Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice
Kraków
Katowice (Kraków +8)

O mnie

Jestem absolwentem wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej, specjalizację realizowałem w katedrze wytrzymałości materiałów (obecny instytut inżynierii obliczeniowej i metod komputerowych mechaniki). Studia drugiego oraz pierwszego stopnia ukończyłem z najwyższą możliwą oceną ponadto moje prace dyplowoe otrzymały wyróżnienie. Obecnie pracuje na stanowisku konstruktora, zdobywając cenne doświadczenie w projektowaniu linii produkcyjnych dla największych koncernów samochodowych.

Prywatnie jestem bardzo kontaktową osobą nie lubiącą nudy-jestem bardzo żywiołowy. Poznawanie nowych ludzi nie sprawia mi trudności, liczne wyjazdy zagraniczne oraz krajowe pozwoliły mi przywyknąć do różnych kultur:)

Hobbistycznie zajmuję się mechaniką pojazdową, interesują mnie głównie motocykle te starsze ( które odnawiam czasem) oraz te nowsze którymi przemieszczam się na co dzień. Prócz motocykli czasem gdy zachodzi potrzeba zajmuję się również kręceniem śrubek przy moim samochodzie:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.