Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa

Lia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Lia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski, Instytut Lingwistyki Stosowanej
Magister
Lingwistyka Stosowana (angielski-rosyjski)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2019

Jeżeli czytasz tę opinię ponieważ spędzasz kilkusetną godzinę na szukaniu słówek po ormiańsku, po czym uświadamiasz sobie iż po ostatnich kilku miesiącach samodzielnej nauki nie potrafisz skleić w tym ślicznym języku prostego zdania to dobrze trafiłeś! Bardzo polecam tę nauczycielkę, nauka ormiańskiego stała się dzięki Niej przyjemniejsza, łatwiejsza, idzie znacznie szybciej i daje dużo satysfakcji. (Skuteczność też niezła bo znajoma Ormianka chyba nawet mnie rozumie i czasem coś tam odpowie po ormiańsku). Pragnę również w tym miejscu podziękować za zaangażowanie i odpowiadanie na moje milion pytań i wątpliwości po zajęciach. Szanuję za cierpliwość. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Nie można trafić lepiej jeśli chodzi o naukę ormiańskiego. Lia nie tylko ma wiedzę i kompetencje, ale też potrafi ją przekazać uczniowi. Do tego jest bardzo zaangażowana i pomocna. Nawet przy tak "oryginalnym" języku nie stanowi problemu brak materiałów czy pomocy naukowych. Lia dostarcza wszystko co potrzebne (materiały przygotowuje sama albo udostępnia już posiadane). Poza tym cały czas poszukuje nowych metod i sposobów żeby ułatwić naukę każdemu uczniowi. Tępo nauki i metody Lia dopasowuje do konkretnego ucznia. Trzeb jeszcze dodać, że Lia jest bardzo sympatyczna i ciepła. To wszystko razem tworzy idealne warunki do nauki i gwarantuje szybkie postępy. Polecam gorąco.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.