Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
jestem magistrem germanistyki, nauczycielem języka niemieckiego. Mam doświadczenie jako lektor języka niemieckiego, które nabyłam w jednej ze szkół językowych w Bydgoszczy - aktualnie zajmuję się klientami niemieckojęzycznymi w jednym z największych zakładów przemysłowych w Europie, w oddziale w Bydgoszczy.
Oferuję korepetycje z j. niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej oraz dla osób dorosłych. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć  online.  Twoje dziecko z przyjemnością nauczy się nowego języka. Dla osób dorosłych także przygotowałam ciekawą ofertę edukacyjną, z którą przekonasz się, że niemiecki nie jest taki straszny! :)
Na zajęcia przygotowuję i zapewniam swoje materiały, jak i korzystam z materiałów dydaktycznych ucznia.

Oferuję:
- przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty
- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
- przygotowanie do egzaminu maturalnego
- nauka j. niemieckiego osób dorosłych (od podstaw i kontynuacja)

Więc jeżeli nie wiesz co znaczy "Haare auf den Zähnen haben" lub "Jemandem einen Bären aufbinden" to zgłość się do mnie jak najszybciej!

Pozdrawiam i zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Zawsze świetnie przygotowana co tu dużo mówić ?
SIE IST DIE BESTE !

avatar
Uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Pani Patrycja dała się poznać jako nauczyciel kompetentny i rzeczowy, ze świetnym podejściem, zawsze doskonale przygotowany do zajęć. Potrafi w sposób fachowy przekazać swoja wiedzę i sprawia, że nauka języka niemieckiego staje się przyjemnością i ekscytującym wyzwaniem.
Lekcje z nią były prowadzone bezstresowo i w miłej atmosferze, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu.
Zdecydowanie polecam.

Patrycja

Dziękuję bardzo, miło mi :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.