Piotr Zalewski

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Piotr Zalewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Piotr Zalewski

O mnie

Cześć,

jestem Piotrek. Muzyk z wyboru. Wykształcony kompozytor, pianista i aranżer. Moją muzyczną drogę rozpoczynałem od zajęć prywatnych. Do tej pory pamiętam fantastyczną panią, która odwiedzała mój dom rodzinny i przekazywała mi zdobytą wiedzę z zakresu techniki gry na fortepianie oraz teorii muzyki. Ciężko wyrazić w słowach, jak wielkie znaczenie miały te lekcje dla mnie i jaki wywarły wpływ. Muzyką zajmuję się do tej pory, nie tylko ucząc, ale również komponując, produkując i aranżując. Jestem przekonany, że rozkochanie w muzyce zawdzięczam właśnie tym wczesnym prywatnym lekcjom. Miały one duże znaczenie w podejmowaniu kolejnych muzycznych wyborów. Wpłynęły na wybór szkół, później akademii i uniwersytetu. Pozwoliły mi uwierzyć w siebie, czerpać radość i wyrażać się poprzez muzykę.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
Licencjat
Kompozycja
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie
Magister
Kompozycja
10.2018 - 03.2020
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Zajęcia prywatne
Nauka gry na fortepianie: technika gry, rozczytywanie nut, interpretacja utworów, aranżacja, analiza harmoniczna, kompozycja. Nauka teorii: zasady muzyki, harmonia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Polecam Piotra z całego serca. Przez długi czas zastanawiałam się czy zapisać się na lekcje czy nie, ponieważ w monecie kiedy rozpoczęłam lekcje miałam już 24 lata i nie miałam żadnego doświadczenia, ani pojęcia o instrumencie i notach. Ale Od kilku lat marzyłam o nauce gry na fortepianie i Piotr dał zrozumieć ze nigdy nie jest za późno. Lekcji prowadzone są bardzo profesjonalnie w bardzo przyjemnej atmosferze. Jestem bardzo ciężkim studentem, ciężko było mnie zrozumieć i zapamiętać niektórzy rzeczy ale Piotr jest bardzo cierpliwym, otwartym, pomocnym, zawsze wytłumaczy, zmotywuje i wesprze, a na dodatek jest z bardzo dobrym poczuciem humoru I na lekcjach nigdy nie jest nudno :D Program jest dostosowany indywidualnie pod kontem moich zainteresowań i możliwości, a wyniki tych zajęć już widzę ja i moja rodzina. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym gra na fortepianie - zaawansowanym, początkującym i tym które tak samo jak ja w każdym wieku marzą nauczyć się od postaw ! Wszystko jest możliwe z Piotrem :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Piotrek jest rewelacyjnym nauczycielem, potrafi dotrzeć do każdego ucznia. Na efekty nie czekałam długo, a jestem opornym uczniem!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Piotr jest świetnym nauczycielem, uczy mnie gry na pianinie online - od podstaw. Jest cierpliwy, chętnie wszystko tłumaczy i przede wszystkim słucha ucznia. W bardzo miły sposób "przemyca" teorię niezbedną do zrozumienia aktualnego utworu lub ćwiczenia, ale najważniejsze jest to, że wszystko nabiera sensu i widać tą teorię w praktyce, więc nie jest nudno. Pomaga w najmniejszych problemach z np. ustawieniem palców (który palec ma naciskać który klawisz) a także dostosowuje plan ćwiczen do osobistych preferencji. Zajęcia online sa dla mnie świetnym rozwiązaniem, a Piotr pojawia się punktualnie. Bardzo polecam - dorosła początkująca :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Pan Piotr ćwiczy z córką utwory, które córka musi opanować do egzaminu gdyż jest w szkole muzycznej. Jesteśmy bardzo zadowolone z pomocy pana Piotra. Jest bardzo kompetentny, znajdują wspólny język, córka robi postępy a przy tym naprawdę czuje wsparcie muzyczne i że jest ktoś, kto jej w tym pomaga. Osobowość artystyczna i poczucie humoru są tylko atutem. Polecam!

avatar
Justin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Piotr jest świetnym muzykiem i nauczycielem, który nie tylko uczy mnie gry ale również pasji grania na fortepianie. Wydaje mi się, że nie mogłem lepiej trafić. Bardzo polecam :)

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Polecam Piotrka 5/5, lekcje z nim sa skuteczne i przyjemne dzieki jego pasji, wiedzy i osobowosci. Dodatkowa zaleta Piotrka jest to ze posiada wlasny fortepian

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2018

Bardzo polecam! Piotr jest najlepszym muzykiem z jakim miałem przyjemność grać i jest GENIALNYM nauczycielem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.