Alex Juszkowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa

Alex Juszkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Alex Juszkowski

O mnie

Zaprasza wszystkich chętnych do gry w tenisa stolowego. W ofercie treningi tenisa stołowego dla każdego - zarówno do tych amatorów, którzy chcą się nauczyć grać, jak również osób, które chcą doskonalić swoją grę.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Trener Tenisa Stołowego
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2023

Na prawdę jest moc! Pierwsze kroki były ciężkie. Kompletnie sobie nie radziłem, nie znałem techniki tenisa stołowego. Trenerzy podeszli do mnie bardzo profesjonalnie. Aktualnie moja wiedza jest dużo większa, ciało całkowicie się zmieniło i motywacja do treningu jest ogromna. Nie wyobrażam sobie zaprzestanie treningów i zostanie w domu przed komputerem. Szkoda czasu i zdrowia. Trzeba działać dalej. Polecam.

Alex Juszkowski

Dziekuje bardzo!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2023

Na prawdę jest moc! Pierwsze kroki były ciężkie. Kompletnie sobie nie radziłem, nie znałem techniki. W sumie moje pojęcie o treningu było nawet nie minimalne. Trenerzy podeszli do mnie bardzo profesjonalnie. Aktualnie moja wiedza jest dużo większa, ciało całkowicie się zmieniło i motywacja do treningu jest ogromna. Nie wyobrażam sobie zaprzestanie treningów i zostanie w domu przed komputerem. Szkoda czasu i zdrowia. Trzeba działać dalej. Polecam.

Alex Juszkowski

Dziękuję bardzo!!!
Idziemy do przodu!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.