Aleksandra Osiecka - Skoblewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Pruszcz Gdański
Rotmanka
Straszyn

Opis ogłoszenia

Gdańsk, Pruszcz Gdanski, Rotmanka, Straszyn. Nauka gry na skrzypcach. Absolwentka Akademii Muzycznej, skrzypaczka – kompozytorka z 30-letnim doświadczeniem, udziela lekcji gry na skrzypcach. Jeśli interesuje Cię nauka nie tylko klasyczna, w której potrzebny jest najlepiej cały zakres nauki teoretycznej – zapraszam na lekcje do mnie. Jako wieloletni akompaniator w różnych gatunkach muzycznych (muzyka klasyczna, jazz, poezja śpiewana, pop, folk, reggae i w moim nauczaniu koncentruję się na optymalnym wykorzystaniu tego pięknego instrumentu w, ogólnie mówiąc, muzykowaniu. Oprócz warsztatu gry (technika), który jest niekwestionowanym elementem nauki, uczę również improwizacji muzycznej a lekcje te prowadzę (jeżeli tylko umiejętność techniczna już na to pozwala) w bardzo praktyczny sposób, angażując prawie od razu granie do utworów muzycznych, granie z podkładami i w duecie. Skrzypce to trudny instrument ale bardzo ciekawy, piękny i coraz rzadziej wykorzystywany. Instrument ten daje możliwość rozwoju muzycznego (słuch, poczucie rytmu, frazowanie, wyczulenie na barwę, muzykalność) i oryginalnego zaistnienia na rynku muzycznym.

Koszt zajęć – 70zł godzina zegarowa.
Zajęcia u nauczyciela lub z dojazdem do ucznia
kontakt: 881-699-777

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.