Aleksandra Sokołowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego oraz poznać kulturę Hiszpanii? Chętnie Ci w tym pomogę!
Jestem absolwentką madryckiego uniwersytetu Complutense. Aktualnie mieszkam w Hiszpanii. Codzienne obcowanie z kulturą tego kraju pozwala mi na ciągłe udoskonalanie moich umiejętności językowych oraz na poznawanie kultury Hiszpanii od podszewki ;) Posiadam również certyfikat DELE C2, który jest oficjalnym dokumentem potwierdzającym znajomość języka hiszpańskiego. W 2018 roku zdałam także egzamin hiszpańskiego biznesowego (C2).

Jestem pasjonatką nauczania, w czym przez cały czas się kształcę. Gwarantuję efektywne i ciekawe zajęcia!

Serdecznie zapraszam do współpracy!

30minutowe zajęcia próbne GRATIS.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2017
Universidad Complutense de Madrid
Licencjat
Języki Nowożytne i ich literatury
11.2017 - 06.2020
Akademia Humanistyczno -Ekonomiczna w Łodzi
Studia podyplomowe- przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
08.2015
Dyplom języka hiszpańskiego jako języka obcego, poziom C2
10.2016
Certificate in Advanced English , C1
11.2018
Dyplom hiszpańskiego biznesowego, poziom C2;
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Hiszpańskiego uczę się z Olą od dłuższego czasu, najpierw w formie stacjonarnej, obecnie online. Zajęcia są interesujące, prowadzone w ciekawy sposób, Ola jest zawsze przygotowana do zajęć. Potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób jasny, logiczny i zrozumiały. Ola jest profesjonalną nauczycielką. Wszystkim, zarówno uczącym się jak i chcącym rozpocząć naukę tego pięknego języka polecam zajęcia z Olą :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Uczę się z Olą od 2 miesięcy i muszę przyznać, że na każde zajęcia czekam jak na spotkanie z dobrą koleżanką :) Dzięki podejściu i zaangażowaniu Oli, czuję, że mój poziom języka rośnie z lekcji na lekcję. Każda minuta zajęć jest świetnie zagospodarowana. Ola jest zawsze doskonale przygotowana, a co najważniejsze, klarownie tłumaczy wszelkie zawiłości języka popierając je licznymi przykładami. Do nauki wykorzystujemy ciekawe i różnorodne materiały, do których zawsze mogę wrócić, bo porządkujemy je tematycznie w chmurze. Zajęcia odbywają się na zoomie, wszystko działa bez zarzutu. Polecam lekcje z Olą każdemu, kto szuka profesjonalnego kursu językowego. Nie znajdziecie lepszego lektora! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Ola to osoba, z którą warto podjąć naukę hiszpańskiego. Lekcje są interesujące, zróżnicowane, a przy tym skuteczne, materiały bardzo urozmaicone. Ola motywuje, poprawia błędy, wyjaśnia ze zrozumieniem, a przy tym jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Bardzo polecam tym, którzy tak jak ja zaczynali naukę od zera, jak i tym którzy chcą podszkolić swoją znajomość języka. :) 

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Lekcje z Ola są na wysokim poziomie, zawsze przygotowane i materiał dostosowany do potrzeb ucznia. Zaangażowanie Oli jest nie do podważenia. Materiał jest zawsze wysłany z wyprzedzeniem na maila a lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Ola zawsze stara sie wytłumaczyć wszystko bardzo jasno i zrozumiale,aby zostało przyswojone i zapamiętane. Ola także jest super przygotowana jeśli chodzi o przeprowadzanie lekcji online. Jeśli chcesz nauczyć się Hiszpańskiego na wysokim poziomie i w miłej atmosferze, serdecznie polecam.

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2020

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Olą. Zajecia są dopasowane do ucznia. Nauczyciel jest zawsze przygotowany, zaangażowany i ma dużo materialu i rożnych pomysłow jak swoją wiedzę przekazać dalej. Lekcje się odbywają w bardzo miłej atmosferze i jestem zadowolona po każdej lekcji. Uczeń jest bardzo zmotywowany ponieważ nauczyciel ma świetne podejście do ucznia. Każda minuta jest dobrze wykorzystywana, ponieważ lekcje są również bardzo ciekawe. Lekcje przez Skype są bardzo wygodne i Pani Ola ma wszystkie zalety najlepeszego nauczyciela! Polecam jeszcze raz! :)

avatar
Andres
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Mialem kilku nauczycieli hiszpanskiego ale pani Ola prowadzila znakomite lekcje, zawsze nowe ciekawe materialy. Takie zajecia to czysta przyjemnosc

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Gorąco polecam hiszpański z Olą! Każda lekcja to ogromna dawka pozytywnej energii i inspiracji do nauki w połączeniu z wysoką jakością nauczania, ciekawymi treściami i indywidualnym podejściem. Ola bardzo klarownie objaśnia zagadnienia gramatyczne oraz obrazuje użycie zwrotów i słówek w kontekście. Lekcje są zawsze dynamiczne i dobrze zaplanowane, z naciskiem na komunikację, słowem - super :)

avatar
Domi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Bardzo polecam lekcje z P. Olą. Zajęcia zróżnicowane, ciekawe, wszystkiego po trochu: gramatyki, mówienia, słuchania, czytania. Oczywiście lekcje dopasowane wg własnych wymagań

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Polecam lekcje z tą nauczycielką. Są ciekawe, dużo rozmawiamy. Robimy różne ćwiczenia gramatyczne i uczymy się na każdej lecji nowych słówek.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Wszystkim, którzy pragną się nauczyć Hiszpańskiego polecam Pani Olę. Olbrzymie zaangażowanie. Kreatywne podejście do uczniów, lekcje, które są prawdziwa przyjemnością. Dodatkowym atutem Pani Oli jest znajomość zwyczajów oraz kuchni hiszpańskiej. Uśmiech oraz 100% satysfakcji.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2019

Lekcje u Pani Oli mijają bardzo szybko i w cudownej atmosferze. Bardzo duża różnorodność zadań. Znajomość kultury Hiszpanii i długoletni pobyt w tym kraju znacząco wpływa na jakość zajęć. Uczy języka takim jaki on faktyczny jest, a nie szablonem książkowym jak często jest to spotykane w szkołach. Z całego serca polecam.

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Sama jestem nauczycielem więc długo szukałam kogoś konkretnego. Zajęcia z Olą to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm! Wszystkie lekcje są ciekawe i przemyślane, a podejście do ucznia indywidualne. Nie zastanawiacie się nad nikim innym, bo Ola jest najlepsza!

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Super nauczyciel .Indywidualne podejście do ucznia, zajęcia bardzo ciekawe i dynamiczne. POLECAM w 100%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.