Norbert Slenzok Private Tutoring

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice (Górnośląski Okręg Przemysłowy)
Chorzów
Zabrze
Bytom
Gliwice
Sosnowiec
Świętochłowice
Siemianowice Śląskie
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem i doktorem filozofii. Udzielę z niej lekcji na dowolnym poziomie: szkoła średnia, olimpiada filozoficzna, przygotowania do matury, studia. Filozofią interesuję się od dziecka  - jest ona moim zawodem i największą pasją. Od zawsze też lubiłem dzielić się wiedzą z innymi - od początku studiów prowadziłem zajęcia dodatkowe z filozofii i WOS dla licealistów, a także udzielałem korepetycji z różnych przedmiotów humanistycznych. Dziś swoją dydaktyczną pasję realizuję już w ramach zajęć ze studentami. Posiadam ponadto wieloletnie doświadczenie jako korepetytor - oprócz filozofii uczę także WOS, historii oraz języka angielskiego. 

Oferuję : lekcje online, u mnie w domu bądź u ucznia. Gwarantuję pełen profesjonalizm, przygotowanie merytoryczne i dobrą atmosferę. Podczas lekcji cierpliwie tłumaczę nawet najtrudniejsze zagadnienia, jak również staram się oddać głos Tobie, zachęcając Cię do wyrażania własnego poglądu - to przecież sedno filozofii! W zależności od charakteru zajęć, na lekcję składają się w różnych proporcjach rozmowa, analiza tekstów źródłowych, nauka pisania tekstów filozoficznych i rozwiązywania zadań . Podczas zajęć online korzystam stale z programu Microsoft Whiteboard. Dzięki temu po każdej lekcji otrzymujesz ode mnie kopię zapisanej tablicy z gotową notatką!

Cennik:

Zajęcia indywidualne - 60 za godzinę zegarową
Zajęcia w parach - 35 zł od osoby. W przypadku większej liczby osób - cena do ustalenia. 

Powyższe ceny dotyczą zajęć odbywających się online lub u mnie w domu. W przypadku zajęć odbywających się u ucznia, doliczam opłatę za dojazd, której wielkość uzależniona jest od odległości. 

Pierwsza lekcja odbywa się online. Ma ona charakter organizacyjno-wprowadzający i jest darmowa!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Norbert Slenzok Private Tutoring
Topolowa 16, 7
40-067 Katowice
NIP: 6342685435

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2020
Uniwersytet Śląski
Doktor
Nauki o polityce, specjalność - filozofia polityki
Kursy i szkolenia
06.2015
Certificate of Advanced English
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
- Prowadzenie zajęć ze studentami kierunków politologicznych - Realizowanie projektów badawczych - Publikacje w czasopismach naukowych - Przygotowywanie rozprawy doktorskiej
09.2016 - 06.2020
Moose Centrum Języków Obcych
Prowadzenie prywatnych lekcji języka angielskiego dla uczniów na różnym poziomie zaawansowania.
05.2019 - 08.2019
The Ludwig von Mises Institute
Kierowanie projektem badawczym, zakończonym wystąpieniem konferencyjnym oraz publikacją naukową w języku angielskim, recenzowanie artykułów naukowych
10.2020 - 03.2021
Uniwersytet Śląski
Prowadzenie zajęć z filozofii i historii myśli politycznej dla studentów kierunków politologicznych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2022

Pan Norbert profesjonalnie prowadzi zajęcia. Posiada bardzo dużą umiejętność w przekazywaniu wiedzy. Swobodna i miła atmosfera w trakcie zajęć. Profesjonalnie dobrany zakres wiedzy i materiałów pod ucznia. Bardzo polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Erudycja pana Norberta Slenzoka, szerokie zainteresowania, zdolności interpersonalne, poczucie humoru sprawiają, że potrafi dotrzeć do swoich uczniów i wiele im przekazać. Omawia zagadnienia z różnych przedmiotów w sposób atrakcyjny i zrozumiały. To nauczyciel kompetentny i odpowiedzialny.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2022

Świetny nauczyciel, polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2022

Bardzo wymagający i konsekwentny nauczyciel. Jeśli ktoś chce przeznaczyć pieniądze na swoją edukacje, niezależnie od zakresu i formy zajęć, jest to zdecydowanie dobry adres.
Pozdrawiam

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Serdecznie polecam pana Norberta! Bardzo dobrze prowadzone lekcje w ciekawy sposób. Wszystkie zagadnienia sa dokładnie wytłumaczone, pan Norbert ma świetne podejście do ucznia.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2021

Pan Norbert przygotował mnie do matury z filozofii w bardzo krótkim czasie. Każde zajęcia były prowadzone w profesjonalny i ciekawy sposób. Co więcej, Pan Norbert zainteresował mnie filozofią na tyle, że postanowiłam zapisać się także na ten kierunek studiów. Współpraca online przebiegała bez żadnego problemu. Polecam z całego serca jeżeli zależy Ci na dobrym wyniku maturalnym i pogłębieniu swojej wiedzy. (--:

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Bardzo!!! Polecam. Również dorosłym. Ludzie, włączcie skype i zamiast trwonić czas na bzdury poznajcie filozofie. Pan Norbert poprowadzi was przez jej historie w świetny, przystępny sposób ?

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania języka angielskiego przez pana Norberta. Bardzo szybko zaobserwowałam u siebie znaczny progres, a mój cel czyli przeczytanie książki po angielsku został osiągnięty szybciej niż się spodziewałam. Pan Norbert przygotowuje zróżnicowane materiały, kładzie nacisk na poprawną wymowę i gramatykę, oraz ma duże poczucie humoru, co sprawia że zajęcia przebiegały w sympatycznej atmosferze, a wiedza sama wchodziła do głowy.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Pan Norbert bardzo profesjonalnie podchodzi do korepetycji, co lekcje dostarcza zasób przydatnych materiałów do nauki. Na bierząco sprawdza i daje informacje zwrotna na temat sprawdzonych zadań. Lubi prowadzić dyskusje na dany temat i wyrażać swoje zdanie słuchając zarazem zdani drugiej strony. Bardzo dobry korepetytor :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Norbertem. Przebiegają w przyjaznej atmosferze. Lekcje z Panem Norbertem dobrze przygotowały mnie do egzaminu maturalnego. Pan Norbert posiada ogrom wiedzy, która przekazuje w ciekawy dla ucznia sposób (tablice, wykresy, materiały powtórkowe i repetytoria maturalne). Szczerze każdemu polecam!

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Korepetycje z Panem Norbertem pomogły mi przeanalizować napisaną pracę pisemną na poziomie akademickim. Pan Norbert rzetelnie naniósł w niej komentarze- poprawki, które poźniej na zajęciach rzeczowo omówił i wyjaśnił. Dzięki jego pomocy i merytorycznemu wsparciu zagadnienia metafizyki stały się mi bliższe, a napisanie pracy zaliczeniowej mniej przerażające. Serdecznie Polecam :)

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Świetne zajęcia, indywidualne podejście do klienta, bardzo duża wiedza, konkretna osoba, duże wymagania i klarowne oceany.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Zajęcia z panem Norbertem przebiegają zawsze w świetnej atmosferze. Ponadto pan Norbert jest zawsze wzorowo przygotowany do zajęć, świetnie przekazuje wiedzę oraz potrafi odpowiedzieć na każde pytanie swojego ucznia. Z czystym sumieniem polecam tego korepetytora !

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Korepetycje z Panem Norbertem pomogły mi bardzo dobrze napisać maturę z WOS-u, mimo tego, że nie mieliśmy dużo czasu. Pan Norbert jest osobą, która w bardzo dobry sposób przekazuje swoją wiedzę. Lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze. Jest czas na intensywną pracę oraz na merytoryczną dyskusję dotyczącą rożnych zagadnień z WOS-u. Serdecznie Polecam :)

avatar
Juliusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Bardzo dokładny i przystępnie przekazujący naukę.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Świetny korepetytor, wiedzę potrzebna na egzamin maturalny przedstawia w prosty i zrozumiały sposób. Dzięki jego pomocy napisałem maturę z WOSu na wysokie i zadawalającej 85%

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Jeśli komuś zależy na dobrze zdanej maturze, to serdecznie polecam tego korepetytora. Zawsze dobrze przygotowany i przed wszystkim potrafi przekazać niezbędną wiedzę. Dzięki jego pomocy udało mi się napisać maturę z wosu na 82% :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Polecam korepetytora, przygotowywał mnie do matury rozszerzonej z filozofii. W przeciągu ok 5 miesięcy przerobiliśmy większość potrzebnego materiału, udało mi się zdać z bardzo dobrym wynikiem (72%) :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.