Oskar Wilewski

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Rumia
Sopot
Warszawa

Oskar Wilewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Oskar Wilewski

O mnie

Cześć!Nazywam się Oskar Wilewski i zawodowo zajmuje się tworzeniem oprogramowania webowego. Specjalizuję się głównie w języku PHP 7 (Symfony) oraz bazach danych MySQL.Oprócz 2 powyższych znam również inne technologie: C, C++, Python, Java, SQL, SQLite, HTML 5, CSS 3.Poza samym tworzeniem aplikacji, zajmuję się również prywatnym nauczaniem informatyki i programowania przez Internet, m.in. przygotowuję do matury z informatyki na poziomie rozszerzonym.W mojej pracy zarówno jako programista, jak i nauczyciel, największy nacisk kładę na jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta.Moje hobby: boks, kalistenika, robotyka oraz sztuczna inteligencja.Jeśli masz do mnie jakiekolwiek pytania dotyczące programowania, informatyki, prywatnych lekcji lub potrzebujesz programisty na zlecenie, to zapraszam do kontaktu :-)Moje dane kontaktowe:

  • e-mail: oskar.wilewski@gmail.com
  • telefon: 533 471 319    Pozdrawiam serdecznie!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
Licencjat
Menedżersko-Prawny
Kursy i szkolenia
05.2015
Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
Doświadczenie
06.2019 - aktualnie
Software Developer & DevOps Engineer
Tworzenie oprogramowania na zlecenie
09.2019 - aktualnie
Współtwórca e-podręcznika do nauki informatyki na zlecenie MEN-u
Tworzenie zawartości dydaktycznej (artykuły, zadania itp.) dla nowego e-podręcznika do nauki informatyki na poziomie liceum i technikum.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Dyspozycyjny w razie potrzeby, konkretnie i na temat. Zajęcia z informatyki na wysokim poziomie gwarantują 100% zdawalność. Godny polecenia.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Serdecznie polecam korepetycje online. Pan Oskar zawsze tłumaczy dopóki się nie zrozumie i pomoże z każdym problemem. Udostępnione materiały spokojnie zastępują dobre notatki i można komfortowo nauczyć się programować od zera.

avatar
jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Z Oskarem syn pracuje od paru miesięcy i jest bardzo zadowolony. Bardzo dobre przygotowanie do zajęć oraz wielka chęć tłumaczenia nawet prostych rzeczy po kilka razy. Jest w stanie wytłumaczyć jedno zagadnienie na wiele sposobów, jeżeli jest taka konieczność. Wyczerpująca znajomość z zakresu teorii jak i praktyki . Pomoc można uzyskać również poza godzinami zajęć. Wspaniałe empatyczne podejście do dzieci.
Pełen profesjonalizm i super nauczyciel. Gorąco polecam. :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego korepetytora. Oskar jest człowiekiem z pasją, którą potrafi zarazić każdego w promieniu paru metrów. Dodatkowo świetnie tłumaczy również zagadnienia matematyczne, z czego sama korzystałam - w prosty i przejrzysty sposób tłumaczy materiał, który wydawał się wcześniej niemożliwy do nauczenia!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

BARDZO POLECAM !!!! Pełen Profesjonalizm, miałem problemy z zadaniami z programowania. Pan Oskar uporał się z problemem w kilka godzin. Bardzo szybko udzielił mi pomocy. Zadań byo wiele, byłem w szoku w jak szybkim czasie wszystko było zrobione. Szczery, Pomocny Informatyk. Bravo Panie Oskarze, super wykonana praca :) Serdecznie Dziękuję

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Lekcje oceniam bardzo pozytywnie. Pan Oskar prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy sposób, umie sprawić, że uczeń z zainteresowaniem uważa na lekcjach. Wielki plus za dołączone materiały edukacyjne, były bardzo pomocne podczas nauki i późniejszych powtórek. Jedną z największych zalet Pana Oskara jest to, że umie wytłumaczyć nieraz bardzo skomplikowane zagadnienia prostymi słowami w taki sposób, że praktycznie każdy jest w stanie zrozumieć jak działają sieci komputerowe i komunikacja klient-serwer. Dzięki lekcjom z Panem Oskarem nauczyłem się samodzielnie pisać aplikacje PHP w zaledwie pół roku, zaczynając praktycznie od zerowej wiedzy na temat programowania.
Szczerze polecam!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2020

Szczerze polecam ;) !!!
Pan Oskar ma bardzo profesjonalne podejście do ucznia, lekcje prowadzi w sposób ciekawy i interesujący. a materiały, które udostępnia umożliwiają zrozumienie danego zagadnienia. Jest bardzo pomocny i uczynny. Dzięki lekcjom z Panem Oskarem szybko przyswajam wiedzę programistyczną.
Więcej takich nauczycieli.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Szczerze polecam ;) !!!
Oskar ma bardzo dobre podejście do ucznia, lekcje prowadzi w sposób ciekawy i interesujący, a materiały, które udostępnia umożliwiają zrozumienie danego zagadnienia, . Dzięki lekcjom z Oskarem szybko przyswajam wiedzę programistyczną.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Jestem bardzo zadowolony :) Pan Oskar ma bardzo dobre podejście do ucznia, udostępnia fachowe materiały edukacyjne oraz przekazuję wiedzę w skuteczny sposób. Dzięki lekcjom z panem Oskarem nauczyłem się pisać własne aplikacje webowe praktycznie od zera. Szczerze polecam!!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.