Oskar Wilewski

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Mam do Ciebie kilka pytań:

  • Czy planujesz w tym roku zdawać maturę z informatyki , ale nie czujesz się wystarczająco przygotowany / -a, aby ją zdać z satysfakcjonującym Cię wynikiem?
  • Nie jesteś jeszcze w klasie maturalnej, ale chcesz już teraz zacząć przygotowania do matury z informatyki?
  • Twoim celem jest zdanie matury z informatyki na 100% ?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś / -aś TAK , to jesteś w najlepszym możliwym miejscu .

Z przyjemnością przygotuję Cię do matury z informatyki, która jest (nie ukrywajmy tego) jednym z najtrudniejszych egzaminów, jakie występują w całej sesji maturalnej. Niezależnie od tego, na jakim poziomie jest Twoja obecna wiedza, z moją pomocą masz szansę zdać ten egzamin na 100% .

Co zyskujesz nawiązując ze mną współpracę:

  • Pierwsza lekcja (1 godzina) ZA DARMO ;
  • Autorskie materiały dydaktyczne i ćwiczeniowe ;
  • Indywidualne podejście w nauczaniu ;
  • Cenne porady i wskazówki dotyczące przygotowania się i zdania matury z informatyki na poziomie rozszerzonym .

Na zajęciach uczeń poznaje całą niezbędną teorię ( sieci komputerowe , budowa komputera , tworzenie i analiza algorytmów itp.), która jest od razu sprawdzana i utrwalana poprzez różnego rodzaju zadania i ćwiczenia , oraz nabywa wszystkie wymagane umiejętności praktyczne , m.in.: swobodne posługiwanie się arkuszem kalkulacyjnym , tworzenie baz danych , pisanie programów i wiele, wiele więcej.

Już od ponad roku udzielam prywatnych lekcji, na których moi uczniowie zapoznają się z całym materiałem, jaki jest wymagany, aby zdać maturę z informatyki z jak najlepszym wynikiem .

Cały materiał jest tak rozłożony w czasie, aby uczeń mógł skutecznie i w pełnym spokoju przygotowywać się do egzaminu .

Od września 2019 r. współtworzę nowy e-podręcznik do nauki informatyki dla liceów i techników na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej , więc możesz się spodziewać na naszych zajęciach najwyższej możliwej jakości dydaktycznej .

Zajęcia są prowadzone przez Internet w całej Polsce .

Jeśli jesteś zainteresowany / -a, serdecznie zapraszam do kontaktu:

  • Pamiętaj, że pierwszą lekcję masz ZA DARMO :-)
  • Telefon: 533 471 319

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 22:00
Wtorek15:00 - 22:00
Środa15:00 - 22:00
Czwartek15:00 - 22:00
Piątek15:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
Licencjat
Menedżersko-Prawny
Kursy i szkolenia
05.2015
Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
Doświadczenie
06.2019 - aktualnie
Software Developer & DevOps Engineer
Tworzenie oprogramowania na zlecenie
09.2019 - aktualnie
Współtwórca e-podręcznika do nauki informatyki na zlecenie MEN-u
Tworzenie zawartości dydaktycznej (artykuły, zadania itp.) dla nowego e-podręcznika do nauki informatyki na poziomie liceum i technikum.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Bardzo szczegółowo i w dużych ilościach przerobiony materiał. Czuję, że dobrze napisze maturę.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Bardzo polecam! Stały kontakt i szybka sprawna pomoc! Pomimo krótkiego czasu na realizację zadania Pan Oskar sprawdził się rewelacyjnie :) Widać duże chęci i zaangażowanie z jego strony.
Naprawdę bardzo polecam!!!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Dyspozycyjny w razie potrzeby, konkretnie i na temat. Zajęcia z informatyki na wysokim poziomie gwarantują 100% zdawalność. Godny polecenia.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Serdecznie polecam korepetycje online. Pan Oskar zawsze tłumaczy dopóki się nie zrozumie i pomoże z każdym problemem. Udostępnione materiały spokojnie zastępują dobre notatki i można komfortowo nauczyć się programować od zera.

avatar
jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Z Oskarem syn pracuje od paru miesięcy i jest bardzo zadowolony. Bardzo dobre przygotowanie do zajęć oraz wielka chęć tłumaczenia nawet prostych rzeczy po kilka razy. Jest w stanie wytłumaczyć jedno zagadnienie na wiele sposobów, jeżeli jest taka konieczność. Wyczerpująca znajomość z zakresu teorii jak i praktyki . Pomoc można uzyskać również poza godzinami zajęć. Wspaniałe empatyczne podejście do dzieci.
Pełen profesjonalizm i super nauczyciel. Gorąco polecam. :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego korepetytora. Oskar jest człowiekiem z pasją, którą potrafi zarazić każdego w promieniu paru metrów. Dodatkowo świetnie tłumaczy również zagadnienia matematyczne, z czego sama korzystałam - w prosty i przejrzysty sposób tłumaczy materiał, który wydawał się wcześniej niemożliwy do nauczenia!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

BARDZO POLECAM !!!! Pełen Profesjonalizm, miałem problemy z zadaniami z programowania. Pan Oskar uporał się z problemem w kilka godzin. Bardzo szybko udzielił mi pomocy. Zadań byo wiele, byłem w szoku w jak szybkim czasie wszystko było zrobione. Szczery, Pomocny Informatyk. Bravo Panie Oskarze, super wykonana praca :) Serdecznie Dziękuję

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Lekcje oceniam bardzo pozytywnie. Pan Oskar prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy sposób, umie sprawić, że uczeń z zainteresowaniem uważa na lekcjach. Wielki plus za dołączone materiały edukacyjne, były bardzo pomocne podczas nauki i późniejszych powtórek. Jedną z największych zalet Pana Oskara jest to, że umie wytłumaczyć nieraz bardzo skomplikowane zagadnienia prostymi słowami w taki sposób, że praktycznie każdy jest w stanie zrozumieć jak działają sieci komputerowe i komunikacja klient-serwer. Dzięki lekcjom z Panem Oskarem nauczyłem się samodzielnie pisać aplikacje PHP w zaledwie pół roku, zaczynając praktycznie od zerowej wiedzy na temat programowania.
Szczerze polecam!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Szczerze polecam ;) !!!
Pan Oskar ma bardzo profesjonalne podejście do ucznia, lekcje prowadzi w sposób ciekawy i interesujący. a materiały, które udostępnia umożliwiają zrozumienie danego zagadnienia. Jest bardzo pomocny i uczynny. Dzięki lekcjom z Panem Oskarem szybko przyswajam wiedzę programistyczną.
Więcej takich nauczycieli.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Szczerze polecam ;) !!!
Oskar ma bardzo dobre podejście do ucznia, lekcje prowadzi w sposób ciekawy i interesujący, a materiały, które udostępnia umożliwiają zrozumienie danego zagadnienia, . Dzięki lekcjom z Oskarem szybko przyswajam wiedzę programistyczną.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Jestem bardzo zadowolony :) Pan Oskar ma bardzo dobre podejście do ucznia, udostępnia fachowe materiały edukacyjne oraz przekazuję wiedzę w skuteczny sposób. Dzięki lekcjom z panem Oskarem nauczyłem się pisać własne aplikacje webowe praktycznie od zera. Szczerze polecam!!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.