Olga Barwicka

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Lublin (zajęcia na miejscu lub przez Skype)
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 33
  avatar
  Alexander
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 października 2019

  Пани учила меня польскому языку, с нуля. Занимался примерно 5 лет с разной интенсивностью. За это время поднял уровень владения с А0 до B2.

  Это, пожалуй, лучшая преподавательница, с кем мне только приходилось когда-либо учиться. Действительно профессиональный педагог с многолетним стажем, Ольга всегда подходила к занятиям с выдумкой, мне никогда не было скучно учить язык. Даже несмотря на то, что русский язык у меня родной и я учил его больше 10 лет - Ольга знает его гораздо лучше меня, мы очень часто углублялись в тонкие моменты, на которые она всегда находила ответы и объяснения (хотя учили мы именно польский).

  Я всегда ценил в людях любовь и преданность своему делу - Ольга именно такой человек. Бесконечно любящий свою работу, кропотливо трудящийся каждую минуту многочисленных занятий.

  Если вам нужно выучить русский или польский языки - вам точно к ней. Не пожалеете ни на одну секунду.

  Спасибо.

  avatar
  Stefan
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 sierpnia 2019

  Język rosyjski jest mi potrzebny w codziennej pracy. Testowałem kilku innych nauczycieli i muszę napisać, że Pani Olga jest najskuteczniejsza. W moim przypadku chodziło mi głównie o konwersacje i szlifowanie mówienia, a także naukę prawidłowej wymowy. Polecam!

  avatar
  Maja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 czerwca 2019

  Przemiła atmosfera na zajęciach, ale nie brakowało profesjonalizmu, świetne przygotowanie do matury nie tylko pisemnej, ale przede wszystkim ustnej. Oprócz lepszego poznania gramatyki i polepszenia słownictwa, nie brakuje też jednej z ważniejszych rzeczy -poznania kultury kraju. Bardzo polecam!

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 stycznia 2019

  Olga jest tak ciepłą i bardzo sympatyczną osoba, ze zajęcia w piątkowe wieczory są przyjemnością na którą czekam cały tydzień, mimo ogromnego zmęczenia praca. Olga w prosty i przyjazny sposób potrafi wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, kładzie duży nacisk na swobodna konwersacje, podnosi na duchu i cieszy się z sukcesów ucznia. Wymarzony korepetytor. Monika :)

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 stycznia 2019

  Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia i Pani Olgi, która właśnie przygotowuje mnie do certyfikatu. Jest osobą niezwykle ciepłą, życzliwą, cierpliwą i przede wszystkim w 100 % zaangażowaną w pracę z uczniem. Posiada wszystkie potrzebne materiały (najlepsze książki do nauki certyfikatów), dzięki którym mogę uczyć się języka na najwyższym poziomie. Na każdych zajęciach doskonalimy wszystkie umiejętności wymagane na egzaminie (mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie), a pani Olga kładzie nacisk na każdą z nich :-) Ma świetne indywidualne podejście do ucznia, zawsze zrozumiale tłumaczy wszystkie trudności. A dzięki przyjaznej atmosferze na zajęciach nauka rosyjskiego okazuję się samą przyjemnością. JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM !

  avatar
  Kinga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 lutego 2018

  Polecam zajęcia u Olgi. Uczy mnie języka rosyjskiego od kilku miesięcy i z każdymi zajęciami odczuwam postępy. Olga mobilizuje do tego, aby jak najwięcej mówić w języku obcym, dużą uwagę zwraca na wymowę i akcent, co jest bardzo ważne w poprawnej komunikacji. Dostosowuje się do potrzeb ucznia. Zajęcia prowadzi w przyjaznej atmosferze. Polecam :)

  avatar
  Renata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 grudnia 2017

  Korepetycje z Panią Olgą są na najwyższym poziomie. To wykwalifikowana, doświadczona i rzetelna osoba, urodzona i wychowana w Rosji. Native speaker. Posiada wiele materiałów do nauki zdalnej przez Skypa, przez co można wydajniej i wygodniej uczyć się języka bez wychodzenia z domu. Serdecznie polecam!!!

  avatar
  Ksenia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 września 2017

  Я занималась с Ольгой польским языком по Скайпу и осталась очень довольна нашими уроками! Ольга помогла мне подтянуть грамматику, теперь я чувствую себя более уверенно, когда говорю по-польски. Ольга - настоящий профессионал, терпеливый педагог, а кроме того, очень приятный и интересный в общении человек. С удовольствием рекомендую ее всем, кому нужна помощь в освоении польского.

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 września 2017

  Olga jest niezmiernie profesjonalnym, a zarazem pełnym pasji nauczycielem. Zajęcia z nią to dynamiczna wędrówka po niuansach języka rosyjskiego, a godzina spotkania upływa błyskawicznie. Co więcej, Olga jako rodowita Rosjanka z dalekiej Syberii potrafi nie tylko uczyć języka, ale i wyjaśniać wszelkie niuanse związane z kulturą rosyjską. Dużym walorem zajęć są przygotowywane przez nią samodzielnie materiały oraz uwaga, którą poświęca uczniowi.

  avatar
  Julia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 marca 2017

  Olga jest najlepszą nauczycielką. Uczyła mnie języka polskiego. Zaczynałam rok temu z poziomu zero, po kilku zajęciach już zaczęłam mówić, a teraz nie mam żadnego problemu w komunikacji. Wytłumaczyła szczegóły gramatyki języka polskiego w bardzo łatwej formie, żeby jak najłatwiej dało się zrozumieć i zapamiętać dla Rosjan. Zawsze znajdzie temat, który interesuje ucznia, nigdy mi się nie nudziło i czekałam na każdą lekcję. Szczerze polecam!

  avatar
  Aśka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 września 2016

  Olga to najlepszy nauczyciel, jakiego miałam w życiu! :) Naucza na bardzo wysokim poziomie, dostosowanym do potrzeb i umiejętności ucznia ;) Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, nie ma miejsca dla stresu czy nudy. Jeśli zależy Ci na nauce komunikowania się w tym języku, to trafiłeś pod właściwy adres!

  avatar
  Barbara
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 marca 2016

  Bardzo polecam lekcje rosyjskiego z Olgą. Ze względu na to, że mieszkam w Szwajcarii korzystam z lekcji przez Skype. Olga jest zawsze punktualna, przygotowana i nauka z nią to sama przyjemność. Poza tym jest profesjonalna, prowadzi lekcje ciekawie i cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie. To nie tylko świetna nauczycielka, ale także bardzo sympatyczna osoba :)

  avatar
  Walery
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 listopada 2015

  Gorąco polecam. Już po kilku godzinach zajęć z Panią Olgą zacząłem rozumieć język rosyjski i odważyłem się mówić. Mimo wielu lat nauki języka rosyjskiego z innymi nauczycielami dopiero teraz zacząłem "czuć" ten język. Miła atmosfera, lekcje bardzo praktyczne. Naprawdę warto!

  avatar
  Joanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  1 lipca 2015

  Po raz pierwszy skorzystałam z zajęć przez Skype i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Bez wychodzenia z domu, bez straty czasu na dojazdy, a efekty o wiele lepsze niż po klasycznych korepetycjach bezpośrednio u nauczyciela. Chociaż to pewnie bardziej kwestia nauczyciela niż formy kontaktu :-) . Olga zajęcia prowadzi bardzo ciekawie, tematyka kreowana jest przez potrzeby ucznia w konkretnej chwili, gramatyka wyjaśniana jest prosto i klarownie oraz popierana ciekawymi przykładami. Nauka przynosi szybko wymierne efekty. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Olgą i wszystkich, którzy zastanawiają się na wyborem nauczyciela z czystym sumieniem zachęcam do współpracy z Olgą.

  avatar
  Karolina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 listopada 2014

  Profesjonalna i sumienna praca Pani korepetytor. Język rosyjski pokochałam na nowo. Dzięki ciekawej i prostej formie tłumaczenia rozumiem wszystko bez problemu. Na nowo odkrywam piękno tego języka i jestem bardzo zadowolona. Przez trzy miesiące zrozumiałam więcej, niż przez trzy lata nauki w liceum. Serdecznie polecam!

  avatar
  Kinga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 września 2014

  Pani Olga jest świetną nauczycielką. Po pierwsze mówi biegle w języku polskim (wielu nauczycieli języka rosyjskiego niestety ma z tym problemy). Po drugie udziela korepetycji międzynarodowo – żyję w Anglii nie miałam możliwości znaleźć korepetytora na miejscu i na szczęście trafiłam na Panią Olgę :) Doceniam, że kiedy nie miałyśmy możliwości spotkać się popołudniami, Pani Olga wstawała wcześnie rano, żeby mieć ze mną lekcje. Nie ma olewczego stosunku do uczniów, chce nauczyć jak najwięcej. Pani Olga jest zawsze przygotowana a lekcje są ciekawe. Nacisk kładziony jest na wszystkie części. Prawdą jest, że tylko uczenie się jezyka u osoby, która jest native speakerem ma sens. Gwarantuję, że nauczycie się bardzo szybko mówić, a przede wszystkim mówić poprawnie. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

  avatar
  Leszek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 sierpnia 2014

  Jeżeli uczyć się języka rosyjskiego to tylko z Olgą. Doskonale przystosowuje program nauczania nie tylko do poziomu ucznia, ale i do jego potrzeb i zainteresowań. Na lekcjach nigdy nie jest nudno. Jest bardzo systematyczna, wytrwale poprawia błędy, jednak robi to w sposób, który nie zniechęca do dalszej nauki. Doskonała nauczycielka. Cieszę się, że w końcu mam możliwość dobrze nauczyć się języka rosyjskiego. Polecam!

  avatar
  Dorota
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 maja 2014

  Do tej pory nigdy nie miałam styczności z tak kompetentnym nauczycielem języka. Olga jest niezwykle otwarta, sympatyczna i komunikatywna co pozwala jej szybko nawiązywać kontakt z uczniem. Potrafi zmobilizować do nauki. Jest także wymagająca i sumienna. Nauka języka rosyjskiego z Olgą to sama przyjemność. Świetne efekty i bardzo mile spędzony czas!

  avatar
  Gabrysia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 kwietnia 2014

  Dzięki pani Oldze jestem dzisiaj finalistką j. rosyjskiego i jestem zwolniona z matury. Bardzo profesjonalnie mnie przygotowała, a lekcje były czystą przyjemnością!!! Podczas zajęć język sam wchodzi do głowy, więc jeżeli ktoś chce mieć gwarancję jakości i skuteczności nauczania, to gorąco polecam! Wśród wielu ofert korepetycji na rynku lekcje z panią Olgą są NAJTRAFNIEJSZYM wyborem !!!

  avatar
  Katarzyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 kwietnia 2014

  Pani Olga to jedna z lepszych lektorek z jakimi miałam w życiu do czynienia (a wiem co mówię bo też jestem lektorką :)) Przygotowała mnie bardzo profesjonalnie do egzaminu resortowego MSZ. Jest poza tym bardzo sympatyczną osobą - każdemu szczerze polecam lekcje z p. Olgą!

  avatar
  Grzegorz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 lutego 2014

  Olga jest świetnym korepetytorem, cierpliwym, posiada dużą wiedzę i w sposób bardzo przystępny ją przekazuje, przy tym jest też wymagająca i bardzo dobrze zorganizowana.
  Zawsze otwarta, skora do pomocy. Zajęcia są ciekawe, urozmaicone. Gorąco polecam :)

  avatar
  Korepetycje i tłumaczenie
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 stycznia 2014

  Pani Olga prowadziła lekcje języka rosyjskiego dla osoby dorosłej i wykonała tłumaczenie obszernego tekstu o tematyce gospodarczej z najwyższym stopniem profesjonalizmu i zaangażowania dlatego skłaniam się do wystawienia pozytywnej opinii. Jest sumienną, pracowitą i przesympatyczną osobą, która potrafi wyjaśnić, nie zostawia kursanta samego z problemem i na bieżąco kontroluje postępy. WARTO nawiązać współpracę z Panią Olgą B.!

  avatar
  Emilka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 grudnia 2013

  Zdecydowanie polecam lekcje u Pani Olgi, a w szczególności tym z Was, którzy poważnie myślą o nauce języka. Pani Olga jest osobą z profesjonalnym podejściem pedagogicznym, jest zawsze w pełni przygotowana do lekcji. Kilku moich znajomych korzysta z jej usług i każdy jest bardzo zadowolony z efektów nauczania. Atuty Pani Olgi: posługuje się „żywym” językiem rosyjskim (jest Rosjanką), jest native speakerem, dopasowuje indywidualnie tryb zajęć do umiejętności i potrzeb osoby pobierającej u niej lekcje, jest wymagająca, zaangażowana i zależy jej na postępach swoich uczniów. Na jej lekcjach nie można się nudzić!

  avatar
  Sylwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 listopada 2013

  SZCZERZE POLECAM!!! Jednym z przedmiotów obrony doktorskiej jest język obcy. Nie używałam języka rosyjskiego bardzo długo. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu, zajęcia były bardzo ciekawe, z przyjemnością w nich uczestniczyłam.
  Bardzo Pani dziękuję i jeszcze raz wszystkim polecam.

  avatar
  Karolina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 października 2013

  Pani Olga przygotowywała mnie do matury rozszerzonej - trafny dobór materiału, ogrom ćwiczeń i nacisk na konwersację sprawiły, że w krótkim czasie przyswoiłam i opanowałam cały materiał, rewelacyjnie zdając maturę i dostając się na wymarzone studia. Polecam!

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 października 2013

  Polecam lekcje z Panią Olgą. Kilka lat temu przygotowywała mnie do matury. Jest pzresympatyczną osobą. Zajęcia pomogły mi zdac maturę ustną na 100% a pisemną na ponad 90%

  avatar
  Kula
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 października 2013

  Olga pomagała mi w czasie studiów filologicznych. Współpracę z nią oceniam bardzo dobrze. Zna się na tym co robi, zwraca uwagę na aspekty, które interesują ucznia. Zadaje dużo sensownych ćwiczeń, które bardzo pomagają i motywują. Z pełną odpowiedzialnością mogę wszystkim polecić zajęcia z Olgą.

  avatar
  iza
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 września 2013

  Po nieudanych próbach pobierania korepetycji u innych korpetytorów trafiłam do Pani Olgi. Stosuje rózne, ciekawe techniki aby zachęcić do nauki - i to przynosi efekt. Zawsze przygotowana do zajęć i o dużym poziomie merytorycznym wiedzy. Jak korepetycje z rosyjskiego to TYLKO U PANI OLGI. Naprawdę POLECAM.

  avatar
  Katarzyna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 września 2013

  Z Olgą nauka rosyjskiego jest przyjemna i efektywna. Duże doświadczenie merytoryczne oraz motywacyjne. Sporo zadań domowych, które są sensowne, przemyślane i dostosowane do programu zajęć. Korepetytorka stosuje różną formę nauki, na bieżąco poprawia błędy. Warto wykazywać chęć do ciągłych konwersacji na różne tematy - tak najlepiej się uczyć z Olgą. Gorąco polecam!

  avatar
  Łukasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 września 2013

  Jestem uczniem Olgi od roku. Jest profesjonalna, zawsze dobrze przygotowana – w przeciwieństwie do mnie – i wyposażona w zestaw morderczych ćwiczeń . Jest uważna, ale i nieustępliwa. Notuje wszelkie niedomagania, ćwiczy je i wyjaśnia, aż do skutku. Nie odpuszcza błędów w pisowni i wymowie. Polecam w 100 % !!!

  avatar
  Adam
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 września 2013

  Jednym zdaniem: 100% profesjonalizmu i satysfakcji. Olga jest moją pierwszą nauczycielką dla której język rosyjski jest językiem ojczystym i to jest jej dodatkowy, bardzo duży atut. Jestem szczęśliwy, że nareszcie trafiłem na kogoś, kto uczy z pasją, pełnym zaangażowaniem i tworzy bardzo przyjazną atmosferę. Mimo niewielkiej ilości czasu, jaką poświęcam na naukę w domu, dzięki Oldze nie wstydzę się mówić. Polecam z pełną odpowiedzialnością każdemu.

  avatar
  Adam
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 sierpnia 2013

  Bardzo polecam pobieranie lekcji u Pani Olgi. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Pani Olga ma niezwykłą zdolność przekazywania wiedzy.
  Potrafi skutecznie zmotywować ucznia, jest wymagająca, a nauka u niej szybko przynosi efekty.

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 sierpnia 2013

  Fachowość, łatwość w przekazywaniu wiedzy.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.