AKADEMIA EDUKACJI IQ

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Jaworzno
Chorzów
Katowice
Mysłowice
Sosnowiec
Chrzanów
Oświęcim
Tychy
Faktura VAT

O mnie

Od niemal 10 lat prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w formie stacjonarnej (jaworzno, ul farna 6), online przez skype lub z dojazdem do uczniaoferujemy:- zajęcia indywidualne i w kameralnych grupach (2-4 osoby) na każdym poziomie zaawansowania- konwersacje z native speakerem- przygotowanie do certyfikatów fce, cae, cpe, ielts, toeic, oet, bec- przygotowanie do egzaminów 8 klasisty, matury i pomoc w materiale szkolnym- języki specjalistyczne - business english, legal english, medical english- tłumaczenia dokumentówzapraszamy

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.