Mateusz Mentor

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie100 - 300 / 60 min

Mateusz Mentor

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć, jeśli to czytasz, to oznacza, że wiążesz twoją przyszłość z IT.

Dobrze trafiłeś/aś, nikt nie nauczy Cię lepiej programowania niż osoba, która ma z tym codzienną styczność

Obecnie pracuje jako mentor zajmując się budowaniem zespołów programistycznych. Najchętniej współpracuje z osobami, które w przyszłości mogą pracować dla naszych klientów . Jeśli twoje predyspozycje pozwolną na budowanie rozwiązań biznesowych , koszt lekcji jest znacznie mniejszy. (W zależności jak się dogadamy). 

Pssyt. Mamy na pokładzie osoby, które po mentoringu zarabiają pracując z naszymi klientami kwoty pięciocyfrowe netto. Klient ma dobrego developera, tworzącego rozwiązania usprawniające biznes, pracownik ma wysokie wynagrodzenie. Win-Win :)

Nie będzie łatwo, planujemy codzienną pracę, którą musisz realizować. Wyznaczamy drogę twojej nauki i kolejne kroki/ projekty , które maksymalizują twoje tempo rozwoju. Tylko ciężką pracą możesz osiągnąć założony efekt, będziemy nad tym pracować! Zapraszam :)

Parę słów o mnie:

Przez lata pracy na stanowisku team leadera, senior developera nauczyłem wiele osób zaczynających od juniora aż do prelegentów udzielających się na międzynarodowych konferencjach IT. Z pasji do nauczania od 5 lat prowadzę kursy maturalne.

Co mogę Ci zaoferować :

Branża IT zmienia się z dnia na dzień, podczas lekcji wybierzemy optymalne technologie, w których z chęcią będziesz się rozwijać. Zaplanujemy prace i będziemy monitorować twoje postępy. Jasno ustalone cele i realizacja! To jak? Wsiadasz?

Frontend

JS TS HTML CSS SASS LESS React & React Native  Angular Webpack Vue Vuex Gulp Redux Http request REST docker

Backend
REST HTTP docker bazy danych Node Spring Hibernate PHP C# JAVA, Express, Mongo, 

Tester Manual testing Automation Jenkins Selenium Nightwatch Cucumber BDD docker, C#, Java, Node, Python i inne

DevOps konfiguracje servera linux security monitoring skalowanie certyfikaty docker bazy danych utrzymanie jenkins kontenery(i inne)

Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mateusz Mentor
Jacka Soplicy 10
80-119 Gdańsk
NIP: 5833310069

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2014 - aktualnie
Team Lead
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Również polecam przygotowanie maturalne. Najlepszy kurs w jakim miałam okazję uczestniczyć.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Brałem udział w kursie maturalnym, na początku wydawało mi się, że nie przekonam się do tego typu lekcji, ale naprawdę kurs prowadzony był w bardzo wciągający sposób. Tempo materiału było akurat takie, żeby wszystko zrozumieć, najtrudniejsze rzeczy powtarzane kilka razy. Najwięcej daje rozwiązywanie zadań domowych, dzięki nim naprawdę można nauczyć się programować. Oprócz dobrze przygotowanego materiału niewątpliwie największym plusem jest prowadzący kurs Mateusz, który ma naprawdę dar do przekazywania wiedzy. Od nowego semestru na kurs zapisał się już mój brat razem z kolegą i też na pewno będą zadowoleni. Polecam i pozdrowienia dla Ciebie Mateusz!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Jeżeli chodzi o maturę lepszego kursu nie mogę sobie wyobrazić. Polecam 100%

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Polecam kurs do matury z informatyki! Lekcje świetnie prowadzone, a program przygotowany idealnie

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Uważam, że w przygotowaniu do matury Mateusz nie ma sobie równych. Świetnie powadzony kurs, w którym jest wszystko co potrzebne.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Potrzebowałam szybkiej pomocy przy projekcie, mimo że napisałam do Mateusza bardzo późnym wieczorem, on od razu zaczął szukać rozwiązania mojego problemu :) Zaangażowanie, sprawny kontakt, a wszystko w przyjemnej atmosferze :) Polecam!

avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Nie umiałem zabrać się za projekt z technologi aplikacji webowych, a ostatecznie z pomocą Mateusza dostałem 5, ale przede wszystkim całkowicie ogarniam o co w tym chodzi. Dzięki!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Mateusz przygotowywał mnie do matury z informatyki. Zaczynałem od kompletnego zera, a po wyjściu z egzaminu byłem mega zadowolony, nawet bez oficjalnych wyników wiem już, że poszło mi lepiej niż mogłem się spodziewać. Bardzo polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Polecam ! Ciekawe zajęcia - z rozszerzenia uzyskałem 86%. Zawsze punktualny. Miło wspominam zajęcia. Pozdrawiam Cię Adam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.