Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz
Debrzno

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Patrycja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Zawsze świetnie przygotowana co tu dużo mówić ?
SIE IST DIE BESTE !

avatar
Uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Pani Patrycja dała się poznać jako nauczyciel kompetentny i rzeczowy, ze świetnym podejściem, zawsze doskonale przygotowany do zajęć. Potrafi w sposób fachowy przekazać swoja wiedzę i sprawia, że nauka języka niemieckiego staje się przyjemnością i ekscytującym wyzwaniem.
Lekcje z nią były prowadzone bezstresowo i w miłej atmosferze, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu.
Zdecydowanie polecam.

Patrycja

Dziękuję bardzo, miło mi :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.