Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Śrem
Środa Wielkopolska
Książ Wielkopolski
Jarocin
Kalisz
Radom

Nikola K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Nikola K

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Wszytko super sama pani miła i potrafi dobrze uczyć lekcje są przyjemne :))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Na lekcjach u Pani Nikoli panuje bardzo miła atmosfera. Pani Nikola potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia.
Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Z całego serca polecam lekcje z Panią Nikolą. Nigdy nie lubiłam języka angielskiego ale niestety przyszedł czas by napisać maturę. Obawiałam się, że mogę nie zdać, więc zgłosiłam się do Pani Nikoli o pomoc i jestem bardziej niż zadowolona! Maturę zdałam na 82% co jest dla mnie fenomenalnym wynikiem jak na to, że kilka miesięcy wcześniej myślałam, że nie zdobędę nawet 30%
Jestem ogromnie wdzięczna i na pewno w przyszłym roku znowu będę uczęszczać na zajęcia! W końcu nie wstydzę się mojego angielskiego, a lekcje te dają mi ogromną motywację do działania. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2022

Pani Nikola posiada kwalifikacje na najwyższym poziomie! Potrafi nie tylko przygotować do sprawdzianu ale również wprowadza w zupełnie nowy świat języka angielskiego. Pozytywnym zaskoczeniem było dla nas, że córka po lekcjach również miała chęci do nauki angielskiego, ponieważ sama widziała efekty swojej pracy. Egzamin ósmoklasisty napisała z wynikiem 100%, za co bardzo dziękuję :) Jeśli ktoś szuka korepetytorki to mogę polecić z całego serca!

avatar
michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2022

Pani Nikola przygotowywała mnie do egzaminu ósmoklasisty i bardzo dobrze wspominam ten czas. Lekcje wiele mnie nauczyły i dzięki Pani napisałam egzamin na 98% :) Jestem wdzięczna za wszystko i mam nadzieję na dalszą naukę. Polecam bardzo!!

avatar
teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

pani nikola uczy moją curkę i pomaga jej go zrozumieć poleca po 2 lekcjach u mojej curki widze zmiane

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Pani Nikola pomaga mojej córce w nauce języka angielskiego już od dłuższego czasu, już po paru lekcjach zauważyłam zmianę na lepsze u mojej córki nie tylko w oceanach ale i w samym posługiwaniu sie językiem angielskim. Gorąco polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.