Mateusz Mentor

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Przygotowania do matury z informatyki

Czeka nas bardzo intensywny okres  250 dni przygotowań . Przedstawię Ci formułę, która przez ostatnie lata sprawdziła się  bombowo . Informatyka, jak i pokrewna do niej matematyka, nie wymaga pamięciówki, ale najważniejsza jest praca z zadaniami. Kod, kod i jeszcze raz  KOD .

Aby uzyskać bardzo dobre rezultaty, takie rzeczy jak sortowania, wczytania plików, musisz dyktować o każdej porze dnia i nocy. Formuła zawiera około  80h pracy ze mną oraz około  250h *] pracy własnej z zadaniami. dużo? No cóż, informatyka cieszy się powodzeniem nie tylko na rynku pracy, a także na uczelniach. Na Politechnice Warszawskiej było  [*17 osób chętnych na jedno miejsce na kierunku informatyka.

Wykłady - 1× 2h/tydzień .
Raz w tygodniu spotykamy się na 2h , aby omawiać zagadnienia oraz rozwiązywać zadania. Najpierw omawiamy zagadnienia, później bierzmy na warsztat zadania, które rozwiązuje tłumacząc. Po każdej lekcji otrzymujesz materiały, do których możesz wrócić, jeżeli czegoś zapomnisz, oraz ogrom zadań do wykonania samodzielnie.
Uwaga : Wszystkie zadania domowe sprawdzam ! Jeśli mam jakieś uwagi, zostawiam odpowiedni komentarz. Wszystkie zielone(zaakceptowane) zadania dają pewność dobrego wyniku. Praca własna, jeszcze raz  praca własna  !

Wszystkie zadania, materiały komunikacja, odbywa się przez dedykowaną platformę e-learningowa Learnly. W dniu rozpoczęcia kursu otrzymujesz tam dostęp, dzięki niej możemy sprawnie przesyłać między sobą materiały, a jak odpowiem/zaakceptuje zadanie, dostaniesz stosowne powiadomienie.  Oczywiście nie zapomnieliśmy także o przypomnieniach przed każdą lekcją .
Formuła zawiera ściśle określone tematy na każde z zajęć oraz na końcu lekcje powtórkowe. Jeśli trafisz na zagadnienie, które wyjątkowo zostało niezrozumiane, a zadania, które masz wykonać, będą dla Ciebie niezrozumiałe, istnieje możliwość dodatkowych godzin, ale to zobaczysz w praniu 

Przygotowałem tą formułą już niejednego opornego ucznia od zera, a osoby, które już programują, otrzymują do ćwiczeń zadania z gwiazdką z olimpiad i algorytmiki dla studentów Chcesz dołączyć do kursu? Wyślij wiadomość używając poniższego folmularza lub zadzwoń Ilośc miejsc w kursie jest ogarniczona.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 19:00
Środa17:00 - 19:00
Czwartek17:00 - 19:00
Piątek17:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mateusz Mentor
Jacka Soplicy 10
80-119 Gdańsk
NIP: 5833310069

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2014 - aktualnie
Team Lead
Udzielam korepetycji

Użytkownik ma wyłączoną opcję otrzymywania opinii.