Passe Partout

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online

Passe Partout

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Passe Partout

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z niemieckiego! Jestem zadowolona z szybkiego postępu i tego, jak miło i bezproblemowo przebiega współpraca. Już od samego początku po rozmowie ze szkołą widziałam, że moje prośby co do nauczania zostały wzięte pod uwagę. Po rozmowie telefonicznej zaproponowali mi dwa różne typy programów i ostatecznie zdecydowałam się na zajęcia dwa razy w tygodniu z dwójką różnych lektorów. Z Pauliną pracujemy systematycznie nad wypełnianiem moich braków gramatycznych (mimo poziomu B2 wciąż to była moja pięta achilessowa), a z Anną, która jest native speakerem, skupiamy się na konwersacjach dotyczących biznesu. Obie lektorki są fantastyczne, a zaproponowany plan wypełnia to, co chciałam założyć - czyli poprawę jakości mówienia i naukę businness german. Bardzo się też cieszę, że mam możliwość rozmawiania z różnymi lektorkami, i że każda z nich ewidentnie specjalizuje się w tym, co robi, a nie została mi przydzielona przypadkowo. Po trzech miesiącach pracy dostałam też podsumowanie od szkoły z wnioskami co do tego, czego się nauczyłam, dokładnym postępem mojej nauki i miałam możliwość kolejnej darmowej konsultacji ewaluacyjnej, która pomogła mi ustawić dalsze priorytety. Jestem zachwycona, kontynuuję naukę i zdecydowanie polecam wszystkim współpracę, jeśli są wolne miejsca :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Po ponad rocznej współpracy mojej nastoletniej córki Zuzanny z p. Maciejem ze szkoły Passe Partout mogę zdecydowanie polecić usługi zarówno jego, jak i jego współpracowników. Spośród usług kilku innych szkół językowych czy prywatnych nauczycieli, z których wcześniej korzystaliśmy, ta zdecydowanie wyróżnia się na ich tle podejściem do ucznia oraz profesjonalizmem.

Już od zgłoszenia na zajęcia widać było bardzo duże zaangażowanie w dostosowanie programu do zajęć oraz stylu życia córki, który biorąc pod uwagę jej tryb edukacji jest dosyć intensywny. Córka bardzo często zwracała uwagę, że zajęcia językowe są prowadzone zupełnie inaczej niż w innych szkołach, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu: częściej mogła wykazywać się kreatywnością, zadania domowe były bardzo praktyczne, a rozmowy na zajęciach często tyczyły się wokół zainteresowań córki (fortepian, jazda konna), co jeszcze bardziej motywowało ją do nauki. Załapała też świetny kontakt z p. Maciejem, co przełożyło się na naprawdę szybki postęp w komunikacji mimo tego, że córka jest raczej nieśmiała. Po rocznej współpracy (zwykle 1h/tydzień) i przeprowadzeniu próbnego certyfikatu językowego widzimy, że Zuzia bardzo sprawnie komunikuje się po francusku – i, co jeszcze bardziej nas zdziwiło, o wiele płynniej niż w języku angielskim, którego uczy się od kilku lat w szkole publicznej.

Bardzo dziękujemy panu Maciejowi za ogromny wkład pracy w rozwój naszej córki i, oczywiście kontynuując współpracę, życzymy w pełni zasłużonych sukcesów i wielu przynoszących satysfakcję wyników uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.