Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Katowice (Górnośląski Okręg Przemysłowy)
Chorzów
Zabrze
Bytom
Gliwice
Sosnowiec
Świętochłowice
Siemianowice Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia35 - 50 / 60 min

Norbert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z zakresu historii na dowolnym poziomie, w szczególności - pomogę w przygotowaniach do matury. Oferuję spotkania u siebie, u ucznia, jak i za pośrednictwem Internetu. Dysponuję niezbędnymi materiałami, a także rozległą wiedzą (jestem absolwentem i doktorem politologii) z zakresu nauk społecznych i historii oraz doświadczeniem dydaktycznym na poziomie liceum i szkoły wyższej - od czterech lat z sukcesami udzielam korepetycji, a od trzech uczę studentów przedmiotów historycznych na kierunkach politologicznych na Uniwersytecie Śląskim. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby w przyjaznej atmosferze przygotować się rzetelnie do egzaminu lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę.

Cennik:

1-2 lekcje tygodniowo - 40 zł za godzinę zegarową. 
3 i więcej lekcji tygodniowo - 35 zł za godzinę zegarową. 

Powyższe ceny dotyczą zajęć odbywających się online i w moim domu. W przypadku zajęć poza domem, w tym tych odbywających się u ucznia, doliczam do ceny dodatkowe 10 zł za spotkanie. 

Pierwsza lekcja online ma charakter zapoznawczy i jest darmowa!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2020
Uniwersytet Śląski
Doktor
Nauki o polityce
10.2019 - 10.2019
Uniwersytet Śląski
Magister
Filozofia
10.2019 - 10.2019
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Politologia
Kursy i szkolenia
06.2015
Certificate of Advanced English
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
- Prowadzenie zajęć ze studentami kierunków politologicznych - Realizowanie projektów badawczych - Publikacje w czasopismach naukowych - Przygotowywanie rozprawy doktorskiej
09.2016 - 06.2020
Moose Centrum Języków Obcych
Prowadzenie prywatnych lekcji języka angielskiego dla uczniów na różnym poziomie zaawansowania.
05.2019 - 08.2019
The Ludwig von Mises Institute
Kierowanie projektem badawczym, zakończonym wystąpieniem konferencyjnym oraz publikacją naukową w języku angielskim, recenzowanie artykułów naukowych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Zajęcia z panem Norbertem przebiegają zawsze w świetnej atmosferze. Ponadto pan Norbert jest zawsze wzorowo przygotowany do zajęć, świetnie przekazuje wiedzę oraz potrafi odpowiedzieć na każde pytanie swojego ucznia. Z czystym sumieniem polecam tego korepetytora !

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Korepetycje z Panem Norbertem pomogły mi bardzo dobrze napisać maturę z WOS-u, mimo tego, że nie mieliśmy dużo czasu. Pan Norbert jest osobą, która w bardzo dobry sposób przekazuje swoją wiedzę. Lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze. Jest czas na intensywną pracę oraz na merytoryczną dyskusję dotyczącą rożnych zagadnień z WOS-u. Serdecznie Polecam :)

avatar
Juliusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Bardzo dokładny i przystępnie przekazujący naukę.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Świetny korepetytor, wiedzę potrzebna na egzamin maturalny przedstawia w prosty i zrozumiały sposób. Dzięki jego pomocy napisałem maturę z WOSu na wysokie i zadawalającej 85%

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Jeśli komuś zależy na dobrze zdanej maturze, to serdecznie polecam tego korepetytora. Zawsze dobrze przygotowany i przed wszystkim potrafi przekazać niezbędną wiedzę. Dzięki jego pomocy udało mi się napisać maturę z wosu na 82% :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Polecam korepetytora, przygotowywał mnie do matury rozszerzonej z filozofii. W przeciągu ok 5 miesięcy przerobiliśmy większość potrzebnego materiału, udało mi się zdać z bardzo dobrym wynikiem (72%) :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.