Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Zabrze
Tarnowskie Góry
Katowice
Gliwice
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Od 13 lat wiedzę dotyczącą tej dziedziny wcielam w życie zarówno dzieci jak i osób starszych. Jako trener uczę, szkolę, pomagam…

Doświadczenie:
- pierwsze kroki (w wodzie) postawione zarówno z maluchami jak i starszakami,
- nauka i doskonalenie techniki pływania dzieci i dorosłych,
- aquaterapia z dziećmi niepełnosprawnymi,
- współpraca z przyszłymi ratownikami, przygotowanie ich do egzaminu,
- prowadzenie kursu: nauka czterech stylów w cztery miesiące.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Córka uczestniczyła w zajęciach u P. Pauliny przed egzaminami do szkoły plastycznej. , do której się dostała :-) Zajęcia profesjonalne, elastyczne co do godzin .Serdecznie polecam !!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2022

Córka uczestniczyła w indywidualnych lekcjach stacjonarnych u P. Pauliny. Bardzo profesjonalne przygotowanie prowadzącej, duża cierpliwość I zdolności artystyczne spowodowały, że córka dostała się do Liceum Plastycznego. Duża otwartość co do godzin lekcyjnych I terminowości. Serdecznie polecam lekcje rysunku I inne artystyczne konsultacje.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Bardzo polecam lekcje rysunku u Pauliny, w krótkim czasie przygotowała mnie na egzamin z architektury krajobrazu, który zdałam na maksymalna ilość punktów. Bardzo miła atmosfera, konstruktywna krytyka i zaangażowanie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Niesamowita instruktorka z bardzo profesjonalnym i rzetelnym podejściem do klienta, zależało mi na tym żeby nauczyć się pływać intensywnie i dzięki jej wiedzy i kompetencji sprawiła że osiągnęłam moje cele na basenie bardzo szybko z czego jestem bardzo dumna. Elastyczne zajęcia i przedewszystkim bezstresowe. Co jest dla mnie również istotne - zajęcia Pauliny są prowadzone na basenie który ma ok 1.2m max głebokości więc zawsze czuje się komfortowo. Natomiast pierwsze kroki pewniejszego pływania na olimpijskim są też niezapomniane.
Polecam jak najbardziej.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2015

Świetna instruktorka, profesjonalnie i z pasją podchodzi do nauki pływania, zależy jej na tym, aby uczeń nauczył się pływać, ja już potrafię dzięki Paulinie! Elastyczny grafik, super kontakt , polecam!!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Bardzo kompetentna osoba. Paulina bardzo rzetelnie prowadzi zajęcia. Zawsze jest do nich perfekcyjnie przygotowana, co zresztą potwierdziło kilku ratowników z basenu na Inflanckiej. Jestem a właściwie byłam osobą, która bała się wody. Miałam za sobą sporo prób nauki pływania. Z Pauliną nauczyłam się pływać w ciągu kilku lekcji. Może nie prezentuję jeszcze poziomu olimpijskiego, ale już mi do niego coraz bliżej ;-) Jestem bardzo zadowolona. Dodatkowy atut to elastyczność czasowa, która dla mnie jest bardzo ważna. Od września będzie uczyła pływać mojego syna. Szczerze polecam !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.