Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Wrocław
Oława
Brzeg

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Dzień dobry! Bardzo miło mi Ciebie poznać. ;)

Jestem pedagogiem, wychowawcą, terapeutą pedagogicznym i trenerem z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią oraz poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Pracowałam w dwujęzycznej szkole podstawowej i poradni psychologiczno-pedagogicznej. Nieustannie się dokształcam poprzez udział w licznych szkoleniach dotyczacych pracy z uczniem z trudnościami w nauce.Ukończyłam dodatkowo studium terapii rodzin, trening umiejętności społecznych oraz warsztaty komunikacji bez przemocy. W swojej pracy stosuję różnorodne metody zaczerpnięte z neurodydaktyki i Nonviolent Communication. Uwielbiam pracę z dziećmi i każde zajęcia dopasowuję do indywidualnych zdolności i zainteresowań.

Pracuję zarówno z trudnościami w nauce, jak i trudnościami społecznymi i emocjonalnymi. wspierając kreatywność, samodzielność i poczucie własnej wartości.Zapraszam do kontaktu ;)

Pani Ola - po prostu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 07.2014
Uniwersytet wrocławski
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2014 - aktualnie
Fundacja Edukacji Międzynarodowej, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "ATUT"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Efektywna nauka technik pamięciowych. Forma prowadzenia zajęć,komunikatywność I wiedza-na najwyższym poziomie. Sedecznie polecam

avatar
MARIANA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Pani Olą! Pani Ola ma podejście do dzieci , jest bardzo zaangażowana do pracy z dziećmi ,daje dużo wskazówek rodzicom jak w domu współpracować z dzieckiem . Serdecznie polecam Pani Olą.

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Pani Olą! Miałam trudności z koncentracją i zapamiętywaniem. Na zajęciach poznałam dużo praktycznych wskazówek, które zaczęłam wykorzystywać w samodzielnej nauce. Zajęcia były bardzo kreatywne i angażujące. Pani Ola sympatyczne i z duża energią ;)

Aleksandra

Bardzo serdecznie dziękuje! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.