Aleksandra Sokołowska

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Warszawa
Radom
Faktura VAT

Aleksandra Sokołowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Aleksandra Sokołowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2017
Universidad Complutense de Madrid
Licencjat
Języki Nowożytne i ich literatury
10.2017 - aktualnie
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Studia podyplomowe: przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
08.2015
Dyplom języka hiszpańskiego jako języka obcego, poziom C2
10.2016
Certificate in Advanced English , C1
11.2018
Dyplom hiszpańskiego biznesowego, poziom C2;
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Andres
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Mialem kilku nauczycieli hiszpanskiego ale pani Ola prowadzila znakomite lekcje, zawsze nowe ciekawe materialy. Takie zajecia to czysta przyjemnosc

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Gorąco polecam hiszpański z Olą! Każda lekcja to ogromna dawka pozytywnej energii i inspiracji do nauki w połączeniu z wysoką jakością nauczania, ciekawymi treściami i indywidualnym podejściem. Ola bardzo klarownie objaśnia zagadnienia gramatyczne oraz obrazuje użycie zwrotów i słówek w kontekście. Lekcje są zawsze dynamiczne i dobrze zaplanowane, z naciskiem na komunikację, słowem - super :)

avatar
Domi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Bardzo polecam lekcje z P. Olą. Zajęcia zróżnicowane, ciekawe, wszystkiego po trochu: gramatyki, mówienia, słuchania, czytania. Oczywiście lekcje dopasowane wg własnych wymagań

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Polecam lekcje z tą nauczycielką. Są ciekawe, dużo rozmawiamy. Robimy różne ćwiczenia gramatyczne i uczymy się na każdej lecji nowych słówek.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Wszystkim, którzy pragną się nauczyć Hiszpańskiego polecam Pani Olę. Olbrzymie zaangażowanie. Kreatywne podejście do uczniów, lekcje, które są prawdziwa przyjemnością. Dodatkowym atutem Pani Oli jest znajomość zwyczajów oraz kuchni hiszpańskiej. Uśmiech oraz 100% satysfakcji.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2019

Lekcje u Pani Oli mijają bardzo szybko i w cudownej atmosferze. Bardzo duża różnorodność zadań. Znajomość kultury Hiszpanii i długoletni pobyt w tym kraju znacząco wpływa na jakość zajęć. Uczy języka takim jaki on faktyczny jest, a nie szablonem książkowym jak często jest to spotykane w szkołach. Z całego serca polecam.

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Sama jestem nauczycielem więc długo szukałam kogoś konkretnego. Zajęcia z Olą to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm! Wszystkie lekcje są ciekawe i przemyślane, a podejście do ucznia indywidualne. Nie zastanawiacie się nad nikim innym, bo Ola jest najlepsza!

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Super nauczyciel .Indywidualne podejście do ucznia, zajęcia bardzo ciekawe i dynamiczne. POLECAM w 100%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.