Aleksandra Stetsiuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Tychy

Aleksandra Stetsiuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Aleksandra Stetsiuk

O mnie

Język rosyjski kocham od dziecka! Zaczynając od ulubionego przedmiotu w szkole, kończąc 6 letnim doświadczeniem w nauczaniu języka rosyjskiego jako obcego w Polsce. Ukończyłam studia Filologiczne w 2017. Pracowałam dla takich firm jak Magneti Marelii, Severstal Distribution. Mam doświadczenie w prowadzeniu lekcji grupowych, jak również indywidualnych na każdym poziomie. Prowadzę lekcje dla dorosłych i dzieci. Jeśli marzysz mówić w tak pięknym języku jak rosyjski - zapraszam do kontaktu!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2014 - 04.2016
MASTER Szkoła Języków Obcych. Biuro Tłumaczeń

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Pani Aleksandra to świetny nauczyciel z dużą empatią i super podejściem - szczerze polecam !

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2015

Bardzo POLECAM Pania Ole. Bardzo mila i sympatyczna osoba. Nauka rosyjskiego na bardzo wysokim poziomie. Uwielbiam rosyjski :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.