Trolltunga sp. z o.o.

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Wejherowo
Pruszcz Gdański
Tczew
Rumia
Reda
Faktura VAT

O mnie

Zespół Trolltunga tworzy wiele osób. Jesteśmy pasjonatami języka norweskiego i uwielbiamy skandynawską kulturę. Wśród nas są osoby, które wiele lat spędziły w Norwegii pracując tam, kształcąc się i żyjąc wśród norweskiego społeczeństwa. Są wśród nas filolodzy, którzy obrali drogę życiową związaną ze studiowaniem norweskiej mowy i obyczajów.Poza pasją, łączy nas wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć języka norweskiego – zarówno indywidualnych, grupowych, jak i on-line. Co więcej, nie stoimy w miejscu. Sami wciąż się rozwijamy i kształtujemy, aby to, co Ci przekazujemy, miało jak największą wartość.​*Jako jedyna grupa w Trójmieście specjalizujemy się tylko i wyłącznie w nauczaniu języka norweskiego!*​​Nauka norweskiego to jednak nie wszystko! Jesteśmy ekipą, która stawia na rozwój osobisty i poszerzanie horyzontów. Język jest dla nas kluczem, który otwiera nam dostęp do wielu zasobów. Chcemy dać Ci narzędzie, dzięki któremu osiągniesz postawione sobie cele.Nasza idea zakłada partnerstwo. Współpraca opiera się na sympatycznym i życzliwym dialogu. Poza ogromną dawką rzeczowej wiedzy, damy Ci maksimum dobrej energii. Sprawimy, że nauka będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.Skorzystaj z tego! Jesteśmy tutaj dla Ciebie. :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.