny język z każdym uczniem. Dla każdego ucznia przygotowuję indywidualnie dopasowany program nauki, dzięki czemu możemy efektywnie, szybko i bez większego stresu zdobywać wiedzę. Zajęcia prowadzę na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do certyfikatów FCE, CAE itd. Zapraszam na zajęcia dla: • Dzieci (przygotowanie do egzaminu szóstoklasisty)  • Licealistów (przygotowanie do nowej MATURA 2023) • Studentów (egzaminy na uczelni, angielski biznesowy etc.) • Osób chcących zdobyć certyfikacje z języka angielskiego (FCE, CAE, TOEFL etc.) • Przygotowujących się do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim • Potrzebujących konwersacji w języku angielskim • Copywriterów Moja praca to przede wszystkim ogromna pasja! Uczenie angielskiego jest dla mnie przyjemnością, dzięki czemu miła atmosfera na korepetycjach tworzy się sama. Co powoduje, że moi uczniowie, moje grupy mają zawsze ponadprzeciętne wyniki na egzaminach. Cena i czas trwania zajęc jest uzależniony od zakresu nauczania. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.