Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Wrocław
Oława
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

              Witam! Chętnie pomogę Twojemu dziecku w nauce czytania i pisania, które jest tak ważne w pierwszym etapie szkolnym! Pomogę w nadrabianiu zaległości lub powtarzaniu materiału i szybkim przyswajaniu. Udowodnie, że nauka może być przyjemna. 
                Ukończyłam pedagogikę i pracuję od kilku lat w szkole. Zajmuję się też strategiami pomocnymi w nauce i motywacji dziecka.  Prowadzę zajęcia dopasowując metody do indywidualnych zdolności ucznia, by wzmoćnić jego motywację. Znam sposoby na skuteczne zapamiętywanie i notowanie. Pracuję łącząc ćwiczenia sensoryczne, muzyczne, bajkoterapię i komunikację bez przemocy. Ważne jest dla nie zaufanie dziecka i praca nad jego samodzielnością i emocjami.

Zapraszam. ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 07.2014
Uniwersytet wrocławski
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2014 - aktualnie
Fundacja Edukacji Międzynarodowej, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "ATUT"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Efektywna nauka technik pamięciowych. Forma prowadzenia zajęć,komunikatywność I wiedza-na najwyższym poziomie. Sedecznie polecam

avatar
MARIANA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Pani Olą! Pani Ola ma podejście do dzieci , jest bardzo zaangażowana do pracy z dziećmi ,daje dużo wskazówek rodzicom jak w domu współpracować z dzieckiem . Serdecznie polecam Pani Olą.

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Pani Olą! Miałam trudności z koncentracją i zapamiętywaniem. Na zajęciach poznałam dużo praktycznych wskazówek, które zaczęłam wykorzystywać w samodzielnej nauce. Zajęcia były bardzo kreatywne i angażujące. Pani Ola sympatyczne i z duża energią ;)

Aleksandra

Bardzo serdecznie dziękuje! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.