Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Nakło nad Notecią
Sadki
Bydgoszcz (Centrum)
Łochowice
Lisi Ogon
Paterek
Łochowo

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Mateusz

O mnie

Witam serdecznie jestem absolwentem Technologii Chemicznej na UTP, ukończyłem także podyplomowo Biomateriały dla Medycyny na AGH a także jestem absolwentem Studium Farmaceutycznego w Bydgoszczy, posiadam sporo patentów jak w najprostszy sposób przekazać wiedzę, jak spojrzeć czasem na zagadnienie/problem inaczej używając prawej półkuli mózgu, dużo przykładów przez rysunki, skojarzenia i powtarzanie na głos prostych sformułowań sprawiają że dużo zostaje w głowie i łatwo połączyć wszytko w całość, zapraszam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Pan Mateusz to idealny korepetytor. Inteligentny, rzetelny, dobrze wychowany. Ma dużą wiedzę i świetnie potrafi się tą wiedzą dzielić. Panu Mateuszowi zależy, by jak najlepiej wiedza została przyswojona, a to jest ogromy plus. Rzadko spotyka się tak kompetentnych nauczycieli. Do nauki podchodzi ze spokojem, przez co lekcje odbywają się w wyjątkowej atmosferze. Polecam serdecznie.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Pan Mateusz stosuje fantastyczne metody by łatwo zapamiętać nawet najtrudniejsze zagadnienia, fajne jest to powtarzanie na głos bardzo dużo zostaje w głowie

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Bardzo polecam zajęcia z panem Mateuszem. Lekcje przeprowadzane są w miłej i ciepłej atfosmerze. Zajęcia są prowadzane przez profesjonaliste opierają się o proste i przyjemne metody np. fiszek ta metoda szczególnie pomogła mi zapamiętać wzory z pierwiastków chemicznych.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2015

Bardzo polecam naukę chemii u Pana Mateusza. Jest to rzetelny, kompetentny a zarazem profesjonalny korepetytor ;) Świetnie, szybko i w łatwy sposób opanowuje się z nim materiał. Trudne zagadnienia z przedmiotu tłumaczy na skojarzeniach w sposób wyjątkowo zrozumiały. Lekcje są bezstresowe a atmosfera zawsze bardzo miła.
Ma super podejście i nauka z nim to czysta przyjemność, a nie kolejne godziny katorgi.. Nie to co w szkole. Polecam każdemu kto chce się dostać na dobre studia ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.