Olga Barwicka

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Lublin (zajęcia na miejscu lub przez Skype)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Od ponad 15 lat uczę języka rosyjskiego (w Lublinie lub przez Skype) osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Urodziłam się i wychowałam w Rosji na Syberii, gdzie ukonczyłam szkołę średnią i muzyczną, jestem mgr filologii polskiej UMCS w Lublinie, absolwentką studiów językowych na Uniwersytecie im. Puszkina w Moskwie oraz studiów biznesowych.

Dla każdego kursanta układam indywidualny program nauczania , przygotowując stosowne materiały do każdych zajęć.
Przy tym staram się rozwijać wszystkie zdolności uczniów - prawidłową wymowę, umiejętność prowadzenia rozmowy, znajomość gramatyki, redagowanie tekstu itd.
Największy nacisk kładę na umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy.

Przygotowywałam (i nadal przygotowuję) m.in. do:
- matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym;
- egzaminu TELC,
- egzaminu TRKI,
- egzaminu resortowego w MSZ;
- egzaminu "Język rosyjski w biznesie";
- egzaminów na studiach (także egzaminów doktoranckich) i lektoratach.

Zapraszam na zajęcia wszystkich tych, którzy chcą poznać język wschodnich sąsiadów!

Zachęcam do współpracy biznesmenów i firmy. W Lublinie i okolicach możliwa nauka z dojazdem do firmy na indywidualnie ustalonych warunkach.

Posiadam także prawie 15-letnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń pisemnych i konsekutywnych polski-rosyjski, rosyjski-polski.

Mam możliwość wystawiania faktur.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Olga Barwicka
ul. Orkana 23, lok.17
20-504 Lublin
NIP: 7122916867

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 43
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Po kilku latach ciągłych rozczarowań kolejnymi nauczycielami trafiłem w końcu do Pani Olgi i z perspektywy kilku miesięcy widzę, że jest to w końcu właściwa osoba :-) Całkowicie inne, oryginalne, i nareszcie efektywne nauczanie, które sprawia wiele radości. To co zrobiło na mnie wrażenie to to, że jest to pierwszy nauczyciel, który nie siedzi ze słownikiem, Pani Olga jest jak maszyna, ja pytam, a ona od razu wie :-D Co więcej, zachwycająca osobowość sama w sobie, człowiek o szerokich zainteresowaniach i doświadczeniach, przyjemnie się rozmawia z takim człowiekiem.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Olga to wspaniała nauczycielka, która z powodzeniem przygotowała mnie do egzaminu TELC. Pomimo, że byłem bardzo opornym uczniem, dzięki jej zaangażowaniu i cierpliwości udało się spełnić mój cel :) Wszystkie lekcje odbywały się w bardzo miłej atmosferze, były profesjonalne i punktualne. Gorąco polecam Olgę jako nauczyciela języka rosyjskiego!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2023

Olę poznałam 2 latat temu, gdy bardzo potrzebowałam nauczyć się języka rosyjskiego do egzaminu - dosyć poważnego egzaminu.
Ola była bardzo cierpliwa, a ja do łatwych uczniów nie należę ;).
Egzamin zdałam na 5 i nie mam zamiaru przestać się uczyć z Olą, bo praca z Nią to czysta przyjemność i efekty są wymierne.
Polecam Ją z całęgo serca!!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Nauka języka rosyjskiego z Panią Olgą to sama przyjemność. Prawdziwy lektor, który wie jak przekazać wiedzę i zainteresować tematem. Bardzo gorąco polecam naukę u Pani Olgi.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Pani Olga jest bardzo dobrym nauczycielem, życzliwą i sympatyczną osobą na którą zawsze można liczyć :) polecam serdecznie

avatar
Paulina i Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Ponad 2 lata uczyliśmy się języka rosyjskiego razem z Olgą. Jest ona osobą otwartą, sympatyczną i jednocześnie profesjonalną. Zajęcia odbywały się zawsze w przyjemnej atmosferze. Olga zaznajomiła nas nie tylko z językiem, ale również z rosyjską kulturą. Szczerze polecamy!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Odbyłam już kilka zajęć przez Skype'a. Język rosyjski jest mi często potrzebny w pracy. Zależało mi na poprawieniu swobody wypowiedzi, i już widzę efekty. Zajęcia z Native Speaker'em to zdecydowanie najlepsza droga do "przełamania się". Do tego Olga to szalenie sympatyczna i otwarta osoba. Każde zajęcia są ciekawe i czas szybko mija (przesyła mi interesujące artykuły, które potem omawiamy na zajęciach). Polecam taką formę zajęć i oczywiście polecam Olgę

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Pani Olga to świetny nauczyciel - mega cierpliwy, zawsze świetnie przygotowany do zajęć, które prowadzi w interesujący sposób, z indywidualnym podejściem do ucznia. Zdecydowanie polecam zajęcia.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Rewelacyjnie! Pod każdym względem. Podejścia, wiedzy, atmosfery, przygotowania...
Pierwszy raz spotkałem kogoś z tak dobrym podejściem, niesamowitą wiedzą, zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem.
Kogoś kto nie zanudza, a narzuca dobre tempo. Lekcje upływają błyskawicznie, w świetnej atmosferze i z ogromnym poczuciem satysfakcji.
Po kilku miesiącach nie czuje już stresu przed mówieniem, zrobiłem ogromne postępy.
Jestem bardzo wymagający - a tutaj jestem w pełni usatysfakcjonowany, a nawet muszę przyznać, że zajęcia i sama nauczycielka przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
Polecam serdecznie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Wspaniała osoba, na której zajęcia czekałam z utęsknieniem! ;) Przygotowanie do matury rozszerzonej z języka rosyjskiego, w dosłownie kilka miesięcy, wzorowe! Jestem bardzo zadowolona i z przyjemnością polecam panią Olgę wszystkim uczącym się języka rosyjskiego!

avatar
Alexander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2019

Пани учила меня польскому языку, с нуля. Занимался примерно 5 лет с разной интенсивностью. За это время поднял уровень владения с А0 до B2.

Это, пожалуй, лучшая преподавательница, с кем мне только приходилось когда-либо учиться. Действительно профессиональный педагог с многолетним стажем, Ольга всегда подходила к занятиям с выдумкой, мне никогда не было скучно учить язык. Даже несмотря на то, что русский язык у меня родной и я учил его больше 10 лет - Ольга знает его гораздо лучше меня, мы очень часто углублялись в тонкие моменты, на которые она всегда находила ответы и объяснения (хотя учили мы именно польский).

Я всегда ценил в людях любовь и преданность своему делу - Ольга именно такой человек. Бесконечно любящий свою работу, кропотливо трудящийся каждую минуту многочисленных занятий.

Если вам нужно выучить русский или польский языки - вам точно к ней. Не пожалеете ни на одну секунду.

Спасибо.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Język rosyjski jest mi potrzebny w codziennej pracy. Testowałem kilku innych nauczycieli i muszę napisać, że Pani Olga jest najskuteczniejsza. W moim przypadku chodziło mi głównie o konwersacje i szlifowanie mówienia, a także naukę prawidłowej wymowy. Polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Przemiła atmosfera na zajęciach, ale nie brakowało profesjonalizmu, świetne przygotowanie do matury nie tylko pisemnej, ale przede wszystkim ustnej. Oprócz lepszego poznania gramatyki i polepszenia słownictwa, nie brakuje też jednej z ważniejszych rzeczy -poznania kultury kraju. Bardzo polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Olga jest tak ciepłą i bardzo sympatyczną osoba, ze zajęcia w piątkowe wieczory są przyjemnością na którą czekam cały tydzień, mimo ogromnego zmęczenia praca. Olga w prosty i przyjazny sposób potrafi wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, kładzie duży nacisk na swobodna konwersacje, podnosi na duchu i cieszy się z sukcesów ucznia. Wymarzony korepetytor. Monika :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia i Pani Olgi, która właśnie przygotowuje mnie do certyfikatu. Jest osobą niezwykle ciepłą, życzliwą, cierpliwą i przede wszystkim w 100 % zaangażowaną w pracę z uczniem. Posiada wszystkie potrzebne materiały (najlepsze książki do nauki certyfikatów), dzięki którym mogę uczyć się języka na najwyższym poziomie. Na każdych zajęciach doskonalimy wszystkie umiejętności wymagane na egzaminie (mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie), a pani Olga kładzie nacisk na każdą z nich :-) Ma świetne indywidualne podejście do ucznia, zawsze zrozumiale tłumaczy wszystkie trudności. A dzięki przyjaznej atmosferze na zajęciach nauka rosyjskiego okazuję się samą przyjemnością. JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM !

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Polecam zajęcia u Olgi. Uczy mnie języka rosyjskiego od kilku miesięcy i z każdymi zajęciami odczuwam postępy. Olga mobilizuje do tego, aby jak najwięcej mówić w języku obcym, dużą uwagę zwraca na wymowę i akcent, co jest bardzo ważne w poprawnej komunikacji. Dostosowuje się do potrzeb ucznia. Zajęcia prowadzi w przyjaznej atmosferze. Polecam :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2017

Korepetycje z Panią Olgą są na najwyższym poziomie. To wykwalifikowana, doświadczona i rzetelna osoba, urodzona i wychowana w Rosji. Native speaker. Posiada wiele materiałów do nauki zdalnej przez Skypa, przez co można wydajniej i wygodniej uczyć się języka bez wychodzenia z domu. Serdecznie polecam!!!

avatar
Ksenia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Я занималась с Ольгой польским языком по Скайпу и осталась очень довольна нашими уроками! Ольга помогла мне подтянуть грамматику, теперь я чувствую себя более уверенно, когда говорю по-польски. Ольга - настоящий профессионал, терпеливый педагог, а кроме того, очень приятный и интересный в общении человек. С удовольствием рекомендую ее всем, кому нужна помощь в освоении польского.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Olga jest niezmiernie profesjonalnym, a zarazem pełnym pasji nauczycielem. Zajęcia z nią to dynamiczna wędrówka po niuansach języka rosyjskiego, a godzina spotkania upływa błyskawicznie. Co więcej, Olga jako rodowita Rosjanka z dalekiej Syberii potrafi nie tylko uczyć języka, ale i wyjaśniać wszelkie niuanse związane z kulturą rosyjską. Dużym walorem zajęć są przygotowywane przez nią samodzielnie materiały oraz uwaga, którą poświęca uczniowi.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Olga jest najlepszą nauczycielką. Uczyła mnie języka polskiego. Zaczynałam rok temu z poziomu zero, po kilku zajęciach już zaczęłam mówić, a teraz nie mam żadnego problemu w komunikacji. Wytłumaczyła szczegóły gramatyki języka polskiego w bardzo łatwej formie, żeby jak najłatwiej dało się zrozumieć i zapamiętać dla Rosjan. Zawsze znajdzie temat, który interesuje ucznia, nigdy mi się nie nudziło i czekałam na każdą lekcję. Szczerze polecam!

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Olga to najlepszy nauczyciel, jakiego miałam w życiu! :) Naucza na bardzo wysokim poziomie, dostosowanym do potrzeb i umiejętności ucznia ;) Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, nie ma miejsca dla stresu czy nudy. Jeśli zależy Ci na nauce komunikowania się w tym języku, to trafiłeś pod właściwy adres!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2016

Bardzo polecam lekcje rosyjskiego z Olgą. Ze względu na to, że mieszkam w Szwajcarii korzystam z lekcji przez Skype. Olga jest zawsze punktualna, przygotowana i nauka z nią to sama przyjemność. Poza tym jest profesjonalna, prowadzi lekcje ciekawie i cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie. To nie tylko świetna nauczycielka, ale także bardzo sympatyczna osoba :)

avatar
Walery
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Gorąco polecam. Już po kilku godzinach zajęć z Panią Olgą zacząłem rozumieć język rosyjski i odważyłem się mówić. Mimo wielu lat nauki języka rosyjskiego z innymi nauczycielami dopiero teraz zacząłem "czuć" ten język. Miła atmosfera, lekcje bardzo praktyczne. Naprawdę warto!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Po raz pierwszy skorzystałam z zajęć przez Skype i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Bez wychodzenia z domu, bez straty czasu na dojazdy, a efekty o wiele lepsze niż po klasycznych korepetycjach bezpośrednio u nauczyciela. Chociaż to pewnie bardziej kwestia nauczyciela niż formy kontaktu :-) . Olga zajęcia prowadzi bardzo ciekawie, tematyka kreowana jest przez potrzeby ucznia w konkretnej chwili, gramatyka wyjaśniana jest prosto i klarownie oraz popierana ciekawymi przykładami. Nauka przynosi szybko wymierne efekty. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Olgą i wszystkich, którzy zastanawiają się na wyborem nauczyciela z czystym sumieniem zachęcam do współpracy z Olgą.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2014

Profesjonalna i sumienna praca Pani korepetytor. Język rosyjski pokochałam na nowo. Dzięki ciekawej i prostej formie tłumaczenia rozumiem wszystko bez problemu. Na nowo odkrywam piękno tego języka i jestem bardzo zadowolona. Przez trzy miesiące zrozumiałam więcej, niż przez trzy lata nauki w liceum. Serdecznie polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2014

Pani Olga jest świetną nauczycielką. Po pierwsze mówi biegle w języku polskim (wielu nauczycieli języka rosyjskiego niestety ma z tym problemy). Po drugie udziela korepetycji międzynarodowo – żyję w Anglii nie miałam możliwości znaleźć korepetytora na miejscu i na szczęście trafiłam na Panią Olgę :) Doceniam, że kiedy nie miałyśmy możliwości spotkać się popołudniami, Pani Olga wstawała wcześnie rano, żeby mieć ze mną lekcje. Nie ma olewczego stosunku do uczniów, chce nauczyć jak najwięcej. Pani Olga jest zawsze przygotowana a lekcje są ciekawe. Nacisk kładziony jest na wszystkie części. Prawdą jest, że tylko uczenie się jezyka u osoby, która jest native speakerem ma sens. Gwarantuję, że nauczycie się bardzo szybko mówić, a przede wszystkim mówić poprawnie. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Jeżeli uczyć się języka rosyjskiego to tylko z Olgą. Doskonale przystosowuje program nauczania nie tylko do poziomu ucznia, ale i do jego potrzeb i zainteresowań. Na lekcjach nigdy nie jest nudno. Jest bardzo systematyczna, wytrwale poprawia błędy, jednak robi to w sposób, który nie zniechęca do dalszej nauki. Doskonała nauczycielka. Cieszę się, że w końcu mam możliwość dobrze nauczyć się języka rosyjskiego. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2014

Do tej pory nigdy nie miałam styczności z tak kompetentnym nauczycielem języka. Olga jest niezwykle otwarta, sympatyczna i komunikatywna co pozwala jej szybko nawiązywać kontakt z uczniem. Potrafi zmobilizować do nauki. Jest także wymagająca i sumienna. Nauka języka rosyjskiego z Olgą to sama przyjemność. Świetne efekty i bardzo mile spędzony czas!

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2014

Dzięki pani Oldze jestem dzisiaj finalistką j. rosyjskiego i jestem zwolniona z matury. Bardzo profesjonalnie mnie przygotowała, a lekcje były czystą przyjemnością!!! Podczas zajęć język sam wchodzi do głowy, więc jeżeli ktoś chce mieć gwarancję jakości i skuteczności nauczania, to gorąco polecam! Wśród wielu ofert korepetycji na rynku lekcje z panią Olgą są NAJTRAFNIEJSZYM wyborem !!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2014

Pani Olga to jedna z lepszych lektorek z jakimi miałam w życiu do czynienia (a wiem co mówię bo też jestem lektorką :)) Przygotowała mnie bardzo profesjonalnie do egzaminu resortowego MSZ. Jest poza tym bardzo sympatyczną osobą - każdemu szczerze polecam lekcje z p. Olgą!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2014

Olga jest świetnym korepetytorem, cierpliwym, posiada dużą wiedzę i w sposób bardzo przystępny ją przekazuje, przy tym jest też wymagająca i bardzo dobrze zorganizowana.
Zawsze otwarta, skora do pomocy. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone. Gorąco polecam :)

avatar
Korepetycje i tłumaczenie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2014

Pani Olga prowadziła lekcje języka rosyjskiego dla osoby dorosłej i wykonała tłumaczenie obszernego tekstu o tematyce gospodarczej z najwyższym stopniem profesjonalizmu i zaangażowania dlatego skłaniam się do wystawienia pozytywnej opinii. Jest sumienną, pracowitą i przesympatyczną osobą, która potrafi wyjaśnić, nie zostawia kursanta samego z problemem i na bieżąco kontroluje postępy. WARTO nawiązać współpracę z Panią Olgą B.!

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2013

Zdecydowanie polecam lekcje u Pani Olgi, a w szczególności tym z Was, którzy poważnie myślą o nauce języka. Pani Olga jest osobą z profesjonalnym podejściem pedagogicznym, jest zawsze w pełni przygotowana do lekcji. Kilku moich znajomych korzysta z jej usług i każdy jest bardzo zadowolony z efektów nauczania. Atuty Pani Olgi: posługuje się „żywym” językiem rosyjskim (jest Rosjanką), jest native speakerem, dopasowuje indywidualnie tryb zajęć do umiejętności i potrzeb osoby pobierającej u niej lekcje, jest wymagająca, zaangażowana i zależy jej na postępach swoich uczniów. Na jej lekcjach nie można się nudzić!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2013

SZCZERZE POLECAM!!! Jednym z przedmiotów obrony doktorskiej jest język obcy. Nie używałam języka rosyjskiego bardzo długo. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu, zajęcia były bardzo ciekawe, z przyjemnością w nich uczestniczyłam.
Bardzo Pani dziękuję i jeszcze raz wszystkim polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2013

Pani Olga przygotowywała mnie do matury rozszerzonej - trafny dobór materiału, ogrom ćwiczeń i nacisk na konwersację sprawiły, że w krótkim czasie przyswoiłam i opanowałam cały materiał, rewelacyjnie zdając maturę i dostając się na wymarzone studia. Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2013

Polecam lekcje z Panią Olgą. Kilka lat temu przygotowywała mnie do matury. Jest pzresympatyczną osobą. Zajęcia pomogły mi zdac maturę ustną na 100% a pisemną na ponad 90%

avatar
Kula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2013

Olga pomagała mi w czasie studiów filologicznych. Współpracę z nią oceniam bardzo dobrze. Zna się na tym co robi, zwraca uwagę na aspekty, które interesują ucznia. Zadaje dużo sensownych ćwiczeń, które bardzo pomagają i motywują. Z pełną odpowiedzialnością mogę wszystkim polecić zajęcia z Olgą.

avatar
iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Po nieudanych próbach pobierania korepetycji u innych korpetytorów trafiłam do Pani Olgi. Stosuje rózne, ciekawe techniki aby zachęcić do nauki - i to przynosi efekt. Zawsze przygotowana do zajęć i o dużym poziomie merytorycznym wiedzy. Jak korepetycje z rosyjskiego to TYLKO U PANI OLGI. Naprawdę POLECAM.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2013

Z Olgą nauka rosyjskiego jest przyjemna i efektywna. Duże doświadczenie merytoryczne oraz motywacyjne. Sporo zadań domowych, które są sensowne, przemyślane i dostosowane do programu zajęć. Korepetytorka stosuje różną formę nauki, na bieżąco poprawia błędy. Warto wykazywać chęć do ciągłych konwersacji na różne tematy - tak najlepiej się uczyć z Olgą. Gorąco polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2013

Jestem uczniem Olgi od roku. Jest profesjonalna, zawsze dobrze przygotowana – w przeciwieństwie do mnie – i wyposażona w zestaw morderczych ćwiczeń . Jest uważna, ale i nieustępliwa. Notuje wszelkie niedomagania, ćwiczy je i wyjaśnia, aż do skutku. Nie odpuszcza błędów w pisowni i wymowie. Polecam w 100 % !!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2013

Jednym zdaniem: 100% profesjonalizmu i satysfakcji. Olga jest moją pierwszą nauczycielką dla której język rosyjski jest językiem ojczystym i to jest jej dodatkowy, bardzo duży atut. Jestem szczęśliwy, że nareszcie trafiłem na kogoś, kto uczy z pasją, pełnym zaangażowaniem i tworzy bardzo przyjazną atmosferę. Mimo niewielkiej ilości czasu, jaką poświęcam na naukę w domu, dzięki Oldze nie wstydzę się mówić. Polecam z pełną odpowiedzialnością każdemu.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2013

Bardzo polecam pobieranie lekcji u Pani Olgi. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Pani Olga ma niezwykłą zdolność przekazywania wiedzy.
Potrafi skutecznie zmotywować ucznia, jest wymagająca, a nauka u niej szybko przynosi efekty.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2013

Fachowość, łatwość w przekazywaniu wiedzy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.