Piotr Zalewski

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 45 min

Piotr Zalewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć,

jestem kompozytorem z wykształcenia (Akademia Muzyczna w Łodzi oraz Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina). Na pianinie oraz wszelkich instrumentach klawiszowych gram od 15 lat bez przerwy:) Lubię muzykę i wydaję mi się, że ona też coś do mnie czuje. Do tej pory, na rozmaitych typach klawiatur, udało mi się odtworzyć dość szeroką gamę utworów. Począwszy od dzieł klasycznych oraz romantycznych, poprzez impresjonizm oraz jazz, wreszcie na rozrywce, elektronice i własnej twórczości kończąc. 

Obecnie z muzyką obcuję realizując solowy pianistyczny projekt, grając w rockowym zespole, pracując z wokalistami oraz ucząc. Uczę muzyki już od ponad 9 lat (posiadam kwalifikacje pedagogiczne). Będę szczęśliwy jeśli zechcesz uczyć się pod moim okiem.

Od razu dodam, że obok gry na instrumencie, a poprzez to mam na myśli odtwarzanie utworów z nut lub ze słuchu , bardzo zachęcam do nauki teorii i harmonii . Fajnie jest zagrać utwór, który gdzieś się usłyszało, ale jeszcze fajniej jest wiedzieć, co się gra i umieć zaaranżować utwór podług własnego smaku; a jeszcze jeszcze fajniej jest samemu coś skomponować :)

Prowadzę również indywidualne zajęcia z produkcji muzycznej w programie Ableton Live 10 Suite oraz Pro Tools 12

Zapraszam na lekcję przy fortepianie w mojej pracowni w Warszawie.

Kontaktuj się śmiało:)
Tel: 600011176

Pozdrawiam serdecznie
Piotrek

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
Licencjat
Kompozycja
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie
Magister
Kompozycja
10.2018 - 03.2020
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Zajęcia prywatne
Nauka gry na fortepianie: technika gry, rozczytywanie nut, interpretacja utworów, aranżacja, analiza harmoniczna, kompozycja. Nauka teorii: zasady muzyki, harmonia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2021

Sam fakt, że pokonujemy z córką co tydzień ponad 60 km (w jedną stronę), by dotrzeć na lekcje, mówi sam za siebie. Osobowość, pasja i umiejętności pedagogiczne pana Piotra sprawiają, że moja córka czuje się uskrzydlona i nauka gry na pianinie sprawia jej ogromną radość. Równowaga pomiędzy teorią i praktyką, a przede wszystkim wrażliwość i umiejętność dostosowania sposobu nauczania do potrzeb ucznia są największym atutem. Moja córka nie chodzi do szkoły muzycznej, ale marzy o komponowaniu własnych utworów, co dzięki tym lekcjom zaczęło się nam wydawać całkiem realne.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Piotr jest pasjonatem muzyki i potrafi przekazywać tę pasję innym, dlatego zajęcia z nim to prawdziwa muzyczna przygoda. Jest cierpliwym i wyrozumiałym, ale również wymagającym, nauczycielem, przez co wprowadza swobodną atmosferę i nie stresuje ucznia, a postępy są zauważalne nie tylko przeze mnie. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Wprowadza zagadnienia z zakresu teorii muzyki, harmonii oraz techniki gry w sposób, który do mnie trafia. Kiedyś trudne zagadnienia, teraz są dla mnie zrozumiałe. Ważne jest dla mnie też to, że zajęcia są dostosowane do moich potrzeb. Jestem osobą śpiewającą, dlatego głównie koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności aranżowania utworów pod wokal i akompaniowania sobie do śpiewu.
Serdecznie polecam zajęcia z Piotrem!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Polecam Piotra z całego serca. Przez długi czas zastanawiałam się czy zapisać się na lekcje czy nie, ponieważ w monecie kiedy rozpoczęłam lekcje miałam już 24 lata i nie miałam żadnego doświadczenia, ani pojęcia o instrumencie i notach. Ale Od kilku lat marzyłam o nauce gry na fortepianie i Piotr dał zrozumieć ze nigdy nie jest za późno. Lekcji prowadzone są bardzo profesjonalnie w bardzo przyjemnej atmosferze. Jestem bardzo ciężkim studentem, ciężko było mnie zrozumieć i zapamiętać niektórzy rzeczy ale Piotr jest bardzo cierpliwym, otwartym, pomocnym, zawsze wytłumaczy, zmotywuje i wesprze, a na dodatek jest z bardzo dobrym poczuciem humoru I na lekcjach nigdy nie jest nudno :D Program jest dostosowany indywidualnie pod kontem moich zainteresowań i możliwości, a wyniki tych zajęć już widzę ja i moja rodzina. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym gra na fortepianie - zaawansowanym, początkującym i tym które tak samo jak ja w każdym wieku marzą nauczyć się od postaw ! Wszystko jest możliwe z Piotrem :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Piotrek jest rewelacyjnym nauczycielem, potrafi dotrzeć do każdego ucznia. Na efekty nie czekałam długo, a jestem opornym uczniem!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Piotr jest świetnym nauczycielem, uczy mnie gry na pianinie online - od podstaw. Jest cierpliwy, chętnie wszystko tłumaczy i przede wszystkim słucha ucznia. W bardzo miły sposób "przemyca" teorię niezbedną do zrozumienia aktualnego utworu lub ćwiczenia, ale najważniejsze jest to, że wszystko nabiera sensu i widać tą teorię w praktyce, więc nie jest nudno. Pomaga w najmniejszych problemach z np. ustawieniem palców (który palec ma naciskać który klawisz) a także dostosowuje plan ćwiczen do osobistych preferencji. Zajęcia online sa dla mnie świetnym rozwiązaniem, a Piotr pojawia się punktualnie. Bardzo polecam - dorosła początkująca :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Pan Piotr ćwiczy z córką utwory, które córka musi opanować do egzaminu gdyż jest w szkole muzycznej. Jesteśmy bardzo zadowolone z pomocy pana Piotra. Jest bardzo kompetentny, znajdują wspólny język, córka robi postępy a przy tym naprawdę czuje wsparcie muzyczne i że jest ktoś, kto jej w tym pomaga. Osobowość artystyczna i poczucie humoru są tylko atutem. Polecam!

avatar
Justin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Piotr jest świetnym muzykiem i nauczycielem, który nie tylko uczy mnie gry ale również pasji grania na fortepianie. Wydaje mi się, że nie mogłem lepiej trafić. Bardzo polecam :)

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Polecam Piotrka 5/5, lekcje z nim sa skuteczne i przyjemne dzieki jego pasji, wiedzy i osobowosci. Dodatkowa zaleta Piotrka jest to ze posiada wlasny fortepian

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2018

Bardzo polecam! Piotr jest najlepszym muzykiem z jakim miałem przyjemność grać i jest GENIALNYM nauczycielem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.