Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (Oliwa +3)
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski140 / 60 min

MARTA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii polskiej, nauczycielką-korepetytorką z 11-letnim doświadczeniem. Oferuję korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie, chętnie zajmuję się również przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty i do matury, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym:) Posiadam doświadczenie w pracy z uczniami dyslektycznymi.
Uwielbiam uczyć i to chyba daje się odczuć podczas prowadzonych przeze mnie lekcji, taką przynajmniej otrzymuję "informację zwrotną" od moich uczniów:)
Zapewniam naukę w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, dam z siebie wszystko, żebyś polubił/polubiła język polski:)

Ze względu na duże zainteresowanie nie dojeżdżam do uczniów - lekcje prowadzę u siebie w mieszkaniu, w dzielnicy Wrzeszcz. Oferuję również korepetycje online.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 09.2013
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Polecam wszystkim tak wspaniałego nauczyciela! Pani Marta zaraziła mnie pasją do literatury. Przygotowała mnie do matury rozszerzonej z Języka polskiego. Dzięki niej uzyskałam wynik na 86 procent z rozszerzenia pomimo dysleksji! Każdy odradzał mi zdawanie rozszerzenia z uwagi na bardzo wymagającego i trudnego nauczyciela w szkole oraz dlatego, że zaświadczenie o dysleksji nie działa na rozszerzeniu i tak jak każdemu odejmowano mi punkty za błędy takie i śmakie. Pani Marta przygotowała mnie wybitnie. Jest cudowną i ciepłą osobą. Pani Marto, bardzo Pani dziękuję!!!!!!!!!!!!!!

avatar
Maksym
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Pani Marta jest bardzo miłą i kompetentną korepetytorką. Dzięki jej pomocy z wyniku 71% z próbnych egzaminów ósmoklasisty udało mi się podwyższyć go na 91%. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i poświęcony czas. Pani Marta potrafiła w bardzo prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć każde zagadnienie i odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Z całą odpowiedzialnością polecam panią Martę dla każdego kto ma problemy z językiem polskim.

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Martą z j. polskiego: Pani Marta przygotowała syna z egzaminu ósmoklasisty, syn po egzaminie próbnym zdanym na 60 procent, zdał egzamin ostatecznie na 84 procent. Syn bardzo chwalił zajęcia, wiedział dokładnie, nad czym musi popracować, i to, czego nauczył się na zajęciach, procentowało bardzo w czasie egzaminu. Polecamy i dziękujemy:)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Niedawno zaczęłam studia i to właśnie dzięki Marcie! :))
Gdyby nie ona, nie miałabym szansy dostać się na żaden z kierunków, a po wakacyjnej serii spotkań z moją nową, jak i ulubioną korepetytorką (oczywiście panią Martą♥), napisałam świetnie poprawkę matury i to na spokojnie.

Bardzo zaangażowana, pozytywna i otwarta osoba pełna troski, pasji i szerokiej wiedzy w zakresie nauk humanistycznych.
Podczas jednego miesiąca nauczyła mnie więcej niż moi poprzedni poloniści przez cały okres mojej edukacji. Chciałabym by było więcej takich nauczycieli i korepetytorów jak ona :)

Zdecydowanie polecam panią Martę wszystkim chcącym nadrobić zaległości z języka polskiego, ludziom potrzebującym pomocy w szlifowaniu warsztatu pisarskiego czy lepszym wyrażaniu się.

Pozdrawiam ;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Bardzo dziękuję Pani Marcie za przygotowanie mojej ósmoklasistki do egzaminu. Córka nauczyła się pisać rozprawki, powtórzyła gramatykę.Chodziła na lekcje 3 miesiące , jest bardzo zadowolona zajęć i bez dużego stresu podejdzie do egzaminu. Panią Martę polecę znajomym .

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Bardzo dziękuję Pani Marcie za przygotowanie syna do matury z języka polskiego. Artur miał spore zaległości ale dzięki pracy z Panią Martą zdążył je wszystkie nadrobić. Zrozumiał wiele trudnych zagadnień i nawet polubił niektóre lektury. Pani Marta potrafiła zainteresować syna przedmiotem, jej lekcje były niezwykle ciekawe. Polecam Panią Martę każdemu uczniowi - to wspaniały Pedagog, pełen pasji, cierpliwości i zaangażowania w to co robi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przygotowania syna do egzaminu maturalnego.

avatar
wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Pani Marta w krótkim czasie bardzo pomogła synowi. Dzięki pracy z nią syn zdal maturę. Super podejście do ucznia. I rodzic i uczeń bardzo zadowoleni. Gorąco polecam

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Pani Marta przygotowywała w tym roku mojego syna do egzaminu ósmoklasisty, naprawdę polecam !

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Lekcje z języka polskiego są prowadzone z pełnym zaangażowaniem i odpowiednim podejściem do ucznia. Pomogły mi w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, który zdałem bardzo dobrze. Polecam zajęcia każdemu !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.