Ostatnia aktywność:
26 dni temu
Online
Warszawa
Gdańsk
Faktura VAT

Wiktor

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Wiktor

O mnie

Cześć wszystkim! Zapraszam Cię serdecznie na lekcje językowe u mnie oraz u nauczycieli, z którymi wspólnie tworzymy społeczność @Passe Partout.Nazywam się Wiktor, z wykształcenia jestem filologiem oraz lingwistą. Od ponad 8 lat udzielam prywatnych zajęć z zakresu języka hiszpańskiego i specjalizuję się w kursach intensywnych oraz w języku medycznym.

W szkole językowej online Passe Partout, stosuję szeroki wachlarz metod, z którymi do tej pory pracowałem. Razem z grupą pełnych pasji lektorów zapewniamy pełną personalizację procesu oraz ukierunkowanie materiałów pod Twoje zainteresowania, a także wartościowe dyskusje i rozwój językowy.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2023

Zawsze miałam przekonanie, że nie mam talentu do języków. Bałam się odezwać, aby przypadkiem nie popełnić błędu, więc w rezultacie prawie w ogóle nie mówiłam (#perfekcjonizm).

Z Wiktorem zaczęłam rozmawiać po hiszpańsku już od piątych zajęć. Rozmawialiśmy na tematy, które mnie interesują, jednocześnie używając słów i struktur gramatycznych, które akurat poznałam. Przełamanie się do mówienia z Wiktorem okazało się całkiem łatwe.

Wiktor zawsze dostosowuje zajęcia do moich zainteresowań, preferencji nauki, a nawet nastroju danego dnia. Jednocześnie posiada ogromną wiedzę na temat kultury hiszpańskiej: dialektów w różnych krajach (i potrafi je imitować!), zwyczajów, powiedzeń, hiszpańskich żartów - dzięki czemu zawsze był w stanie odpowiedzieć na moje pytania i wprowadzać mnóstwo informacji dotyczących codziennego życia, których nie znajdzie się w podręcznikach.

Do tej pory lekcje z Wiktorem były zawsze angażujące, interesujące i dobrze ustrukturyzowane, odpowiadające na moje potrzeby i prośby; rozwijające temat, który akurat mnie interesuje. Jego poczucie humoru i sposób wyrażania myśli sprawiają, że każda lekcja, każde nasze spotkanie okazuje się ciekawsze, niż się spodziewałam.

Po roku nauki hiszpańskiego z Wiktorem od zera (!) jestem w stanie: sensownie dogadać się z gospodarzem Airbnb, kierowcą autobusu i sprzedawcami po hiszpańsku (przetestowane), oraz rozumieć hiszpańskie piosenki i treści na Instagramie. Jesteśmy teraz w trakcie poziomu B1 (po zaledwie roku i startując z podejściem "boję się mówić" i "nie mam do tego talentu"), a ten szybki postęp jest wynikiem świetnie dobranego do mnie programu nauczania, odpowiednich ćwiczeń, klarownych wyjaśnień i przede wszystkim nacisku na konwersacje.

Z całego serca polecam te zajęcia każdemu, kto chce:
– efektywnie podejść do nauki (bez marnowania czasu na grupowych zajęciach i powtarzaniu materiału, który już zna),
– czerpać fun z każdych zajęć (rozmowy z Wiktorem są angażujące i zabawne),
– zdobyć umiejętności praktyczne (nacisk na rozumienie i mówienie, co stanowi podstawę komunikacji)
– nauczyć się hiszpańskiego porządnie i poprawnie (wysoką jakość nauczania widać nie tylko po jego kwalifikacjach i doświadczeniu (i czuć po wiedzy, jaką posiada), ale i, jak można przeczytać, wysokich ocenach innych uczniów :) )

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Wiktor przekonał mnie do siebie już od początku, gdy obejrzałam kilka jego filmów o hiszpańskim na YouTube. Mój mąż, Hiszpan, powiedział, że nigdy nie słyszał od obcokrajowca tak czystego kastylijskiego akcentu. Lekcje to czysta przyjemność, Wiktor jest zawsze zaangażowany, sympatyczny i postępy są zauważalne. O ile są jeszcze miejsca - polecam korzystać!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Wiktorem z hiszpańskiego, nie można lepiej trafić!!! To nauczyciel pełen pasji i zaangażowania, który z błyskiem w oku tłumaczy nawet najbardziej zawiłe zagadnienia. Ma anielską cierpliwość i świetne poczucie humoru. Na zajęciach korzysta z wielu różnorodnych materiałów, bardzo dużo jest żywego języka hiszpańskiego z różnych kręgów kulturowych. Jeśli szukasz idealnego nauczyciela, to na pewno jest to Wiktor. Już po kilku lekcjach połknęłam hiszpańskiego bakcyla i chcę więcej!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Zajęcia z Wiktorem to mocne 10/10. Nie ma nudnego powtarzania słówek, jest dużo konwersacji i praktycznej nauki języka. Często zadania domowe ułożone są specjalnie dla mnie związane z tym, co aktualnie jest problematyczne. Korzystamy z wielu różnorodnych materiałów i wszystko to przekłada się nie tylko na szybki progres, ale też na bardzo miłe godziny nauki, bo hiszpański poza tym, że oczywiście jest elementem rozwoju osobistego, stał się też cotygodniowym rytuałem, do którego można usiąść z herbatką albo winem i przyjemnie pokonwersować po castillano. Polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Wiktor jest świetnym nauczycielem! Bardzo serdecznie polecam zajęcia z hiszpańskiego. Jest to nauczyciel, który ma przepiękny, czysty akcent kastylijski i w przeciwieństwie do kilku innych nauczycieli, z których usług korzystałem, potrafi sprawnie odpowiedzieć na każdą wątpliwość i widać, że hiszpański nie ma przed nim żadnych tajemnic i jest jego pasją. Na uwagę też szczególnie zasługują ćwiczenia, które przygotowywał konkretnie pod moje preferencje i zainteresowania.
Aktualnie mam poziom B1 i kontynuuję zajęcia.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2023

Polecono mi, spróbowałam, zostalam i polecam.
Rozwijając: Ja, mój partner oraz mój syn korzystaliśmy z usług językowych Passe Partout (z języków: hiszpańskiego, włoskiego, angielskiego oraz niemieckiego - różne poziomy, różne potrzeby) i nigdy nie zawiedliśmy się. Każdy lektor był profesjonalny, przygotowany do zajęć, z ikrą i pomysłem prowadził nas do celu, a jednocześnie atmosfera na zajęciach nigdy nie była spięta, wręcz przeciwnie. Pytajcie o terminy u: Wiktora (hiszpański), Moniki (włoski), Claude’a (angielski) oraz Justyny (niemiecki). Bardzo dobra organizacja ze strony szkoły i świetny kontakt. Przed współpraca ze szkołą odbyliśmy rozmowę z prowadzącym, który zadal pytania o nasze cele, zainteresowania, dotychczasowe sposoby nauki. Wszystko zostało zastosowane i wykorzystane w czasie procesu. Już od pierwszych lekcji nie było podręcznika, ale zajęcia ukierunkowane pod moje hobby, o którym wspomnialam na rozmowie (powiedziałam że uwielbiam kino włoskie - pierwsze zajecia robilam z lektorem powtórkę z gramatyki na bazie tytułów włoskiego kina - zajęcia ewidentnie zrobione pode mnie). z biegiem czasu widać było, jak bardzo cały proces jest przemyślany i nastawiony pod długofalowy cel (bardzo dobrze zastosowane spaced repetition, system powtórek i progresja materiałem), a ja jako szkoleniowiec i pedagożka umiem docenić dobrze rozplanowaną naukę.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Polecam zajęcia z hiszpańskiego z Wiktorem. Wiktor ma kompetencje do pozazdroszczenia i to co najważniejsze, czyli pasję do hiszpańskiego! Sporo podróżował po Hiszpanii i na swoich lekcjach poza językiem wplata też ciekawostki kulturowe. Wiktor jest też po prostu bardzo sympatyczny, więc uczenie się z nim hiszpańskiego to czysta przyjemność.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Polecam zajęcia. Córka uczy się u Państwa drugi rok. Doceniam wkład pracy i niebanalne podejście - còrka ma dobrane aktywności pod swoje hobby i chodzi na lekcje z przyjemnością, jest bardzo zaangażowana w lekcje. Warto zainwestować w dobrą edukację i tę szkołę - poprzednie próby kończyły się niepowodzeniem, więc tym bardziej się cieszę, że trafiliśmy do Passe Partout. Polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2022

Bardzo dziękuję za prowadzenie zajęć dla moich nastoletnich dzieci Kacpra i Agnieszki. Na początku trafiliśmy na francuski do Pana Macieja z polecenia naszej przyjaciółki, która bardzo zachwalała swoje lekcje. Kacper bardzo szybko nadrobił braki w szkole, a nawet francuski stał się jednym z jego ulubionych zajęć. Kiedy pan Maciej otworzył szkołę, postanowiliśmy zapisać naszą córkę Agnieszkę na hiszpański do Kasi i to również był strzał w dziesiątkę - córka zakochała się w Hiszpanii i języku. Bardzo doceniam zaangażowanie Macieja i Kasi, wkładają w swoją pracę całe serce i mają ogromną pasję do przekazywania wiedzy.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z niemieckiego! Jestem zadowolona z szybkiego postępu i tego, jak miło i bezproblemowo przebiega współpraca. Już od samego początku po rozmowie ze szkołą widziałam, że moje prośby co do nauczania zostały wzięte pod uwagę. Po rozmowie telefonicznej zaproponowali mi dwa różne typy programów i ostatecznie zdecydowałam się na zajęcia dwa razy w tygodniu z dwójką różnych lektorów. Z Pauliną pracujemy systematycznie nad wypełnianiem moich braków gramatycznych (mimo poziomu B2 wciąż to była moja pięta achilessowa), a z Anną, która jest native speakerem, skupiamy się na konwersacjach dotyczących biznesu. Obie lektorki są fantastyczne, a zaproponowany plan wypełnia to, co chciałam założyć - czyli poprawę jakości mówienia i naukę businness german. Bardzo się też cieszę, że mam możliwość rozmawiania z różnymi lektorkami, i że każda z nich ewidentnie specjalizuje się w tym, co robi, a nie została mi przydzielona przypadkowo. Po trzech miesiącach pracy dostałam też podsumowanie od szkoły z wnioskami co do tego, czego się nauczyłam, dokładnym postępem mojej nauki i miałam możliwość kolejnej darmowej konsultacji ewaluacyjnej, która pomogła mi ustawić dalsze priorytety. Jestem zachwycona, kontynuuję naukę i zdecydowanie polecam wszystkim współpracę, jeśli są wolne miejsca :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Po ponad rocznej współpracy mojej nastoletniej córki Zuzanny z p. Maciejem ze szkoły Passe Partout mogę zdecydowanie polecić usługi zarówno jego, jak i jego współpracowników. Spośród usług kilku innych szkół językowych czy prywatnych nauczycieli, z których wcześniej korzystaliśmy, ta zdecydowanie wyróżnia się na ich tle podejściem do ucznia oraz profesjonalizmem.

Już od zgłoszenia na zajęcia widać było bardzo duże zaangażowanie w dostosowanie programu do zajęć oraz stylu życia córki, który biorąc pod uwagę jej tryb edukacji jest dosyć intensywny. Córka bardzo często zwracała uwagę, że zajęcia językowe są prowadzone zupełnie inaczej niż w innych szkołach, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu: częściej mogła wykazywać się kreatywnością, zadania domowe były bardzo praktyczne, a rozmowy na zajęciach często tyczyły się wokół zainteresowań córki (fortepian, jazda konna), co jeszcze bardziej motywowało ją do nauki. Załapała też świetny kontakt z p. Maciejem, co przełożyło się na naprawdę szybki postęp w komunikacji mimo tego, że córka jest raczej nieśmiała. Po rocznej współpracy (zwykle 1h/tydzień) i przeprowadzeniu próbnego certyfikatu językowego widzimy, że Zuzia bardzo sprawnie komunikuje się po francusku – i, co jeszcze bardziej nas zdziwiło, o wiele płynniej niż w języku angielskim, którego uczy się od kilku lat w szkole publicznej.

Bardzo dziękujemy panu Maciejowi za ogromny wkład pracy w rozwój naszej córki i, oczywiście kontynuując współpracę, życzymy w pełni zasłużonych sukcesów i wielu przynoszących satysfakcję wyników uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.