Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice
Kraków
Katowice (Kraków +8)
Mechanika50 - 70 / 60 min

Tomasz

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Udzielam pomocy z Mechaniki, oferuję korepetycję oraz pomoc związaną z projektami. Podejmę również współpracę z firmami w zakresie konstrukcji maszyn oraz obliczeń numerycznych.
*Korepetycje
*Projekty
*Prace dyplomowe
Obszar działania bezpośredniego obejmuje głównie Gliwice oraz okolice Tarnowskich Gór. Udzielam również korepetycji online za pośrednictwem skype oraz tablicy multimedialnej. Pomoc online skierowana jest głównie dla studentów z Wrocławia, Warszawy, Poznania, Łodzi, Gdańska, Lublina, Krakowa itp.
Chętnie prześlę portfolio zrealizowanych projektów.
O mnie:
Jestem absolwentem wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej, specjalizację realizowałem w katedrze wytrzymałości materiałów (obecny instytut inżynierii obliczeniowej i metod komputerowych mechaniki), obecnie pracuje na stanowisku konstruktora/analityka FEA. Odbyłem kilka staży w zagranicznych biurach projektowych w Niemczech, Francji oraz we Włoszech.
zapytania dotyczące lekcji proszę kierować mailowo lub telefonicznie po godzinie 16.
pozdrawiam serdecznie

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.