Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Śrem
Środa Wielkopolska
Książ Wielkopolski
Jarocin
Kalisz
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 85 / 60 min

Nikola K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

•Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
•Przygotowanie do matury
•Nauka bieżącego materiału ze szkoły
•Nadrabianie zaległości
•Poszerzanie wiedzy
•Nauka czytania pisania i rozmawiania po angielsku
•Lekcje konwersacyjne
•Przełamywanie bariery językowej
•Lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych

 

Cześć, mam na imię Nikola. Jestem absolwentką filologii angielskiej i nauczycielką angielskiego z ponad 3 letnim doświadczeniem.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego na przyjemne i efektywne lekcje .

Jestem korepetytorką, która potrafi zmotywować swoich uczniów do pracy nie tylko na lekcji lecz również poza nią, ponieważ tylko wspólną pracą możemy osiągnąć najlepsze efekty.

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, każde zagadnienie tłumaczymy i ćwiczymy tak długo aż uczeń je zrozumie. Lekcje prowadzę bezstresowo i z uśmiechem na ustach, jest to moja pasja więc z radością przekazuję moją wiedzę. :)

Lekcje prowadzone są stacjonarnie na terenie Poznania lub online przez Skype (inne formy do uzgodnienia). Jeżeli są jakieś pytania można napisać sms lub zadzwonić. :)
nr tel. 515 261 140

45min/70zł
60min/85zł
+10zł za lekcję z dojazdem 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Wszytko super sama pani miła i potrafi dobrze uczyć lekcje są przyjemne :))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Na lekcjach u Pani Nikoli panuje bardzo miła atmosfera. Pani Nikola potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia.
Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Z całego serca polecam lekcje z Panią Nikolą. Nigdy nie lubiłam języka angielskiego ale niestety przyszedł czas by napisać maturę. Obawiałam się, że mogę nie zdać, więc zgłosiłam się do Pani Nikoli o pomoc i jestem bardziej niż zadowolona! Maturę zdałam na 82% co jest dla mnie fenomenalnym wynikiem jak na to, że kilka miesięcy wcześniej myślałam, że nie zdobędę nawet 30%
Jestem ogromnie wdzięczna i na pewno w przyszłym roku znowu będę uczęszczać na zajęcia! W końcu nie wstydzę się mojego angielskiego, a lekcje te dają mi ogromną motywację do działania. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2022

Pani Nikola posiada kwalifikacje na najwyższym poziomie! Potrafi nie tylko przygotować do sprawdzianu ale również wprowadza w zupełnie nowy świat języka angielskiego. Pozytywnym zaskoczeniem było dla nas, że córka po lekcjach również miała chęci do nauki angielskiego, ponieważ sama widziała efekty swojej pracy. Egzamin ósmoklasisty napisała z wynikiem 100%, za co bardzo dziękuję :) Jeśli ktoś szuka korepetytorki to mogę polecić z całego serca!

avatar
michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2022

Pani Nikola przygotowywała mnie do egzaminu ósmoklasisty i bardzo dobrze wspominam ten czas. Lekcje wiele mnie nauczyły i dzięki Pani napisałam egzamin na 98% :) Jestem wdzięczna za wszystko i mam nadzieję na dalszą naukę. Polecam bardzo!!

avatar
teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

pani nikola uczy moją curkę i pomaga jej go zrozumieć poleca po 2 lekcjach u mojej curki widze zmiane

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Pani Nikola pomaga mojej córce w nauce języka angielskiego już od dłuższego czasu, już po paru lekcjach zauważyłam zmianę na lepsze u mojej córki nie tylko w oceanach ale i w samym posługiwaniu sie językiem angielskim. Gorąco polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.