HistMat Patrycja Sordoń

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalne korepetycje dla studentów

Kierunek lekarski (medycyna), kierunek lekarsko-dentystyczny (stomatologia), pielęgniarstwo, położnictwo, dietetyka, kosmetologia, ratownictwo medyczne i kierunki pokrewne.

Możliwa stała, regularna współpraca, jak i jednorazowa lub krótkoterminowa pomoc z zadaniem, projektem czy przed kolokwium/ zaliczeniem/egzaminem.

Zakres

  • Anatomia*
  • Histologia
  • Cytofizjologia
  • Patologia (Patomorfologia, Patofizjologia) 

[***] Aktualnie nie prowadzę już zajęć z anatomii prawidłowej dla studentów kierunku lekarskiego lub lekarsko-dentystycznego.

Oferuję również pomoc w zakresie innych przedmiotów przedklinicznych.

Uwaga!
Nie pomagam podczas zaliczeń - proszę nie kierować do mnie takich zapytań. Chętnie natomiast pomogę w przygotowaniach przed.

Cennik

  • 75 – 150 / 45 minut
  • cena ustalana indywidualnie oraz w zależności od przedmiotu

Lekcja próbna

Istnieje możliwość lekcji próbnej w formie konsultacji online - 15 minut bezpłatnie i bez zobowiązań!

Zajęcia

Zajęcia prowadzę online za pomocą aplikacji Google Meets lub Zoom.

O mnie

Jestem lekarzem w trakcie przedostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie patomorfologii. Podstawą mojej codziennej pracy zawodowej jest znajomość anatomii prawidłowej, histologii oraz patologii. Od roku akademickiego 2020/21 prowadzę zajęcia dla studentów kierunku lekarskiego oraz pielęgniarstwa.

Zapraszam do kontaktu!
Preferowana forma kontaktu to e-mail lub SMS. Nie zawsze mam możliwość odebrać telefon, natomiast staram się zawsze oddzwaniać.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2024

Bardzo dobra w tłumaczeniu.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Pani Patrycja to bardzo słowna i punktualna osoba. Spokojna, zrównoważona, świetnie tłumaczy i ma podejście do dzieci. Dziękujemy bardzo za pomoc i polecamy.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Podobnie jak wszyscy gorąco polecam korepetycje u Pani Patrycji. Syn bierze korepetycje z j.angielskiego. Wysoka kultura osobista, punktualność, cierpliwość i zaangażowanie to tylko kilka pozytywnych cech z wielu. P. Patrycja przygotowała świetnie syna do egzaminu ósmoklasisty. Mamy zamiar kontynuować wieloletnią już współpracę :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Przez 4 lata technikum Pani Patrycja pomagała mi zrozumieć i choć odrobinę polubić znienawidzoną przeze mnie matematykę. Mogę szczerze przyznać, że wszystko się udało. Zajęcia bardzo przyjemne, indywidualne podejście do ucznia oraz dojazd do domu. Nigdy nie było problemów z przełożeniem dnia lub godziny zajęć. Materiały dodatkowe czy zadania domowe, wrazie potrzeby, były miłym gestem ukazującym zaangażowanie i szczerą chęć pomocy w jak najprzyjemniejszy sposób. Teraz po maturze, nie planuję iść w kierunku matematyki, lecz gdyby kiedyś przyszło mi znów się zmagać z tym przedmiotem, bez zastanowienia wybieram numer Pani Patrycji. Polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Patrycją. To moje osobiste pogotowie matematyczne ;) Przed każdym sprawdzianem albo poprawą mogę liczyć na rzetelną pomoc.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Matematyka jest teraz zdecydowanie przyjemniejsza :) Duży plus za to ,że Pani Patrycja dojezdzala do mnie w niedzielę,bo inny dzień tygodnia nie bardzo wchodzil w grę. Polecam.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Syn od zawsze gorzej radził sobie z matematyką, a jego zmorą był zbliżający się egzamin ósmoklasisty. Po lekcjach z Panią Patrycją wyraźnie było widać, że nabrał pewności siebie i nie bał się już egzaminu z matematyki. Teraz tylko czekamy na wyniki. Jego oceny z matematyki też się poprawiły. Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Dzięki pomocy Pani Patrycji zdałam poprawę matury z matematyki - z wynikiem ponad dwukrotnie lepszym! W krótkim czasie, nie tylko dobrze pomogła mi się przygotować do egzaminu, ale i pozwoliła nadrobić wieloletnie zaległości.
Bardzo indywidualne podejście do ucznia. Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.