Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Debrzno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
jestem magistrem germanistyki, nauczycielem języka niemieckiego. Mam doświadczenie jako lektor języka niemieckiego, które nabyłam w jednej ze szkół językowych w Bydgoszczy - aktualnie zajmuję się klientami niemieckojęzycznymi w jednym z największych zakładów przemysłowych w Europie, w oddziale w Bydgoszczy.
Oferuję korepetycje z j. niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej oraz dla osób dorosłych. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć  także dla opiekunek osób starszych w Niemczech.
Gwarantuję przyjazną atmosferę i różnorodne formy nauczania - puzzle, gry planszowe, ciekawe filmiki niemieckojęzyczne oraz wiele innych zabaw, dzięki którym Twoje dziecko z przyjemnością nauczy się nowego języka. Dla osób dorosłych także przygotowałam ciekawą ofertę edukacyjną, z którą przekonasz się, że niemiecki nie jest taki straszny! :)
Na zajęcia przygotowuję i zapewniam swoje materiały, jak i korzystam z materiałów dydaktycznych ucznia.

Oferuję:
- przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty
- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
- przygotowanie do egzaminu maturalnego
- nauka j. niemieckiego osób dorosłych (od podstaw i kontynuacja)

Więc jeżeli nie wiesz co znaczy "Haare auf den Zähnen haben" lub "Jemandem einen Bären aufbinden" to zgłość się do mnie jak najszybciej!

Pozdrawiam i zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Zawsze świetnie przygotowana co tu dużo mówić ?
SIE IST DIE BESTE !

avatar
Uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Pani Patrycja dała się poznać jako nauczyciel kompetentny i rzeczowy, ze świetnym podejściem, zawsze doskonale przygotowany do zajęć. Potrafi w sposób fachowy przekazać swoja wiedzę i sprawia, że nauka języka niemieckiego staje się przyjemnością i ekscytującym wyzwaniem.
Lekcje z nią były prowadzone bezstresowo i w miłej atmosferze, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu.
Zdecydowanie polecam.

Patrycja

Dziękuję bardzo, miło mi :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.