Passe Partout

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański60 - 130 / 60 min

Passe Partout

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Oferujemy wysokiej jakości, spersonalizowane zajęcia indywidualne i dwuosobowe. Kierujemy nasze lekcje zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Przygotowujemy również szkolenia dla firm.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą wiadomości i opowiedz nam, dlaczego chcesz uczyć się języka obcego i jaki masz cel. Gdy tylko poznamy Twoje preferencje, będziemy mogli zajęć się przygotowaniem zajęć wyłącznie dla Ciebie. W ciągu kilku dni dopasowowujemy dla Ciebie lektora, z którym na pewno znajdziesz wspólny język! Następnie, dzięki starannie ułożonemu pod Ciebie i Twoje wymagania planowi, uczynimy Twoją naukę doświadczeniem wychodzącym poza ramy szkolnych i podręcznikowych lekcji.

Kim są nasi nauczyciele?

Współpracujemy z lektorami, których wyróżnia nie tylko biegła znajomość (C2+) żywego języka i kultury kraju. Posiadają oni kompetencje zarówno akademickie (studia filologiczne/językoznawcze) jak i praktyczne (pobyt/praca w kraju w nauczanym przez nich języku). Lektorzy przechodzą bardzo gruntowny proces weryfikacji - każdy z nich sprawdzany jest pod kątem trybu pracy, prowadząc cykl próbnych zajęć z naszymi metodologami. Na podstawie tego jesteśmy w stanie zagwarantować, że współpracujemy nie tylko z nauczycielami kompetentnymi, ale też z właściwym podejściem do ucznia. Suma naszych doświadczeń oraz, co najważniejsze: pasja, otwartość na świat i ludzi oraz podejście do Ucznia, naukę języka zmieni w podróż do zupełnie innego świata; za pomocą nowych słów i wyrażeń otworzymy Ci drzwi do innej rzeczywistości.

Jak uczymy?

Filarem Passe Partout są lekcje indywidualne oraz dwuosobowe online, a także:

 • Pełna personalizacja usług – lektor lub lektorzy dobrani pod Twoje preferencje, nastawienie na Twoje cele z użyciem metod dopasowanych pod Twoje wymagania oraz potrzeby,
 • Brak schematycznej, „szkolnej” nauki z podręcznikiem oraz partnerska relacja nauczyciel – uczeń,
 • Wykorzystanie własnych materiałów i ćwiczeń układanych tylko dla Ciebie,
 • Pozytywna motywacja oraz, jeśli uczeń sobie życzy – regularne raporty oraz kontrola jakości nauki ze strony metodologa.

Tryby nauki

kurs klasyczny
Kurs, w którym na bieżąco rozwijamy umiejętności w zakresie mówienia, czytania, pisania oraz słuchania. Na pierwszej lekcji odbywa się test poziomujący, a następnie staramy się poprawić Twoje najsłabsze strony, jak i rozwijać te mocniejsze, w oparciu o indywidualny program eksponujący Twoje zainteresowania oraz preferencje metodologiczne. Jest to swoisty „miks” innych kursów, bardziej nakierowanych na konkretne umiejętności.

kurs od podstaw
Zajęcia od podstaw mają na celu jak najszybsze przełamanie bariery komunikacyjnej i doprowadzenie do poziomu, w którym zajęcia będą mogły być prowadzone w języku docelowym. Celem jest także zbudowanie mocnego fundamentu gramatycznego za pomocą metod strukturyzacji języka, co w późniejszym czasie znacznie przyspieszy poprawną komunikację.

creative learning
Zajęcia stworzone dla osób, które szukają odskoczni od standardowych metod nauczania, szczególnie polecane dla dzieci oraz młodzieży. Skupiają się one w dużej mierze na aktywizacji językowej oraz pobudzaniu wyobraźni ucznia. Praca występuje z użyciem różnorodnych materiałów oraz efektywnym wykorzystaniem nowych technologii.

konwersacje
Kurs polecany dla osób, które opanowały już język na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym. Program opiera się w stu procentach na rozmowie. W zależności od preferencji ucznia, konwersacje mogą być prowadzone w celu polepszenia ogólnej płynności wypowiedzi, usprawnienia bardziej zaawansowanych struktur językowych czy też rozmowy w zakresie zainteresowań Ucznia.

kurs „nie mam czasu”
Jeśli nie masz czasu na naukę, to… ta wersja zajęć jest dla Ciebie. W tym trybie nie wymagamy od Ciebie żadnej pracy poza zajęciami, a wszystko skrojone jest tak, by zintensyfikować pracę w momencie zajęć. Rzecz jasna – postęp nie będzie tak duży, jak w przypadku standardowych zajęć.Tym niemniej, w trakcie naszej lekcji, gdy poświęcasz pełnię swojej uwagi językowi docelowemu, postaramy się zrobić jak najwięcej.

misja: certyfikat
Kurs w pełni ukierunkowane na uzyskanie pożądanego przez Ucznia certyfikatu językowego. W tym momencie praca w pełni skupia się na dokładnemu poznaniu schematu danego certyfikatu, opracowaniu odpowiednich strategii wykonania zadań oraz potrzebną ilość ćwiczeń, które zmaksymalizują wynik ucznia i pozwolą mu zdobyć upragniony Dyplom.

kurs intensywny
Kurs o wysokiej intensywności wymaga spotkań co około drugi dzień. Taki przyspieszony tryb pracy umożliwia bardzo dokładne zaplanowanie progresu ucznia i maksymalne skupienie na szybkim opanowaniu umiejętności niezbędnych do osiągnięcia celu. Polecany głównie dla osób, które mają sporo czasu wolnego i oczekują szybkich i spektakularnych efektów.

oferta dla firm
Prowadzimy również kursy dla firm oraz korporacji celem przygotowania każdego członka zespołu do pracy nad konkretnym projektem lub wyposażeniem go w pożądany przez pracodawcę zestaw kompetencji językowych. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Twojej działalności program, dzięki któremu cały Twój zespół znacząco podniesie swoje kwalifikacje językowe!

Z kim współpracowaliśmy?

 • Z uczniami z całego świata, niezależnie od szerokości geograficznej, między innymi z takich krajów jak USA, Francja, Polska, Szwajcaria, Luksemburg, Niemcy, Grecja, Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Dania…
 • Z podopiecznymi w różnym wieku – dziećmi nawet od szóstego roku życia, poprzez nastolatków aż do osób dorosłych,
 • Z absolwentami wielu prestiżowych uczelni lub ośrodków naukowych , takich jak Uniwersytet Oxfordzki, Uniwersytet Harvardzki, paryska Sorbona,
 • Ze specjalistami z różnych dziedzin , między innymi prawnikami, artystami, dyplomatami, specjalistami IT, ekonomistami, pracownikami medycznymi, pracownikami branży modowej…

Nasze sukcesy :

 • Przełamujemy bariery językowe i uczymy sprawnie się komunikować w żywym języku,
 • Przygotowujemy z sukcesem do rozmów kwalifikacyjnych w obcych językach,
 • Pomagamy zdać z fantastycznymi wynikami wszelkiego rodzaju certyfikaty językowe na życzenie,
 • Szkolimy pracowników firm oraz korporacji z ukierunkowaniem na praktyczne używanie języka w środowisku zawodowym,
 • Wspieramy młodych uczniów, aby poprawili swoje wyniki w szkole, a przede wszystkim – polubili naukę i zrozumieli, że można uczyć się języka z przyjemnością

Zobacz co piszą o nas nasi uczniowie!

partout-lang. com/pl/rekomendacje/   (bez spacji)

oraz dowiedz się, jakie mamy stawki za zajęcia:

partout-lang. com/pl/zapisy/ (bez spacji)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z niemieckiego! Jestem zadowolona z szybkiego postępu i tego, jak miło i bezproblemowo przebiega współpraca. Już od samego początku po rozmowie ze szkołą widziałam, że moje prośby co do nauczania zostały wzięte pod uwagę. Po rozmowie telefonicznej zaproponowali mi dwa różne typy programów i ostatecznie zdecydowałam się na zajęcia dwa razy w tygodniu z dwójką różnych lektorów. Z Pauliną pracujemy systematycznie nad wypełnianiem moich braków gramatycznych (mimo poziomu B2 wciąż to była moja pięta achilessowa), a z Anną, która jest native speakerem, skupiamy się na konwersacjach dotyczących biznesu. Obie lektorki są fantastyczne, a zaproponowany plan wypełnia to, co chciałam założyć - czyli poprawę jakości mówienia i naukę businness german. Bardzo się też cieszę, że mam możliwość rozmawiania z różnymi lektorkami, i że każda z nich ewidentnie specjalizuje się w tym, co robi, a nie została mi przydzielona przypadkowo. Po trzech miesiącach pracy dostałam też podsumowanie od szkoły z wnioskami co do tego, czego się nauczyłam, dokładnym postępem mojej nauki i miałam możliwość kolejnej darmowej konsultacji ewaluacyjnej, która pomogła mi ustawić dalsze priorytety. Jestem zachwycona, kontynuuję naukę i zdecydowanie polecam wszystkim współpracę, jeśli są wolne miejsca :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Po ponad rocznej współpracy mojej nastoletniej córki Zuzanny z p. Maciejem ze szkoły Passe Partout mogę zdecydowanie polecić usługi zarówno jego, jak i jego współpracowników. Spośród usług kilku innych szkół językowych czy prywatnych nauczycieli, z których wcześniej korzystaliśmy, ta zdecydowanie wyróżnia się na ich tle podejściem do ucznia oraz profesjonalizmem.

Już od zgłoszenia na zajęcia widać było bardzo duże zaangażowanie w dostosowanie programu do zajęć oraz stylu życia córki, który biorąc pod uwagę jej tryb edukacji jest dosyć intensywny. Córka bardzo często zwracała uwagę, że zajęcia językowe są prowadzone zupełnie inaczej niż w innych szkołach, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu: częściej mogła wykazywać się kreatywnością, zadania domowe były bardzo praktyczne, a rozmowy na zajęciach często tyczyły się wokół zainteresowań córki (fortepian, jazda konna), co jeszcze bardziej motywowało ją do nauki. Załapała też świetny kontakt z p. Maciejem, co przełożyło się na naprawdę szybki postęp w komunikacji mimo tego, że córka jest raczej nieśmiała. Po rocznej współpracy (zwykle 1h/tydzień) i przeprowadzeniu próbnego certyfikatu językowego widzimy, że Zuzia bardzo sprawnie komunikuje się po francusku – i, co jeszcze bardziej nas zdziwiło, o wiele płynniej niż w języku angielskim, którego uczy się od kilku lat w szkole publicznej.

Bardzo dziękujemy panu Maciejowi za ogromny wkład pracy w rozwój naszej córki i, oczywiście kontynuując współpracę, życzymy w pełni zasłużonych sukcesów i wielu przynoszących satysfakcję wyników uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.