Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Zabrze
Tarnowskie Góry
Katowice
Gliwice
Chorzów
Bytom

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Paulina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Bardzo polecam lekcje rysunku u Pauliny, w krótkim czasie przygotowała mnie na egzamin z architektury krajobrazu, który zdałam na maksymalna ilość punktów. Bardzo miła atmosfera, konstruktywna krytyka i zaangażowanie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Niesamowita instruktorka z bardzo profesjonalnym i rzetelnym podejściem do klienta, zależało mi na tym żeby nauczyć się pływać intensywnie i dzięki jej wiedzy i kompetencji sprawiła że osiągnęłam moje cele na basenie bardzo szybko z czego jestem bardzo dumna. Elastyczne zajęcia i przedewszystkim bezstresowe. Co jest dla mnie również istotne - zajęcia Pauliny są prowadzone na basenie który ma ok 1.2m max głebokości więc zawsze czuje się komfortowo. Natomiast pierwsze kroki pewniejszego pływania na olimpijskim są też niezapomniane.
Polecam jak najbardziej.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2015

Świetna instruktorka, profesjonalnie i z pasją podchodzi do nauki pływania, zależy jej na tym, aby uczeń nauczył się pływać, ja już potrafię dzięki Paulinie! Elastyczny grafik, super kontakt , polecam!!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Bardzo kompetentna osoba. Paulina bardzo rzetelnie prowadzi zajęcia. Zawsze jest do nich perfekcyjnie przygotowana, co zresztą potwierdziło kilku ratowników z basenu na Inflanckiej. Jestem a właściwie byłam osobą, która bała się wody. Miałam za sobą sporo prób nauki pływania. Z Pauliną nauczyłam się pływać w ciągu kilku lekcji. Może nie prezentuję jeszcze poziomu olimpijskiego, ale już mi do niego coraz bliżej ;-) Jestem bardzo zadowolona. Dodatkowy atut to elastyczność czasowa, która dla mnie jest bardzo ważna. Od września będzie uczyła pływać mojego syna. Szczerze polecam !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.