Piotr Zalewski

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka150 / 60 min

Piotr Zalewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/520 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć,

jestem wykształconym  kompozytorem  (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) oraz pianistą . Na fortepianie oraz wszelkich instrumentach klawiszowych gram od 16 lat bez przerwy. Lubię muzykę i wydaję mi się, że ona też coś do mnie czuje. 

Obecnie z muzyką obcuję realizując solowy pianistyczny projekt, współpracując z wokalistami, grając w zespole oraz ucząc. Uczę muzyki od ponad 10 lat (posiadam kwalifikacje pedagogiczne). Będę szczęśliwy jeśli zechcesz uczyć się pod moim okiem.

Poza grą na instrumencie, a poprzez to mam na myśli odtwarzanie utworów z nut lub ze słuchu , bardzo zachęcam do nauki teorii i harmonii. Wspaniale jest zagrać utwór, który gdzieś się usłyszało, ale jeszcze wspanialej jest wiedzieć, co się gra i umieć zaaranżować utwór podług własnego smaku; a jeszcze jeszcze wspanialej jest samemu coś skomponować:)

Prowadzę również indywidualne zajęcia z produkcji muzycznej w programie Ableton Live 11 Suite oraz Pro Tools 12.  

Zapraszam na lekcję przy fortepianie w mojej pracowni na warszawskim Bemowie.

45min = 130zł
1h = 150zł
1,5h = 220zł

Kontaktuj się śmiało
Tel: 600011176

Pozdrawiam serdecznie
Piotr

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
Licencjat
Kompozycja
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie
Magister
Kompozycja
10.2018 - 03.2020
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Zajęcia prywatne
Nauka gry na fortepianie: technika gry, rozczytywanie nut, interpretacja utworów, aranżacja, analiza harmoniczna, kompozycja. Nauka teorii: zasady muzyki, harmonia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2022

Piotr to cierpliwy, zakręcony nauczyciel i mentor, dostosowujący się do muzycznych potrzeb i zainteresowań ucznia. Stawia na wewnętrzną motywację, pomaga rozwijać i nakierowywać pomysły kompozycyjne i bije od niego masa pozytywnej energii. Czuć od niego pasję do muzyki i do instrumentu, którą nie sposób się nie zarazić. Jestem wdzięczna za możliwość pobierania u niego lekcji i polecam go serdecznie :--)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Cóż tu rzec mili państwo, u mistrza Piotra jak zwykłem go żartobliwie nazywać stawiam swoje pierwsze pianistyczne kroki. Jego nastawienie, zaangażowanie, umiejętności (!), ale jednocześnie zrelaksowane podejście do nauki powoduje że na tę godzinę w tygodniu czekam z niecierpliwością jako na czas w którym na chwilę odcinamy się od tego co na zewnątrz. Piotrek mówi do mnie językiem muzyki. Jest bardzo twórczy i w grę oraz naukę innych wkłada dużo wyobraźni. Według mnie to sprawia że chce się grać. Fajne jest to że nie ma z góry ustalonej agendy- ja sugeruję co gramy i w oparciu o to Piotrek prowadzi mnie drogą rozwoju muzycznego, zapoznaje z teorią. Ponadto, klimatyczne studio z fortepianem- sama przyjemność. Zawsze mogę też liczyć na kawkę.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Przy wyborze korepetytora kierowałem się jego doświadczeniem oraz zamiłowaniem do muzyki. Już po pierwszej rozmowie wiedziałem, że trafiłem na odpowiednią osobę. Na początku dostosowaliśmy wspólnie utwór pod moje zainteresowania oraz umiejętności i wzięliśmy się za pracę nad nim. Pod wyczulonym uchem Piotra ciągle czuję progres. Warunki jakie stwarza do nauki są znakomite począwszy od przestrzeni, sprzętu, a także swojej serdeczności, poczucia humoru i tego, że zaraża swoją osobą do gry na klawiszach. Miałem przyjemność uczestniczyć w recitalu pianistycznym Piotra i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że lepiej trafić nie mogłem. Polecam z czystym sumieniem!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Bardzo polecam lekcje u Piotra. Ich treść i złożoność jest dostosowana do oczekiwań ucznia - nie ma tu nadmiernego przynudzania teorią, a ta, która jest, bezpośrednio służy osiąganiu konkretnych celów.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2022

Polecam naukę u Piotra. Uczęszczam na zajęcia gry na fortepianie od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej próbowałem uczyć się samemu, ale już po pierwszych zajęciach wiedziałem jak źle to robiłem :) Piotr jest otwarty i dopasował profil nauki pod moje oczekiwania. Po kilku wstępnych lekcjach z teorii muzyki przeszliśmy do ćwiczeń i nauki układania własnych kompozycji, bo to jest coś co interesuje mnie najbardziej. Cenię sobie u Piotra również to, że ma bogate CV i jest nie tylko doświadczonym nauczycielem, ale też kompozytorem. A przy tym potrafi też zainspirować, zmotywować i zarazić pasją do muzyki każdego :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji jakie prowadzi Piotr :) miałam już wcześniej paru nauczycieli, ale z całego serduszka szczerze powiem ze ten jest najlepszy (dla mnie). Wszystko co przekazuje mi Piotr jest dla mnie zrozumiałe :) Atmosfera jest bardzo przyjazna i na szczęście nikt nie krzyczy :D Naprawde polecam wszystkim, mysle że każdy odnajdzie coś dla siebie w tym nauczycielu.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2021

Piotr to bardzo inspirujący nauczyciel, którego pasja do muzyki i fortepianu bardzo szybko przechodzi na uczniów. Bardzo w Piotrze podoba mi się, że niezależnie od tematu lub aspektu muzycznego który chce się z nim poruszyć, będzie w stanie z tego zrobić bardzo ciekawą lekcję i jeszcze bardziej zainteresować tematem - rzadko który nauczyciel ma taką zdolność dostosowywania się do ucznia. Nie trzeba przy tym mówić, że Piotr poza tym to bardzo uzdolniony artysta który ma niepodważalne umiejętności techniczne, a poza tym jako kompozytor postrzega muzykę o wiele głębiej niż typowy muzyk.

avatar
Claudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Piotr to nie tylko szalenie uzdolniony kompozytor, ale i fantastyczny nauczyciel. Jego lekcje to idealne połączenie teorii, praktyki i dobrej energii. Sama jako nauczyciel wiem, jak dużym wyzwaniem jest kluczowa umiejetność dostosowania się do oczekiwań ucznia wobec nauczyciela i siebie, oraz przekazania wiedzy w skuteczny i przyjemny sposób. Ten nauczyciel radzi sobie z tym bezbłędnie. Piotr inspiruje i zaraża miłością do muzyki. Lekcje z nim polecam każdemu, kto właśnie tego szuka.

avatar
Justin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Piotr jest utalentowanym młodym nauczycielem z bardzo dużym doświadczeniem. Współpracuje z nim na podłożu muzycznym i nie poznałem jeszcze tak zdolnej i pomysłowej muzycznie osoby.
Jeśli chcesz nauczyć się nietuzinkowego podejścia do tworzenia utworów i muzyki to zdecydowanie lekcje z Piotrem będą odpowiednim dla Ciebie drogowskazem

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Bardzo polecam lekcje u Pana Piotra. Od zera nauczył mnie grać na fortepianie. Uczy z wielkim entuzjazmem i pasją! Jest bardzo dobrym nauczycielem jak i zdolnym, kreatywnym muzykiem, który potrafi skutecznie przekazać wiedzę. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie innego nauczyciela. :)

avatar
Polina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Zacząłam swoją przygodę z lekcjami gry na pianinie u Piotra całkiem niedawno, przy tym nigdy wcześniej nie grając na jakim kolwiek instrumencie. Dowodem mistrzostwa Piotra jako nauczyciela jest to, że po kilku lekcjach mogłam już czytać nuty oraz grać kawałki utworów Ludovico Einaudii, Erika Satie. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, Piotr jest zawsze bardzo cierpliwy i gotowy milion razy powtórzyć to, co nie odrazu wychodzi dobrze. Polecam z całego serca!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2021

Sam fakt, że pokonujemy z córką co tydzień ponad 60 km (w jedną stronę), by dotrzeć na lekcje, mówi sam za siebie. Osobowość, pasja i umiejętności pedagogiczne pana Piotra sprawiają, że moja córka czuje się uskrzydlona i nauka gry na pianinie sprawia jej ogromną radość. Równowaga pomiędzy teorią i praktyką, a przede wszystkim wrażliwość i umiejętność dostosowania sposobu nauczania do potrzeb ucznia są największym atutem. Moja córka nie chodzi do szkoły muzycznej, ale marzy o komponowaniu własnych utworów, co dzięki tym lekcjom zaczęło się nam wydawać całkiem realne.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Piotr jest pasjonatem muzyki i potrafi przekazywać tę pasję innym, dlatego zajęcia z nim to prawdziwa muzyczna przygoda. Jest cierpliwym i wyrozumiałym, ale również wymagającym, nauczycielem, przez co wprowadza swobodną atmosferę i nie stresuje ucznia, a postępy są zauważalne nie tylko przeze mnie. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Wprowadza zagadnienia z zakresu teorii muzyki, harmonii oraz techniki gry w sposób, który do mnie trafia. Kiedyś trudne zagadnienia, teraz są dla mnie zrozumiałe. Ważne jest dla mnie też to, że zajęcia są dostosowane do moich potrzeb. Jestem osobą śpiewającą, dlatego głównie koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności aranżowania utworów pod wokal i akompaniowania sobie do śpiewu.
Serdecznie polecam zajęcia z Piotrem!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Polecam Piotra z całego serca. Przez długi czas zastanawiałam się czy zapisać się na lekcje czy nie, ponieważ w monecie kiedy rozpoczęłam lekcje miałam już 24 lata i nie miałam żadnego doświadczenia, ani pojęcia o instrumencie i notach. Ale Od kilku lat marzyłam o nauce gry na fortepianie i Piotr dał zrozumieć ze nigdy nie jest za późno. Lekcji prowadzone są bardzo profesjonalnie w bardzo przyjemnej atmosferze. Jestem bardzo ciężkim studentem, ciężko było mnie zrozumieć i zapamiętać niektórzy rzeczy ale Piotr jest bardzo cierpliwym, otwartym, pomocnym, zawsze wytłumaczy, zmotywuje i wesprze, a na dodatek jest z bardzo dobrym poczuciem humoru I na lekcjach nigdy nie jest nudno :D Program jest dostosowany indywidualnie pod kontem moich zainteresowań i możliwości, a wyniki tych zajęć już widzę ja i moja rodzina. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym gra na fortepianie - zaawansowanym, początkującym i tym które tak samo jak ja w każdym wieku marzą nauczyć się od postaw ! Wszystko jest możliwe z Piotrem :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Piotrek jest rewelacyjnym nauczycielem, potrafi dotrzeć do każdego ucznia. Na efekty nie czekałam długo, a jestem opornym uczniem!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Piotr jest świetnym nauczycielem, uczy mnie gry na pianinie online - od podstaw. Jest cierpliwy, chętnie wszystko tłumaczy i przede wszystkim słucha ucznia. W bardzo miły sposób "przemyca" teorię niezbedną do zrozumienia aktualnego utworu lub ćwiczenia, ale najważniejsze jest to, że wszystko nabiera sensu i widać tą teorię w praktyce, więc nie jest nudno. Pomaga w najmniejszych problemach z np. ustawieniem palców (który palec ma naciskać który klawisz) a także dostosowuje plan ćwiczen do osobistych preferencji. Zajęcia online sa dla mnie świetnym rozwiązaniem, a Piotr pojawia się punktualnie. Bardzo polecam - dorosła początkująca :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Pan Piotr ćwiczy z córką utwory, które córka musi opanować do egzaminu gdyż jest w szkole muzycznej. Jesteśmy bardzo zadowolone z pomocy pana Piotra. Jest bardzo kompetentny, znajdują wspólny język, córka robi postępy a przy tym naprawdę czuje wsparcie muzyczne i że jest ktoś, kto jej w tym pomaga. Osobowość artystyczna i poczucie humoru są tylko atutem. Polecam!

avatar
Justin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Piotr jest świetnym muzykiem i nauczycielem, który nie tylko uczy mnie gry ale również pasji grania na fortepianie. Wydaje mi się, że nie mogłem lepiej trafić. Bardzo polecam :)

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Polecam Piotrka 5/5, lekcje z nim sa skuteczne i przyjemne dzieki jego pasji, wiedzy i osobowosci. Dodatkowa zaleta Piotrka jest to ze posiada wlasny fortepian

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2018

Bardzo polecam! Piotr jest najlepszym muzykiem z jakim miałem przyjemność grać i jest GENIALNYM nauczycielem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.