Paulina Delega Delega

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Radom
Warszawa

Paulina Delega Delega

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Paulina Delega Delega

O mnie

Studentka trzeciego roku Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Prawa i Administracji (kierunek prawo) oraz w Kolegium MISH (studia indywidualne - kierunki socjologia i psychologia).Absolwentka prestiżowego VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu (aktualnie 16 liceum w kraju).

Szkoła ukończona z najwyższym wyróżnieniem - medalem Jana Kochanowskiego.Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2018/2019.Korepetycji udzielam od pięciulat.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Pani Paulina świetnie przekazuje wiedzę i trafia do ucznia.
Potrafi wytłumaczyć niezrozumiałe pojęcia i jest kompetentna.
Bardzo mi pomogła w nauce i polecam ją wszystkim, którzy szukają dobrej korepetytorki.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Dzięki Pani Paulinie mój syn właśnie zdał egzamin. Pani Paulina bardzo Miła Kompetentna Osoba przekazuję wiedzę w doskonały sposób a przede wszystkim dociera do ucznia bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo wdzięczna Pani Paulinie i polecam wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.