Oskar Wilewski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Rumia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka70 - 90 / 60 min

Oskar Wilewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć!

Mam do Ciebie kilka pytań:

  • Czy chcesz nauczyć się programowania od zupełnego zera?
  • Umiesz już trochę programować, ale chcesz rozwinąć swoje umiejętności?
  • A może chciałabyś / chciałbyś się przebranżowić i wejść w pełni przygotowanym na rynek IT?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś / -aś TAK , to jesteś w najlepszym możliwym miejscu .

Z przyjemnością nauczę Cię programowania, które jest obecnie i będzie w przyszłości jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy, niezależnie od tego na jakim poziomie zaawansowania teraz jesteś .

Co zyskujesz nawiązując ze mną współpracę:

  • Pierwsza lekcja (1 godzina) ZA DARMO ;
  • Autorskie materiały dydaktyczne i ćwiczeniowe ;
  • Indywidualne podejście w nauczaniu ;
  • Uporządkowany oraz harmonijny rozwój wiedzy i umiejętności .

Już od ponad roku udzielam prywatnych lekcji , na których moi uczniowie nabywają wszystkie najważniejsze umiejętności tworzenia zarówno prostych programów, jak i złożonych aplikacji.

Na zajęciach korzystamy z następujących technologii: C++ , PHP , SQL ( MySQL ), Git ( GitHub ) , Linux ( Ubuntu ) oraz wiele, wiele innych technologii i narzędzi.

Jednak nasze zajęcia to coś więcej niż tylko poznawanie kolejnych elementów składni języków programowania. Podczas pisania projektów uczeń poznaje najlepsze praktyki wytwarzania oprogramowania , które są niezbędne, aby móc myśleć o poważniejszym programowaniu, m.in.: programowanie zorientowane obiektowo ( OOP ), wzorce projektowe , testy jednostkowe , systemy kontroli wersji , praktyki CLEAN CODE oraz wiele, wiele więcej.

Od września 2019 r. współtworzę nowy e-podręcznik do nauki informatyki dla liceów i techników na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej , więc możesz się spodziewać na naszych zajęciach najwyższej możliwej jakości dydaktycznej .

Lekcji udzielam stacjonarnie na terenie Trójmiasta i okolic oraz przez Internet w całej Polsce .

Jeśli jesteś zainteresowany / -a, serdecznie zapraszam do kontaktu:

  • Pamiętaj, że pierwszą lekcję masz ZA DARMO :-)
  • Telefon: 533 471 319

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 23:00
Wtorek17:00 - 23:00
Środa17:00 - 23:00
Czwartek15:00 - 23:00
Piątek15:00 - 23:00
Sobota15:00 - 23:00
Niedziela15:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
Licencjat
Menedżersko-Prawny
Kursy i szkolenia
05.2015
Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
Doświadczenie
06.2019 - aktualnie
PHP Developer
Tworzenie i utrzymywanie oprogramowania dla firmy TRANSTOL - Sławomir Kalinowski: strony internetowe oraz aplikacje firmowe.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego korepetytora. Oskar jest człowiekiem z pasją, którą potrafi zarazić każdego w promieniu paru metrów. Dodatkowo świetnie tłumaczy również zagadnienia matematyczne, z czego sama korzystałam - w prosty i przejrzysty sposób tłumaczy materiał, który wydawał się wcześniej niemożliwy do nauczenia!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

BARDZO POLECAM !!!! Pełen Profesjonalizm, miałem problemy z zadaniami z programowania. Pan Oskar uporał się z problemem w kilka godzin. Bardzo szybko udzielił mi pomocy. Zadań byo wiele, byłem w szoku w jak szybkim czasie wszystko było zrobione. Szczery, Pomocny Informatyk. Bravo Panie Oskarze, super wykonana praca :) Serdecznie Dziękuję

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Lekcje oceniam bardzo pozytywnie. Pan Oskar prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy sposób, umie sprawić, że uczeń z zainteresowaniem uważa na lekcjach. Wielki plus za dołączone materiały edukacyjne, były bardzo pomocne podczas nauki i późniejszych powtórek. Jedną z największych zalet Pana Oskara jest to, że umie wytłumaczyć nieraz bardzo skomplikowane zagadnienia prostymi słowami w taki sposób, że praktycznie każdy jest w stanie zrozumieć jak działają sieci komputerowe i komunikacja klient-serwer. Dzięki lekcjom z Panem Oskarem nauczyłem się samodzielnie pisać aplikacje PHP w zaledwie pół roku, zaczynając praktycznie od zerowej wiedzy na temat programowania.
Szczerze polecam!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Szczerze polecam ;) !!!
Pan Oskar ma bardzo profesjonalne podejście do ucznia, lekcje prowadzi w sposób ciekawy i interesujący. a materiały, które udostępnia umożliwiają zrozumienie danego zagadnienia. Jest bardzo pomocny i uczynny. Dzięki lekcjom z Panem Oskarem szybko przyswajam wiedzę programistyczną.
Więcej takich nauczycieli.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Szczerze polecam ;) !!!
Oskar ma bardzo dobre podejście do ucznia, lekcje prowadzi w sposób ciekawy i interesujący, a materiały, które udostępnia umożliwiają zrozumienie danego zagadnienia, . Dzięki lekcjom z Oskarem szybko przyswajam wiedzę programistyczną.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Jestem bardzo zadowolony :) Pan Oskar ma bardzo dobre podejście do ucznia, udostępnia fachowe materiały edukacyjne oraz przekazuję wiedzę w skuteczny sposób. Dzięki lekcjom z panem Oskarem nauczyłem się pisać własne aplikacje webowe praktycznie od zera. Szczerze polecam!!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.