Mateusz Mentor

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Przygotowania do matury z informatyki

Czeka nas bardzo intensywny okres  250 dni przygotowań . Przedstawię Ci formułę, która przez ostatnie lata sprawdziła się  bombowo . Informatyka, jak i pokrewna do niej matematyka, nie wymaga pamięciówki, ale najważniejsza jest praca z zadaniami. Kod, kod i jeszcze raz  KOD .

Aby uzyskać bardzo dobre rezultaty, takie rzeczy jak sortowania, wczytania plików, musisz dyktować o każdej porze dnia i nocy. Formuła zawiera około  80h pracy ze mną oraz około  250h *] pracy własnej z zadaniami. dużo? No cóż, informatyka cieszy się powodzeniem nie tylko na rynku pracy, a także na uczelniach. Na Politechnice Warszawskiej było  [*17 osób chętnych na jedno miejsce na kierunku informatyka.

Wykłady - 1× 2h/tydzień .
Raz w tygodniu spotykamy się na 2h , aby omawiać zagadnienia oraz rozwiązywać zadania. Najpierw omawiamy zagadnienia, później bierzmy na warsztat zadania, które rozwiązuje tłumacząc. Po każdej lekcji otrzymujesz materiały, do których możesz wrócić, jeżeli czegoś zapomnisz, oraz ogrom zadań do wykonania samodzielnie.
Uwaga : Wszystkie zadania domowe sprawdzam ! Jeśli mam jakieś uwagi, zostawiam odpowiedni komentarz. Wszystkie zielone(zaakceptowane) zadania dają pewność dobrego wyniku. Praca własna, jeszcze raz  praca własna  !

Wszystkie zadania, materiały komunikacja, odbywa się przez dedykowaną platformę e-learningowa Learnly. W dniu rozpoczęcia kursu otrzymujesz tam dostęp, dzięki niej możemy sprawnie przesyłać między sobą materiały, a jak odpowiem/zaakceptuje zadanie, dostaniesz stosowne powiadomienie.  Oczywiście nie zapomnieliśmy także o przypomnieniach przed każdą lekcją .
Formuła zawiera ściśle określone tematy na każde z zajęć oraz na końcu lekcje powtórkowe. Jeśli trafisz na zagadnienie, które wyjątkowo zostało niezrozumiane, a zadania, które masz wykonać, będą dla Ciebie niezrozumiałe, istnieje możliwość dodatkowych godzin, ale to zobaczysz w praniu 

Przygotowałem tą formułą już niejednego opornego ucznia od zera, a osoby, które już programują, otrzymują do ćwiczeń zadania z gwiazdką z olimpiad i algorytmiki dla studentów Chcesz dołączyć do kursu? Wyślij wiadomość używając poniższego folmularza lub zadzwoń Ilośc miejsc w kursie jest ogarniczona.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 19:00
Środa17:00 - 19:00
Czwartek17:00 - 19:00
Piątek17:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mateusz Mentor
Jacka Soplicy 10
80-119 Gdańsk
NIP: 5833310069

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2014 - aktualnie
Team Lead
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Polecam kurs, dostałem się na studia dzięki właśnie wynikowi z informatyki :D

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Kurs i grupa na Facebooku Mateusza bardzo przydatne w nauce do maturki. Zadania domowe dobrze sprawdzają wiedzę z kolejnych działów. Po ich zrobieniu dobrze widać co się umie, a czego jeszcze nie. Maturę zdałem bardzo dobrze i dostałem się na studia, które chciałem (Automatyka i robotyka PG).

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2020

Polecam kurs maturalny. Przygotowywałam się od zera i udało mi się dzięki mojemu wynikowi z informatyki dostać na Politechnikę Gdańską kierunek Informatyka bez żadnego problemu :D

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Również polecam przygotowanie maturalne. Najlepszy kurs w jakim miałam okazję uczestniczyć.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Brałem udział w kursie maturalnym, na początku wydawało mi się, że nie przekonam się do tego typu lekcji, ale naprawdę kurs prowadzony był w bardzo wciągający sposób. Tempo materiału było akurat takie, żeby wszystko zrozumieć, najtrudniejsze rzeczy powtarzane kilka razy. Najwięcej daje rozwiązywanie zadań domowych, dzięki nim naprawdę można nauczyć się programować. Oprócz dobrze przygotowanego materiału niewątpliwie największym plusem jest prowadzący kurs Mateusz, który ma naprawdę dar do przekazywania wiedzy. Od nowego semestru na kurs zapisał się już mój brat razem z kolegą i też na pewno będą zadowoleni. Polecam i pozdrowienia dla Ciebie Mateusz!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Jeżeli chodzi o maturę lepszego kursu nie mogę sobie wyobrazić. Polecam 100%

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Polecam kurs do matury z informatyki! Lekcje świetnie prowadzone, a program przygotowany idealnie

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Uważam, że w przygotowaniu do matury Mateusz nie ma sobie równych. Świetnie powadzony kurs, w którym jest wszystko co potrzebne.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Potrzebowałam szybkiej pomocy przy projekcie, mimo że napisałam do Mateusza bardzo późnym wieczorem, on od razu zaczął szukać rozwiązania mojego problemu :) Zaangażowanie, sprawny kontakt, a wszystko w przyjemnej atmosferze :) Polecam!

avatar
Kornel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Nie umiałem zabrać się za projekt z technologi aplikacji webowych, a ostatecznie z pomocą Mateusza dostałem 5, ale przede wszystkim całkowicie ogarniam o co w tym chodzi. Dzięki!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Mateusz przygotowywał mnie do matury z informatyki. Zaczynałem od kompletnego zera, a po wyjściu z egzaminu byłem mega zadowolony, nawet bez oficjalnych wyników wiem już, że poszło mi lepiej niż mogłem się spodziewać. Bardzo polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Polecam ! Ciekawe zajęcia - z rozszerzenia uzyskałem 86%. Zawsze punktualny. Miło wspominam zajęcia. Pozdrawiam Cię Adam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.