Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk (Oliwa +3)
Sopot
Gdynia

MARTA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika MARTA

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 09.2013
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Bardzo dziękuję Pani Marcie za przygotowanie mojej ósmoklasistki do egzaminu. Córka nauczyła się pisać rozprawki, powtórzyła gramatykę.Chodziła na lekcje 3 miesiące , jest bardzo zadowolona zajęć i bez dużego stresu podejdzie do egzaminu. Panią Martę polecę znajomym .

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Bardzo dziękuję Pani Marcie za przygotowanie syna do matury z języka polskiego. Artur miał spore zaległości ale dzięki pracy z Panią Martą zdążył je wszystkie nadrobić. Zrozumiał wiele trudnych zagadnień i nawet polubił niektóre lektury. Pani Marta potrafiła zainteresować syna przedmiotem, jej lekcje były niezwykle ciekawe. Polecam Panią Martę każdemu uczniowi - to wspaniały Pedagog, pełen pasji, cierpliwości i zaangażowania w to co robi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przygotowania syna do egzaminu maturalnego.

avatar
wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Pani Marta w krótkim czasie bardzo pomogła synowi. Dzięki pracy z nią syn zdal maturę. Super podejście do ucznia. I rodzic i uczeń bardzo zadowoleni. Gorąco polecam

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Pani Marta przygotowywała w tym roku mojego syna do egzaminu ósmoklasisty, naprawdę polecam !

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Lekcje z języka polskiego są prowadzone z pełnym zaangażowaniem i odpowiednim podejściem do ucznia. Pomogły mi w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty, który zdałem bardzo dobrze. Polecam zajęcia każdemu !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.