Mateusz Mentor

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie50 - 300 / 60 min

Mateusz Mentor

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć, jeśli to czytasz, to oznacza, że wiążesz twoją przyszłość z IT.

Dobrze trafiłeś/aś, nikt nie nauczy Cię lepiej programowania niż osoba, która ma z tym codzienną styczność

Obecnie pracuje jako mentor zajmując się budowaniem zespołów programistycznych. Najchętniej współpracuje z osobami, które w przyszłości mogą pracować dla naszych klientów . Jeśli twoje predyspozycje pozwolną na budowanie rozwiązań biznesowych , koszt lekcji jest znacznie mniejszy. (W zależności jak się dogadamy). 

Pssyt. Mamy na pokładzie osoby, które po mentoringu zarabiają pracując z naszymi klientami kwoty pięciocyfrowe netto. Klient ma dobrego developera, tworzącego rozwiązania usprawniające biznes, pracownik ma wysokie wynagrodzenie. Win-Win :)

Nie będzie łatwo, planujemy codzienną pracę, którą musisz realizować. Wyznaczamy drogę twojej nauki i kolejne kroki/ projekty , które maksymalizują twoje tempo rozwoju. Tylko ciężką pracą możesz osiągnąć założony efekt, będziemy nad tym pracować! Zapraszam :)

Parę słów o mnie:

Przez lata pracy na stanowisku team leadera, senior developera nauczyłem wiele osób zaczynających od juniora aż do prelegentów udzielających się na międzynarodowych konferencjach IT. Z pasji do nauczania od 5 lat prowadzę kursy maturalne.

Co mogę Ci zaoferować :

Branża IT zmienia się z dnia na dzień, podczas lekcji wybierzemy optymalne technologie, w których z chęcią będziesz się rozwijać. Zaplanujemy prace i będziemy monitorować twoje postępy. Jasno ustalone cele i realizacja! To jak? Wsiadasz?

Frontend

JS TS HTML CSS SASS LESS React & React Native  Angular Webpack Vue Vuex Gulp Redux Http request REST docker

Backend
REST HTTP docker bazy danych Node Spring Hibernate PHP C# JAVA, Express, Mongo, 

Tester Manual testing Automation Jenkins Selenium Nightwatch Cucumber BDD docker, C#, Java, Node, Python i inne

DevOps konfiguracje servera linux security monitoring skalowanie certyfikaty docker bazy danych utrzymanie jenkins kontenery(i inne)

Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mateusz Mentor
Jacka Soplicy 10
80-119 Gdańsk
NIP: 5833310069

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2014 - aktualnie
Team Lead

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Uważam, że w przygotowaniu do matury Mateusz nie ma sobie równych. Świetnie powadzony kurs, w którym jest wszystko co potrzebne.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Potrzebowałam szybkiej pomocy przy projekcie, mimo że napisałam do Mateusza bardzo późnym wieczorem, on od razu zaczął szukać rozwiązania mojego problemu :) Zaangażowanie, sprawny kontakt, a wszystko w przyjemnej atmosferze :) Polecam!

avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Nie umiałem zabrać się za projekt z technologi aplikacji webowych, a ostatecznie z pomocą Mateusza dostałem 5, ale przede wszystkim całkowicie ogarniam o co w tym chodzi. Dzięki!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Mateusz przygotowywał mnie do matury z informatyki. Zaczynałem od kompletnego zera, a po wyjściu z egzaminu byłem mega zadowolony, nawet bez oficjalnych wyników wiem już, że poszło mi lepiej niż mogłem się spodziewać. Bardzo polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Polecam ! Ciekawe zajęcia - z rozszerzenia uzyskałem 86%. Zawsze punktualny. Miło wspominam zajęcia. Pozdrawiam Cię Adam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.