Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Katowice (Ligota +2)
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka38 / 45 min

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z matematyki w zakresie szkoły średniej (poziom podstawowy i rozszerzony).

45 min - 38 zł
60 min - 50 zł
90 min - 70 zł
120 min - 90 zł
>120 min - do negocjacji

Istnieje możliwość lekcji próbnej w formie konsultacji online za pomocą wirtualnej tablicy oraz komunikatora -  20 minut bezpłatnie i bez zobowiązań!

O mnie

Matematyka od zawsze była moją pasją. Mimo wyboru nieco innej drogi zawodowej, udzielam korepetycji z matematyki już od wielu lat. Wśród moich uczniów przeważają maturzyści przygotowujący się do egzaminu dojrzałości, jak i uczniowie niższych klas szkoły średniej, potrzebujący pomocy w zrozumieniu bieżących tematów lekcyjnych. Często też trafiają do mnie osoby na chwilę przed ostatecznymi poprawkami, gdy już inne metody nauczania były nieskuteczne.

Zawsze dobieram metodykę nauczania do indywidualnych predyspozycji i potrzeb ucznia. Dysponuję bazą zadań, zarówno typowych maturalnych, jak i ciekawych, nietypowych, dających inne spojrzenie na zastosowania matematyki.

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Pani Patrycja to bardzo słowna i punktualna osoba. Spokojna, zrównoważona, świetnie tłumaczy i ma podejście do dzieci. Dziękujemy bardzo za pomoc i polecamy.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Podobnie jak wszyscy gorąco polecam korepetycje u Pani Patrycji. Syn bierze korepetycje z j.angielskiego. Wysoka kultura osobista, punktualność, cierpliwość i zaangażowanie to tylko kilka pozytywnych cech z wielu. P. Patrycja przygotowała świetnie syna do egzaminu ósmoklasisty. Mamy zamiar kontynuować wieloletnią już współpracę :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Przez 4 lata technikum Pani Patrycja pomagała mi zrozumieć i choć odrobinę polubić znienawidzoną przeze mnie matematykę. Mogę szczerze przyznać, że wszystko się udało. Zajęcia bardzo przyjemne, indywidualne podejście do ucznia oraz dojazd do domu. Nigdy nie było problemów z przełożeniem dnia lub godziny zajęć. Materiały dodatkowe czy zadania domowe, wrazie potrzeby, były miłym gestem ukazującym zaangażowanie i szczerą chęć pomocy w jak najprzyjemniejszy sposób. Teraz po maturze, nie planuję iść w kierunku matematyki, lecz gdyby kiedyś przyszło mi znów się zmagać z tym przedmiotem, bez zastanowienia wybieram numer Pani Patrycji. Polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Patrycją. To moje osobiste pogotowie matematyczne ;) Przed każdym sprawdzianem albo poprawą mogę liczyć na rzetelną pomoc.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Matematyka jest teraz zdecydowanie przyjemniejsza :) Duży plus za to ,że Pani Patrycja dojezdzala do mnie w niedzielę,bo inny dzień tygodnia nie bardzo wchodzil w grę. Polecam.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Syn od zawsze gorzej radził sobie z matematyką, a jego zmorą był zbliżający się egzamin ósmoklasisty. Po lekcjach z Panią Patrycją wyraźnie było widać, że nabrał pewności siebie i nie bał się już egzaminu z matematyki. Teraz tylko czekamy na wyniki. Jego oceny z matematyki też się poprawiły. Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Dzięki pomocy Pani Patrycji zdałam poprawę matury z matematyki - z wynikiem ponad dwukrotnie lepszym! W krótkim czasie, nie tylko dobrze pomogła mi się przygotować do egzaminu, ale i pozwoliła nadrobić wieloletnie zaległości.
Bardzo indywidualne podejście do ucznia. Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.