Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Nauczyciel do zadań specjalnych :) Specjalizuję się w tzw. „trudnych przypadkach”. Ogrom doświadczenia , w tym 11 lat wykładania języka na Uniwersytecie Śląskim – głównie język biznesu. Wykształciłam znaczną część kadry naukowej oraz menadżerskiej Śląska i Zagłębia :)

Uczę osoby dorosłe i starszą młodzież (liceum) na wszystkich poziomach zaawansowania, również od zera. W przypadku osób młodszych szanse/sensowność współpracy rozpatruję indywidualnie.

Oprócz niezmierzonych pokładów cierpliwości ;) nagromadzonych w trakcie wieloletniej pracy szkoleniowej oferuję :

Zajęcia ściśle dopasowane do potrzeb i oczekiwań Słuchacza – tok zajęć ustalamy po gruntownej analizie potrzeb i określeniu realnego celu. Może to być:

- usystematyzowanie dotychczas zgromadzonej wiedzy,
- podniesienie konkretnych kompetencji językowych (mówienia, pisania, rozumienia tekstów itp.)
- przełamanie barie r językowych
- przejście na wyższy poziom językowy
- zdanie egzaminu (FCE, CAE, BEC, LCCI i innych)
- utrzymanie już osiągniętego poziomu językowego
- inne ( zaskocz mnie ;) )

Oferuję zajęcia:
- nieprofilowane (tzw. General English ),
- konwersatoria ,
- Business English – angielski dla potrzeb biznesu ze szczególnym uwzględnieniem: finansów i rynków kapitałowych, marketingu, logistyki, Public Relations, zarządzania, i innych,
- szkolenia dla przedstawicieli handlowych i farmaceutycznych, personelu administracyjnego, a przede wszystkim kadry zarządzającej,
- szkolenia dla osób wyjeżdżających do pracy zagranicą

Proponuję też pomoc „doraźną” w przygotowaniu strategicznych dokumentów, korespondencji, prezentacji, raportów, a także tłumaczenia.

Współpracowałam z największymi firmami regionu i paroma VIP-ami :) Być może kiedyś opowiedzą Ci o tym, bo na pewno nie zrobię tego ja. Również o Twoich postępach nie będzie się mówić „na mieście” - dla mnie każdy Klient ma status VIP-owski. Jeśli jednak sam/a będziesz chciał/a się swoimi osiągnięciami chwalić- to co innego :)

OFERUJĘ RÓWNIEŻ ZAJĘCIA ONLINE Organizacja po mojej stronie- wysyłam linka do zajeć 15min przed ich rozpoczęciem, pomagam w bezproblemowym połączeniu. 

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Z panią Anią nie ma żartów...w wyłącznie pozytywnym tego słowa znaczeniu:) jeśli komuś zależy na naprawdę rzetelnym studium języka angielskiego to wybór tej nauczycielki jest możliwie najlepszym wyborem. Lekcje stoją na bardzo wysokim poziomie merytorycznym a kultura osobista pani Anny i jej prawdziwie brytyjskie poczucie humoru stanowią unikalną wartość dodaną. Nie znaczy to, że jest lekko i przyjemnie, ponieważ w kwestii wymagań i egzekwowania wiedzy pani Ania nie zwykła chodzić na kompromisy...ale dla tych, którzy sądzą, iż nauka języka to jazda z górki jest fajne powiedzenie...no pain, no gain:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.