Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Słupsk
Toruń
Bydgoszcz
Włocławek
Grudziądz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka30 / 60 min

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Przygotowania do matury z informatyki

Czeka nas bardzo intensywny okres  250 dni przygotowań . Przedstawię Ci formułę, która przez ostatnie lata sprawdziła się  bombowo . Informatyka, jak i pokrewna do niej matematyka, nie wymaga pamięciówki, ale najważniejsza jest praca z zadaniami. Kod, kod i jeszcze raz  KOD .

Aby uzyskać bardzo dobre rezultaty, takie rzeczy jak sortowania, wczytania plików, musisz dyktować o każdej porze dnia i nocy. Formuła zawiera około  80h pracy ze mną oraz około  250h *] pracy własnej z zadaniami. dużo? No cóż, informatyka cieszy się powodzeniem nie tylko na rynku pracy, a także na uczelniach. Na Politechnice Warszawskiej było  [*17 osób chętnych na jedno miejsce na kierunku informatyka.

Wykłady - 1× 2h/tydzień .
Raz w tygodniu spotykamy się na 2h , aby omawiać zagadnienia oraz rozwiązywać zadania. Najpierw omawiamy zagadnienia, później bierzmy na warsztat zadania, które rozwiązuje tłumacząc. Po każdej lekcji otrzymujesz materiały, do których możesz wrócić, jeżeli czegoś zapomnisz, oraz ogrom zadań do wykonania samodzielnie.
Uwaga : Wszystkie zadania domowe sprawdzam ! Jeśli mam jakieś uwagi, zostawiam odpowiedni komentarz. Wszystkie zielone(zaakceptowane) zadania dają pewność dobrego wyniku. Praca własna, jeszcze raz  praca własna  !

Wszystkie zadania, materiały komunikacja, odbywa się przez dedykowaną platformę e-learningowa Learnly. W dniu rozpoczęcia kursu otrzymujesz tam dostęp, dzięki niej możemy sprawnie przesyłać między sobą materiały, a jak odpowiem/zaakceptuje zadanie, dostaniesz stosowne powiadomienie.  Oczywiście nie zapomnieliśmy także o przypomnieniach przed każdą lekcją .
Formuła zawiera ściśle określone tematy na każde z zajęć oraz na końcu lekcje powtórkowe. Jeśli trafisz na zagadnienie, które wyjątkowo zostało niezrozumiane, a zadania, które masz wykonać, będą dla Ciebie niezrozumiałe, istnieje możliwość dodatkowych godzin, ale to zobaczysz w praniu 

Przygotowałem tą formułą już niejednego opornego ucznia od zera, a osoby, które już programują, otrzymują do ćwiczeń zadania z gwiazdką z olimpiad i algorytmiki dla studentów Chcesz dołączyć do kursu? Wyślij wiadomość używając poniższego folmularza lub zadzwoń Ilośc miejsc w kursie jest ogarniczona.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek17:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mateusz
Jacka Soplicy 10
80-119 Gdańsk
NIP: 5833310069

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2018
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2014 - aktualnie
Team Lead

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Potrzebowałam szybkiej pomocy przy projekcie, mimo że napisałam do Mateusza bardzo późnym wieczorem, on od razu zaczął szukać rozwiązania mojego problemu :) Zaangażowanie, sprawny kontakt, a wszystko w przyjemnej atmosferze :) Polecam!

avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Nie umiałem zabrać się za projekt z technologi aplikacji webowych, a ostatecznie z pomocą Mateusza dostałem 5, ale przede wszystkim całkowicie ogarniam o co w tym chodzi. Dzięki!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Mateusz przygotowywał mnie do matury z informatyki. Zaczynałem od kompletnego zera, a po wyjściu z egzaminu byłem mega zadowolony, nawet bez oficjalnych wyników wiem już, że poszło mi lepiej niż mogłem się spodziewać. Bardzo polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Polecam ! Ciekawe zajęcia - z rozszerzenia uzyskałem 86%. Zawsze punktualny. Miło wspominam zajęcia. Pozdrawiam Cię Adam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.