Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski40 - 50 / 60 min

Lia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z języka rosyjskiego na terenie Warszawy. Jestem native-speakerem języka rosyjskiego i ormiańskiego. Posługuję się językiem rosyjskim od 6. roku życia i używam go na co dzień.
Jestem absolwentką filologii angielskiej i rosyjskiej (Instytut Lingwistyki Stosowanej UW, studia magisterskie).
Korzystam z podręczników oraz z dodatkowych materiałów, które sama przygotowuję.Jak najbardziej będą również konwersacje.
W razie pytań, zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski, Instytut Lingwistyki Stosowanej
Magister
Lingwistyka Stosowana (angielski-rosyjski)
10.2015 - 12.2020
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Wydział Socjologii
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Lech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2021

Korepetytorka z warsztatem i talentem dydaktycznym, ucząca języka, który ze względu na uwarunkowania geopolityczne i gospodarcze jest obecnie niestety językiem niszowym, niemniej godnym poświęcenia czasu na naukę ze względu na bycie nośnikiem unikalnych, a więc także bardzo oryginalnych i ponadczasowych wartości cywilizacyjnych, kulturowych i historycznych, sięgających daleko w głąb dziejów. Lia jest nauczycielką rzeczową, sumienną i cierpliwą, co przy nauce języka, który nie należy do grupy najbardziej rozpropagowanych (czyli takich, do których nie znajdziemy wielu podręczników i pomocy naukowych) ma szczególnie ważne znaczenie. Zasadniczą wagę wydaje się mieć także fakt, że oprócz języka ormiańskiego i polskiego Lia biegle włada językami: rosyjskim i angielskim, co przy - dodatkowo - lingwistycznym wykształceniu (wiedza potwierdzona doktoratem) pozwala jej na dopasowanie nauki języka ormiańskiego do potrzeb studenta, który włada tymi językami choć w stopniu podstawowym, jeżeli zachodzi taka potrzeba - m.in. poprzez wskazanie funkcjonalnych analogi (przykład pierwszy z brzegu - ormiański przedimek w nawiązaniu do angielskiego). Tyle o merytorycznym przygotowaniu. Warto jeszcze wspomnieć o życzliwym podejściu - w moim przypadku m.in pomoc w znalezieniu interesujących mnie materiałów po ormiańsku (w internecie), uśmiechu, pogodnym usposobieniu, co ma duże znaczenie dla kształtowania nastawienia studenta do nauki, jego wiary w sukces, szybszego i wymiernego efektu nauki. Jednym słowem - Polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2019

Jeżeli czytasz tę opinię ponieważ spędzasz kilkusetną godzinę na szukaniu słówek po ormiańsku, po czym uświadamiasz sobie iż po ostatnich kilku miesiącach samodzielnej nauki nie potrafisz skleić w tym ślicznym języku prostego zdania to dobrze trafiłeś! Bardzo polecam tę nauczycielkę, nauka ormiańskiego stała się dzięki Niej przyjemniejsza, łatwiejsza, idzie znacznie szybciej i daje dużo satysfakcji. (Skuteczność też niezła bo znajoma Ormianka chyba nawet mnie rozumie i czasem coś tam odpowie po ormiańsku). Pragnę również w tym miejscu podziękować za zaangażowanie i odpowiadanie na moje milion pytań i wątpliwości po zajęciach. Szanuję za cierpliwość. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Nie można trafić lepiej jeśli chodzi o naukę ormiańskiego. Lia nie tylko ma wiedzę i kompetencje, ale też potrafi ją przekazać uczniowi. Do tego jest bardzo zaangażowana i pomocna. Nawet przy tak "oryginalnym" języku nie stanowi problemu brak materiałów czy pomocy naukowych. Lia dostarcza wszystko co potrzebne (materiały przygotowuje sama albo udostępnia już posiadane). Poza tym cały czas poszukuje nowych metod i sposobów żeby ułatwić naukę każdemu uczniowi. Tępo nauki i metody Lia dopasowuje do konkretnego ucznia. Trzeb jeszcze dodać, że Lia jest bardzo sympatyczna i ciepła. To wszystko razem tworzy idealne warunki do nauki i gwarantuje szybkie postępy. Polecam gorąco.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.