Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Bytom

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Anna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Z panią Anią nie ma żartów...w wyłącznie pozytywnym tego słowa znaczeniu:) jeśli komuś zależy na naprawdę rzetelnym studium języka angielskiego to wybór tej nauczycielki jest możliwie najlepszym wyborem. Lekcje stoją na bardzo wysokim poziomie merytorycznym a kultura osobista pani Anny i jej prawdziwie brytyjskie poczucie humoru stanowią unikalną wartość dodaną. Nie znaczy to, że jest lekko i przyjemnie, ponieważ w kwestii wymagań i egzekwowania wiedzy pani Ania nie zwykła chodzić na kompromisy...ale dla tych, którzy sądzą, iż nauka języka to jazda z górki jest fajne powiedzenie...no pain, no gain:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.