Paulina Delega Delega

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Radom
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, oferuję korepetycje z historii - od starożytności po współczesność, od podstawówki aż do liceum.  

Historia to niezwykle ciekawy przedmiot - patrząc w dal, uczymy się rozumieć teraźniejszość i planować przyszłość. Niestety, historia, którą znamy ze szkoły kojarzy nam się z nudnym wkuwaniem na pamięć dat i kolejnych niewiele znaczących dla nas nazwisk. Na lekcjach częsti brakuje czasu, by dokładnie omówić zagadnienie. Temat i związane z nim pojęcia lądują w próżni, bez ciągu przyczynowo-skutkowego nie sposób bowiem zrozumieć tego, co działo się na przestrzeni wieków.   Dlatego stawiam przede wszystkim na zrozumienie, a nie na bezmyślne uczenie się na pamięć.

Na zajęciach zajmujemy się głównie kwestiami: dlaczego? w jaki sposób? jakie to miało skutki?, a dopiero potem skupiamy się na doszlifowaniu szczegółów.  

W przypadku zajęć przygotowujących do matury:   

  • powtarzamy kolejno epoki w oparciu o prezentacje najważniejsze rzeczy,
  • mnóstwo zdjęć (to lubią egzaminatorzy!),
  • mapy  
  • wypracowanie - schemat wypracowania maturalnego krok po kroku, opracowanie przykładowych tematów, jakie mogą się pojawić na tegorocznej maturze  
  • typowe zadania maturalne - pracujemy na przykładowych zadaniach CKE, starszych maturach oraz maturach próbnych - sprawdzony materiał, typy zadań od lat są identyczne, wystarczy umieć je rozwiązywać!  

Teraz coś o mnie:

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku prawo (III rok) oraz studiów indwyidualnych, tzw. MISH (socjologia i psychologia; II rok). 

Matura z historii, dzięki tytułowi finalistki Olimpiady Losów Żołnierza = 100%. 

Hobbystycznie zajmuję się również polskim (finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, matura rozszerzona również 100%) oraz filozofią, co pomaga mi wzbogacić przekazywaną wiedzę stricte historyczną o kontekst kulturowy. Dzięki temu obraz epoki zostaje dopełniony, a sama historia wydaje się wreszcie zrozumiała.   

Prowadzę zajęcia zarówno w trybie on-line (mam już doświadczenie w tym sposobie prowadzenia zajęć z pojedynczymi osobami, jak i z grupami, także edukacja domowa).

Można rezerwować termin na wrzesień/październik 2022 w Warszawie (zajęcia u nauczyciela, w centrum miasta lub on-line).  

 Zapraszam serdecznie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Pani Paulina świetnie przekazuje wiedzę i trafia do ucznia.
Potrafi wytłumaczyć niezrozumiałe pojęcia i jest kompetentna.
Bardzo mi pomogła w nauce i polecam ją wszystkim, którzy szukają dobrej korepetytorki.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Dzięki Pani Paulinie mój syn właśnie zdał egzamin. Pani Paulina bardzo Miła Kompetentna Osoba przekazuję wiedzę w doskonały sposób a przede wszystkim dociera do ucznia bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo wdzięczna Pani Paulinie i polecam wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.